Westernowa Rewia Mody

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2016 13:52
Muchozol to już tak całkiem wyłączona z użytkowania czy chwilowa kontuzja?
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2016 13:58
współczuję, ale z tego co pisałaś wcześniej to zasłużyła na emeryturę.
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2016 14:09
jeździsz na Pielgrzymie czy to koń tylko twojej drugiej połowy?Pielgrzym chyba też westernowo jeżdżony?
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2016 20:29
Muchozol no i słusznie, jeździectwo jest jak uzależnienie. Super że jakoś sobie radzisz.
W sezonie zimowym jeździłam w ocieplanych leginsach ale zrobiło się ciepło i wróciłam do dżinsów. Niestety obtarły mnie bezlitośnie  🙁 . Na ostatnią jazdę założyłam bryczesy i było o niebo lepiej ale niestety nie wyglądałam westernowo. Muszę chyba zakupić takie z prostą nogawką.
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 06:51
W takim razie odpuszczam wygląd stawiam na komgort jazdy
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2016 07:18
Euforia, ja sobie nie wyobrażam jeździć w dżinsach, jeździłam raz (na zawodach, jak jeszcze nie miałam czapsów) i starczy 😁 Tylko bryczesy, a żeby się wpisywać w klimat - jeżdżę w dżinsowych 🙂

Muchozol, Mucha zdecydowanie zasłużyła na emeryturę - mam nadzieję, że niedługo znajdziesz dla siebie następnego fajnego konia do jazdy 🙂
Livia, masz sprawdzone dżinsowe bryczesy? Jak tak to poproszę o namiar na źródło  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2016 07:30
ozzy_bb, mam 3 ukochane pary 🙂 Pierwsze to Horze Royal Equus, drugie - HKM Crystal, a trzecie Pikeury (chyba Shiva, ale głowy nie dam), wszystkie są bardzo wygodne i mogę polecić z czystym sumieniem 🙂
.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 11:11
Zrobiłam przegląd waszych galerii  żeby podglądnąć jak się ubieracie  , jestem teraz spokojniejsza bo mam świadomość że nie jestem inna  😁 i bryczesy czy leginsy wcale źle nie wyglądają w westernowym siodle.
.
ja sie z duzym zaskoczeniem przerzucilam na jeansy cienkie, elastyczne. ale i w innych jest ok. zaczynalam od bryczesow. jodhpurow. te bylo ok. mam nawet jedne jeansowe na sprzedaz, bo nietrafilam z rozmiarem (za male)
ale jeansy na dlugie rajdy (kilka, nascie godz po kilka dni w siodle odpadają. oj mozna krocze obetrzec... wiec mieniam na bryczesy albo legginsy - nawet takie ale jeansy dorwalam 😉 tylko gruba dupa nie wyglada w tym estetycznie 😉
.
[quote author=Euforia_80 link=topic=96809.msg2525864#msg2525864 date=1460110308]
Zrobiłam przegląd waszych galerii  żeby podglądnąć jak się ubieracie  , jestem teraz spokojniejsza bo mam świadomość że nie jestem inna  😁 i bryczesy czy leginsy wcale źle nie wyglądają w westernowym siodle.
[/quote]
Dres również nie.  🤣
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 12:01
dres też spoko ale nie podwija się do góry?
Rzadko, ale się zdarza.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 12:35
jest mój pad z korekcją  😅 i nadziela na lepsza pogodę bo już nie pada  😁
Muchozol, ja ma grubą, ale równą. kolana krzywe haha 😉 zdecydowanie najlepeij wyglada w jeansach ale o prostych, nie zwężających nogawkach 😉

córka mojej trenerki (calkiem niezle progresujaca zawodniczka z sukcesami) treningi śmiga w dresach. takich lidlowych bawelnianych sindbadach 😉. i sztybletach, normalnych,klasycznych z guma z boku.
niemcy jakos tak w ogóle nei przywiazują wagi. bryczesy bo wygodnie, dresy bo wygodnie i szybko (stajnie przy domu wiec wypadaja od oowiazkow pojezdzic i wracaja do nauki czy robienia obiadu 😉 )
na rajdy tez czesto w bryczesach (czy zwyklych czy jodhpurach) ubrane normalnie (jeansy, koszula, kowbojki) to tylko jak oficjalnie albo zawody. albo jak sie im chce akurat.
i tak obserwuje od zaplecza...kazdy tak robi. jak mu wygodniej

sztybletow na dluzej (pare h) to nie polecam, lepsze buty z gruba podeszwą, ale w dresach ze 3 dni rajdu juz jechalam 😉 ale w sztormiaku też hahha :P grunt to wygoda 😉
Livia   ...z innego świata
08 kwietnia 2016 18:09
Euforia, dokładnie, bryczesy wcale się jakoś nie wyróżniają w siodle 🙂 Nie wiem, jak z legginsami, bo ja jednak bryczesy bardzo lubię 🙂

W końcu miałam chwilę i warunki, żeby obfocić limonkowego Hafa 💘



Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 20:01
Livia fryzek wygląda pięknie, tak świeżo i wiosennie. Z tego co widzę gustujesz w jednokolorowych padach.
.
Odpaliłam folbluta! Ale okazało się, że siodło nie pasuje 🙁 taki smutek, tak świetnie nam razem było 🙁
.
Dziękuję Muchozol  :kwiatek: wszyscy się z mojego chłopaka śmieją, ale on naprawdę za różem przepada! 😀
.
Livia   ...z innego świata
09 kwietnia 2016 13:46
Euforia, dziękuję 🙂 Tak, zdecydowanie wolę jednokolorowe pady od wzorzystych, a większość tych westowych wzorów w ogóle do mnie nie przemawia 🙂

Muchozol, dziękuję 🙂 Trochę się tej limonki naszukałam, ale było warto 🙂

gocunio, fajnie wyglądacie! Chociaż dla mnie za dużo w tym padzie się dzieje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się