Wybory 2015 i to co po wyborach.

Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
14 maja 2016 10:52
[quote author=Lady Lawenda link=topic=97161.msg2542698#msg2542698 date=1463209687]
I tak dobrze, że pocięli tylko perspektywę.


A co w tym dobrego ??? Kto da  kasę czy zainwestuje w kraju bez perspektyw ???  😲  Zainwestowała byś swoje pieniądze w coś bez przyszłości  🙄
[/quote]

Ej no, a jak idziesz do dochtora wiedząc, że możesz mieć amputację giczy, a amputują tylko palec, to chyba możesz stwierdzić, że choć tyle dobrze, nie? 😉

Co do inwestycji to ja preferuję alkohol wysokoprocentowy. Przy odpowiednio dużej sumie inwestycja łatwo się zwraca  😀iabeł:
Cytat :

Natomiast po stronie przychodowej są pieniądze z aukcji LTE, to kwota ponad 9 mld zł, i zysk z NBP.
– I Ministerstwo Finansów, i cały rząd mają w tym roku szczęście, bo te dodatkowe dochody z LTE i około 8 mld zysku NBP dają naprawdę pokaźną sumę. Można z tego sfinansować prawie cały program „Rodzina 500 plus”. Dzięki tym dochodom, mimo tych zwiększonych wydatków, nie zobaczymy wzrostu deficytu finansów publicznych. I to jest bardzo dobra wiadomość. Ale z drugiej strony to zła wiadomość, bo pokazuje, że program, który ma być długofalowy, jest finansowany z bieżących dochodów, które mają charakter jednorazowy i nie powtórzą się.

Ciekawe co rodziny dostaną w przyszłym roku i następnych latach.  😲 A co odziedziczą następcy ? Powiedz tym co dostają 500 za 4 lata że gówno dostaną . 🙄
I tak dobrze, że pocięli tylko perspektywę.
Oczywiście pwszystko to wina Trybunału i PO, jak mniemam  💃
Kępa tak właśnie mówiła - że to ocena 8 lat rządów Platformy 😉
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
14 maja 2016 12:07

Ciekawe co rodziny dostaną w przyszłym roku i następnych latach.  😲


Może jakiś nowy podatek wymyślą. Albo "uszczelnią system podatkowy", jak bodaj minister Morawiecki twierdził. Ciekawe tylko, jakim cudem znajdą tam te miliardy...


A co odziedziczą następcy ? Powiedz tym co dostają 500 za 4 lata że gówno dostaną . 🙄


Ale to od początku było wiadomo, że kasy na to nie będzie, bo i skąd. Tyle, że teraz można zwalić winę na kogoś innego - połączenie złych rządów i niezrozumienia sprawy przez agencje ratingowe, czy podobne brednie.
A my podsumujmy sobie rok rządów naszego  prezydęta :

"12 miesięcy po zwycięstwie Andrzeja Dudy inwestorzy uciekają z Polski. Niewiele wskazuje, że wrócą". W taki sposób Bloomberg zaczyna artykuł o sytuacji gospodarczej nad Wisłą. Wg wyliczeń agencji warszawski indeks giełdowy WIG stracił w pierwszym kwartale najwięcej spośród światowych giełd. Bloomberg policzył, że pierwszy rok prezydentury Andrzeja Dudy kosztował Polskę 50 miliardów dolarów."

I link : http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-05-11/polish-stocks-count-50-billion-cost-one-year-after-duda-victory
[quote author=Smok10 link=topic=97161.msg2542758#msg2542758 date=1463219690]

Ciekawe co rodziny dostaną w przyszłym roku i następnych latach.  😲


Może jakiś nowy podatek wymyślą. Albo "uszczelnią system podatkowy", jak bodaj minister Morawiecki twierdził. Ciekawe tylko, jakim cudem znajdą tam te miliardy...


[/quote]

Uszczelnią ścigając i karząc jeszcze zajadlej Kowalskiego za niedopłacenie 5 zł podatku, tudzież będą ścigać babcie handlujące nielegalnie koperkiem na chodniku. Przecież nie ruszą gigantów, którzy wyprowadzają prawdziwe pieniądze za granicę, bo mogą im naskoczyć co najwyżej.
Nie da się uszczelnić systemu podatkowego , tak jak to sobie wymyślił PIS . Poza tym jak chce się uszczelnić system podatkowy to najpierw trzeba dać ludziom zarabiać godziwe pieniądze zgodnie z prawem . Żeby mieli za co płacić podatki i godziwie żyć .  😉

Jak Polacy będą mieć tak dociśniętą śrubę i będą zarabiać tylko na PIS-owskie fanaberie to nie skończy się na demonstracjach KOD-u. Polacy poradzili sobie z uzbrojoną komuną to poradzą sobie i z nimi. 😉 Nawet Hitlerowcy nie poradzili sobie z Polakami a za posiadanie kromki chleba groziła kara śmierci.  🤣

Przeczytajcie to , zwłaszcza część polityczną  😁 😁 😁 Padłem ze śmiechu.  😵 Uwielbiam Maleńczuka. 🤣

http://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/malenczuk-kochanka-szmal-i-pis,39,901
Mistrzostwo świata! Anna Paluch, moja nowa idolka.    🙇    Wysoko ustawiła poprzeczkę w dopasowywaniu rzeczywistości do własnych teorii. Ups, nie własnych, prezesiatych.

Prezes to zwornik      😂


A już rekordem jest to stwierdzenie:

Ze zgrozą słuchałam Donalda Tuska, który mówił, że się posiłkuje zdaniem ekspertów!

Jak można posiłkować się zdaniem ekspertów. Toż to kompromitacja. 

[url=http://www.rp.pl/Plus-Minus/305129911-Rozmowa-Mazurka-Ja-po-prostu-lubie-prezesa.html#ap-16]Mistrzowie spójności.[/url]

No i ci prawicowi dziennikarze tacy nieobiektywni 😉

trusia, polecam również inne wywiady Mazurka, np z Ligią Krajewską, tak dla równowagi.
[url=http://www.rp.pl/Plus-Minus/305129911-Rozmowa-Mazurka-Ja-po-prostu-lubie-prezesa.html#ap-16]Mistrzowie spójności.[/url]


No i ładnie rozjechał babsztyla  👍
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
17 maja 2016 09:56
Ciekawe, kiedy się dowiemy, że Clinton był sowieckim agentem  😜

Swoją droga na TVP Info leciała konferencja Grzegorza Schetyny, a zaraz potem leci "sprostowanie" od wydawcy - dziennikarze opowiadają, jak to dobrze rząd realizuje obietnice. Ciekawe, kiedy zaczną występować w mundurach  👍
Co to za pomysł, ze mamy nasze oszczednosci "pożyczać" państwu w zamian za wyższe emerytury? Dzis coś takiego usłyszałam, ale nie wierzę w to, co usłyszałam... ktoś, coś?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 maja 2016 07:46
trzeba zwiększyć środki na psychiatrię 😀
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
19 maja 2016 08:03
Z ciekawostek: wczoraj poseł Kaczyński zasugerował, że p. Clinton (męski) winien się leczyć. Ciekawi mnie tylko, czy to gra "na Trumpa", bo jeśli prezeydentem USA zostanie p.Clinton (żeńska), to taka wypowiedź nie będzie służyć naszym stosunkom z SZAP. Dzisiaj jeszcze Reduta Dobrego Imienia zażądała od p. Clintona (męskiego) przeprosin. Ciekawe, co dalej  😀iabeł:

A co do fizjoterapeutów, to osobiście nie wiem, o co PiSowi chodzi. Doszły mnie słuchy, że np. o odmowę zabiegu osobie z wkładką domaciczną, ale nie mam pojęcia, jaki zabieg pozwoliłby na sprawdzenie, że ktoś takową ma. Chyba, że pomysłodawca ustawy myli fizjoterapeutę z kimś zgoła innym  😀iabeł:
Debilizm goni debilizm  😵 Ze stadninami jadą dalej http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/pis-wymienia-wladze-w-stadninach-w-lacku-i-krasnem,644766.html

A mówiłaś halo że prezes taki dobry i młody  😁 Widocznie niezbyt dobry jak na standardy PIS. 😁
dea   primum non nocere
19 maja 2016 16:41
Może klauzula sumienia dla lekarzy w karetkach?
Wypadek. Podjeżdża ambulans. Lekarz do poszkodowanej: "stosuje pani antykoncepcję?" w razie potwierdzenia, zgodnie z klauzulą reanimacji nie będzie. Dla nieprzytomnych potencjalnych morderców dzieci niezagnieždżonych będą wozić wykrywacz metali - chociaż te zbrodniarki z miedzianą odpadną.

Zgroza... to co oni robią to chyba jakaś walka z Kościołem i Wiarą, bo we mnie się już na przemian budzą mdłości i agresja, a idee i pozytywne stosowanie były mi takie bliskie 🙁 Ofensywa Szatana, gdzieś od czasów Ojca Dyrektora. Hulaj, szatanie, goń owieczki na inne owieczki  🥂
Bueee... Grrr.
No i Jurgiel gówno znalazł. Jego teoria o truciu koni legła w gruzach a to była podstawa do wywalenia Prezesów.  😤
http://www.tvn24.pl/stadnina-w-janowie-podlaskim-biegli-wskazali-przyczyny-smierci-klaczy,645149,s.html
Smok10, nie mówiłam, że dobry. Tylko, że mu się chce 🙂. Ale już dawno się odechciało, czemu nie ma się co dziwić. Obecny też młody. I może być, że lepiej zorientowany w temacie niż poprzednik.
klauzula sumienia dla fizjoterapeutów - na wypadek gdyby bóle kolana okazały się ciążą pozamaciczną a masaż zagrażał życiu zarodka.
Czy to przemówienie nie przypomina wam starych archiwalnych wypowiedzi znanych z programów Wołoszańskiego ? .  🙄

http://www.tvn24.pl/szydlo-przedstawila-informacje-rzadu-ws-komunikatu-ke,645463,s.html

PIS się obraził  😁

http://www.tvn24.pl/schetyna-do-szydlo-sprofanowala-pani-konstytucje,645473,s.html

Wszyscy sprzysięgli się przeciwko PIS-owi , a oni chcą tak dobrze.  😂
Właśnie oglądam... żenada.
🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 maja 2016 10:40
Bo baby mają na dupach siedzieć, dzieci rodzić, z mężem do kościoła, a nie biegać jak jaki szatanista.
Smok10, nie mówiłam, że dobry. Tylko, że mu się chce 🙂. Ale już dawno się odechciało, czemu nie ma się co dziwić. Obecny też młody. I może być, że lepiej zorientowany w temacie niż poprzednik.


Oczywiście . Wszak jest człowiekiem lepszego sortu  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 maja 2016 18:12
Co się odwala w tym sejmie  😲
Ja z natury flegmatyk, ale jestem coraz bardziej zla, zazenowana i wku*wiona :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się