konie małopolskie

Mozii ależ on wysiwiał! Super wyglądacie  😜
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 sierpnia 2013 15:43
Dziękujemy bardzo  :kwiatek:
Wczorajsze skoki były mega  😀 Oto kilka fotek 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
26 sierpnia 2013 16:42
Mozii   kurcze ale on lata  😜  co to dla niego taka przeszkoda jak na ostatnim zdjęciu 🙂 Widać, że chciałby chłopak więcej  😜
Mozii świetnie latacie , tylko pozazdrościć  😀
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 sierpnia 2013 19:21
Dziękujemy  :kwiatek: Bardzo miło czytać tak ciepłe słowa  :kwiatek:
Siwy nad ostatnią leciał dość lightowo. Na zdjęciu poniżej jest dokładnie 123 cm 😁
A po skokach był tak "zmęczony", że zaczął rozwijać prędkości nadświetlne i chciał rozjechać fotografa  😁 Na drugiej focie przyjęła już bezpieczną pozycję za okserem  😁
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 sierpnia 2013 14:00
I jeszcze jeden Młody jako, że dostałam trochę nowych zdjęć, a na pewno go pamiętacie  🙂 Fot Aneta Depta  🙂

Czeeeść, mogę dołączyć i przedstawić nie-mojego kluska, który zdecydowanie skradł moje serce? 🙂 miał chyba same wady, i napsuł mi jedynie nerwów i zdrowia - tak myślałam o nim przez pierwsze miesiące pracy z nim, później, z dnia na dzień łapałam się na tym, że ma w sobie coś, co mnie do niego ciągnie, mimo, że był najbardziej nielubianym koniem w stajni 🏇 było, minęło, bo został sprzedany, ale dużo mnie nauczył! przedstawiam, Debet :kwiatek:
Katharina pewnie, że pamiętamy! śliczne zdjęcie i pokazuj więcej, skoro masz trochę nowych zdjęć 😉

izku wszystko super, ale zmniejsz zdjęcie, bo forum się rozjeżdża 😉
breakawayy już wszystko powinno być dobrze, wcześniej pomyliłam zdjęcia i dodałam nie zmniejszone, mój błąd 🙇
Katharina   "Be patient and trust in the process"
29 sierpnia 2013 18:15
Dobra to skoro tak to jeszcze dwa - najpiękniejsze  😉

Autorką tych przepięknych zdjęć jest Pani Agnieszka Plucińska -  tutaj jej funpage https://www.facebook.com/Polestokrotek?fref=ts     Zdjęcia MISTRZOSTWO  😍



A tutaj jeszcze podlinkuję zdjęcie Młodego z arabskim kolegą, które wygrało konkurs okładkowy w czasopiśmie KonnaCafe :P  Oczywiście tej samej autorki 🙂

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=385182128250154&set=a.249600178475017.39527.239045479530487&type=1&relevant_count=1

W ostatni weekend w Krainie Kuhailana angloarab Amerykanin (Emetyt - Arizona / Rahman) ukończył konkurs kl. N. Bardzo jestem zadowolona z tego, jak koń zachowywał się w dystansie i w jakiej formie był po zakończeniu zawodów (nie mówiąc o tym, jak dokazywał przed 😉) Jestem pod dużym wrażeniem jego jakości galopu.



I Charyzma (Awans - Chmurka xx / Special Power xx). Dopiero zaczyna trening, ukończyła już jeden rajd 40 km, na ten rok w planach jest jeszcze jeden start na tym samym dystansie. Ma trochę kilogramów do zrzucenia 🙂

filmy:
kłus:

galop:
iza90
Brawo, btw Emetyt przekazuje bdb i db galop. Tak słyszałam od osób, które jego potomków trochę widziały 😉 Ja też to mogę poteirdzić 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
02 września 2013 14:45
Hej, hej co tu tak cicho ostatnioo ?   🤬  Opowiadać co u Waszych małopolaków i wklejać zdjęcia !  🙂

Siwaa  😍

Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 września 2013 14:54
Wczoraj na Służewcu odbyła się pokazowa gonitwa koni małopolskich, wygrała Estera (Jurand-Enigma/Brytan) przed Gretą(Decybel I – Grenoble II po Banita).

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=453981394718229&set=a.388447807938255.1073741828.232821840167520&type=1&theater

Najfajniej prezentowały się na padoku Greta i siwy Emir, pełny brat Estery.
Co to za gonitwa pokazowa? W jakim celu się to odbywało? Planowany jest powrót koni półkrwi na któryś z torów?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 września 2013 15:42
W zasadzie to nie wiem, nazywało się to promocyjną gonitwą pokazową.
Aspiracja z wczorajszego treningu 🙂








a taki szczyl byłem parę lat temu kiedy się poznaliśmy  😁



Mam nadzieję, że nie za dużo na raz  😡
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 września 2013 07:40
Kaszmirowa  😍 Co u waszych małopolaków? Ktoś gdzieś startuje, coś planuje? My dopiero w połowie października  😉
Destino (Dionizos / Druzja po Baryt)








Katharina   "Be patient and trust in the process"
10 września 2013 16:36
Kaszmirowa mmm ale "byczek" się z niego robi  😜

galopada_ Mały jest przepiękny  😜  On będzie siwy?  😡

Jako, że dostałam jeszcze zdjęcia mojej Miłości - to się pochwalę, bo jest czym  😜

Autorką zdjęć jest Agnieszka Plucińska (polestokrotek), a tu jej fanpage https://www.facebook.com/Polestokrotek?fref=ts     😜




Katharina siwy po tacie 😉


a u nas się coś pustawo robi w stajni.... prawie nie będzie czego zajeżdżać i jezdzic w przyszłym roku  😁 do końca wrzesnia bedzie wiadomo, ile jeszcze koni się sprzeda, bo czekamy na 2-4 decyzji  😅


i jeszcze nasz/już nie nasz Davanti 🙂


Witam cały wątek  :kwiatek:
Nigdy nie byłam fanką małopolaków, aż do momentu gdy adoptowałam moją gwiazdke.
Nieśmiało przedstawić pragnę moją Melodię 😉




Mało wyraźne...
Niestety, telefon mało tego że stary to jakość leży zupełnie 🙁
Oto Huragan 🙂
SieneK   Kasia i SieneK
11 września 2013 16:15
Witam wszystkich 🙂
Tak oglądam te Wasze koniska i postanowiłem przedstawić swojego młp 🙂
Młody w lutym kończy 5 lat a znamy się od źrebaka. 
Wał. Pulcheliusz wel Pulchi ur 05.02.2009
m.Puma o.Banknot
Pozdrawiamy
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 16:21
Kawał konia z niego  😀
Konisko jest Twoje, czy po prostu na nim jeździsz? Bardzo fajnie obaj wyglądacie  😉
SieneK   Kasia i SieneK
11 września 2013 16:31
Na koniu siedzi mój syn  😉 Ja robię tylko za statyw.
Młody ma ok 172 w kłębie, tylko pod dzieckiem taki wielki się wydaje 🙂
Ostatnie pod trenerką 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 września 2013 19:02
172 to i tak kawał konia  🙂 A syna masz zdolnego- taki smyk na takim byku  😉 Tylko pogratulować  🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
15 września 2013 21:07
Ja i moja końska miłość  🏇

Bo Siwa to bardzo wszechstronny koń  😍 (Swoją drogą pierwszy raz się terenowałam w siodle westowym i jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona - mega wygodne  😜 )



I coś z jazdy  😉





edit: poprawiłam link do filmu
SieneK ale tłuścioszek 😉
A syna tylko pozazdrościć!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się