Kącik Małolata...:D

uff ja jutro mam na 10 i 5 lekcji, więc bardzo dobrze. Za to w piątek sprawdzian z matmy  🙄 Ja chcę już weekend.

Chciałabym też już móc sobie usiąść z dobrą książką czy też filmem. No cokolwiek...
w koncu udalo mi sie nadrobic... 😉

w szkole jakos tak.. lajtowo. 3 godziny przesiedzielismy na konkursie piosenki anglojezycznej.
skonczyl sie wlasnie 1szy semestr i zaczyna sie rzez na trzech rozszerzonych przedmiotach. powiedzcie mi, ze dam rade.. 😵

niesmialosc utrudnia mi zycie. nie lubie tego, zdecydowanie.
ja najgorszy dzien przezylam 😀  jutro tylko 4 lekcje, pozniej do konia. a dzis zarywam nockę obserwując źrebiącą się klacz. !  😀
Kortina, czytam znowu "My, dzieci z dworca Zoo" 🙂 idę jutro na to do naszego teatru (zwiewam ze szkoły 😁 ) i jestem strasznie ciekawa, bo patrząc na obsadę i ilość aktorów albo będzie to bardzo okrojone, albo zrobione baaardzo ciekawie 😀
maiia, DZIECI Z DWORCA ZOO w teatrze?  😍 O kurde, kurde, kurde, kurde weź mi nagraj kamerą albo telefonem  😁
losieq będzie dobrze, dasz rade :przytul:
dzisiaj pani od angielskiego, wychowawcy nie było i w zasadzie na sześć lekcji, miałam tylko dwie normalne, a reszta to jakieś zastępstwa. i w drugim półroczu muszę zabrać się za naukę, a w szczególności za chemię, biologię, przydałoby się też za fizykę i matmę 🙄
vicke   Marzeniami żyłem jak król
16 stycznia 2013 17:10
losieq Co jest z tą nieśmiałością?
Heval jak dostaniesz nagranie to mi jeszcze prześlij  😁

A z moją kobyłką już chyba w porządku, po kolce. ehh  🙄
Że też ją dostała akurat jak wyjechałam :<
Heval, taaak, w dodatku po zobaczeniu obsady doznałam szoku. zazwyczaj w rolach młodych dziewczyn jest obsadzana jedna młodziutka aktorka (żona dyrektora dziwnym trafem 🤣 ). lubię ją, fajna jest, ale..  mam jej dość 😁 i tak się złożyło, że w teraz będzie grała moja ukochana aktorka 😍 oprócz tego całkiem spoko aktor też, no może być bardzo ciekawie. z nagraniem może by jakoś przeszło, bo pewnie nikt by się nie skapnął, ale to na małej scenie, tam nawet nie wiem, czy będę miała gdzie usiąść, więc pewnie wyląduję na podłodze, czyli na scenie 😁
maiia, a jaka aktorka? 🙂 Zapytaj czy nie chcieliby do warszawy przyjechać 😀 Załatwiłabym może wypad całą klasą kurcze! Albo coś.
Jeszcze bym chciała Upiora w operze zobaczyć, ale już nie chcą grać  😵

vicke, kolkę miała? Nie mówiłaś  😡 Ważne, że już dochodzi do siebie.

losieq, hi5. Moja nieśmiałość też mnie doprowadza do szaleństwa. A najgorsze jest, że wszyscy mówią "o bo ty taka odważna jesteś, śmiała, jesteś w stanie zrobić wszystko" a jak mówię, że wcale nie, że jestem nieśmiała, to się śmieją i mówią, że nie, to niemożliwe  🙄
maiiaF, miałam jechać do Elbląga z koleżanką na spektakl, ale termin nie odpowiada. Chyba wybierzemy się kiedy indziej 😉.
vicke co troche cos -.-
Heval to samo! oni wszyscy mysla, ze ja jestem smiala i wszystko zalatwie, hahaha 😂 choc staram sie to ogarniac.
Heval, ona grała w dwóch spektaklach takich większych dopiero 🤣 ale kojarzę ją prywatnie z różnych wernisaży itd. i jest baaardzo fajna 😀 póki co dopiero w sobotę była premiera 😉

wymodelowana, no my chciałyśmy, ale teraz są tylko w tygodniu do południa, a potem aż do marca nie ma 😲 i my przerażone, że później nie damy rady pójść idziemy sobie jutro na 12, ostatnie bilety dorwałyśmy. 😀
maiia, a w marcu też będą grali? Są już jakieś plany? Kurcze, może się wybiorę do Elbląga jak uznasz, że dobry spektakl był!  😀
Heval, właśnie w repertuarze na luty tego nie ma, więc podejrzewam, że powróci jakoś na marzec, a jak nie, to jeszcze na pewno nie raz później 😉 Tajemniczy ogród grają od 2003 roku, tyle już tego było, a ciągle w repertuarze 😉 na razie na marzec nie ma nic, wiem, że szykują Romea i Julię i Mistrza i Małgorzatę z jakimś moskiewskim reżyserem, podejrzewam, że teraz to pochłonie większość czasu 🤣 ale wpadaj! 😀
U mnie tydzień zaczął kiepsko, przepłakałam cały wieczór.
Od wczoraj jest lepiej, a teraz wróciłam ze stajni, bo był weterynarz i na szczęście nic groźnego się Kaszmirowi nie dzieje. 😅

Sama poszłabym do teatru... ale ja bym bardziej chciała na jakiś balet 😍
ja bylam zachwycona Deszczowa piosenka w Romie, teraz bylismy tu, w Lublinie na Snie nocy letniej, a w lutym/marcu jedziemy na Romea i Julie do Buffo prawdopodobnie 😉 wychowawczyni mobilizuje, do Warszawy wrecz cala klasa miala obowiazek jechac. zaczyna mi sie to podobac 😀
maiia, a dałabyś mi stronę tego teatru? To sobie zapiszę i będę kontrolować, bo uwielbiam tę książkę, film nie taki łapiący za serce, ale też niezły, do teatru MUSZĘ iść, to może być piękne, choć książki chyba nic nie przebije  😉

losieq, tyle razy w Warszawie będziesz, to potem możesz przyjechać sama do mnie  😜

kaszmirowa, to super, że z koniem w porządku! A a propos baletu, to ja nigdy nie byłam. Tzn densiłam w balecie powiedzmy  😁 Ale to było w klasie 1-3 w podstawówce  😁 Poza tym to nie było tak naprawdę, więc się nie liczy. A balet to tylko na filmie widziałam jako widz :<
no ba, przeciez ja sie wprosze na wakacje 😁
Heval, ja też nigdy nie byłam, ale mi się marzy, a jakoś nigdy nie po drodze.

Losieq, a działały wszystkie literki, jak byliście na "Deszczowej piosence", bo w jednym momencie, jak było takie wielkie "Hollywood" to u mnie nie działało 👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 stycznia 2013 21:35
o rany, ale zgasiłam jakiegoś kolesia na facebooku  😂 😂
no ba, przeciez ja sie wprosze na wakacje 😁


Ależ zapraszam, nawet Ci dam jakiś koc żebyś na gołej podłodze nie spała  😁  (musiałam  😁 )

Ale teraz się napaliłam na teatr, zaraz muszę zobaczyć co grają ciekawego!
kaszmirowa taaak, wszystko dzialalo 😉
Heval och Ty laskawco...  🙇 spoko, masz psa (pierdzacego*), to sie w niego wtule i bede spac!

* - musialam  😂
losieq, w samo sedno sprawy trafiłaś 😀 Choć teraz trochę zmieniłam jej jadłospis, jak na razie bąków brak  👀 Tylko, że wiesz, pies to woli na kanapie spać 😉

Myślę, czy iść na Romeo i Julię do Buffo 🙂
Heval, proszę bardzo 😉 www.teatr.elblag.pl/

ja się nie mogę doczekać Romea i Julii, ale to pewnie dopiero w okolicach wakacji, bo zaczynają robić teraz. No i z pewnością pani Marta M. w roli Julii... 🍴 🤣 Ale za to męskich aktorów mamy świetnych, i który by nie grał to będę szczęśliwa 💘
jejku jak ja kocham teatr 😍 ostatnio pokochałam jeszcze bardziej, no jednak szaleństwa w teatrze od najmłodszych lat teraz odezwały się i nakazują mi chodzić na wszystko co grają 😁

zaraz muszę wstawać pod pozorem wyjścia do szkoły, łóżko taaaaakie ciepłe... 🤣
kaszmirowa, to dobrze, że jest w porządku! :kwiatek:
maiiaF, koniecznie zdaj relację 🙂

A ja Wam powiem, że dobre wiadomości z rana jak bita śmietana! 💃
Było CUDOWNIE 😍 aaaaa, pomijając teatr, to cała reszta 💘

zaraz Wam zdam taką relację, że zwariujecie 😜

Heval droga, mam informacje z pierwszej ręki, od chyba najbardziej wiarygodnego źródła (sami aktorzy 😁 ). Spektakl jutro jest grany ostatni raz chyba, później przerwa i wracają w marcu. Także zapraszam, ja sama jeszcze raz będę szła na pewno 🙂

a wartooo 😍 😍 😍 zaraz się rozpiszę 🤣
hm... jest tu ktoś kto łądnie rysuje aniołki? takie no aniołkowe???
Dziewczyny powiem wam że nienawidzę mojej szkoły. Cała jest jakaś dziwna. I że więcej nie jadę na żadne konkursy piosenek.. To wszystko już ukartowane było  🤔wirek: I to nie tylko moje wrażenia.

W sumie mam co dodać na YT żeby wam pokazać (?) jak śpiewam żebyście mi pomogły wybrać jakąś piosenkę. Zastanawiam się na Brunem i Kings of the lion ostatecznie. Chyba  😁
maiia, dziękuję za stronę i info  :kwiatek: To widzę, że nieunikniona jest wycieczka do Elbląga, jutro już nie zdążę, ale marzec nie tak znowuż daleko 😀 Matko jak ja tam pojadę :o Haha rodzice muszą mnie puścić, ale boję się, że mogę mieć problem z trafieniem potem, ale kurcze, musze, musze, musze, musze to zobaczyć  😍
Zdawaj mi tu relację! 😀

A dziś taki nawet nawet dzień. Chemię ogarniam co jest dziwne, jest dla mnie łatwa (!)  😍
Wkurza mnie jedna pipa z mojej klasy, wyzwala we mnie agresję, już kilka razy w myślach widziałam jak biorę ją za kłaki i rzucam o ścianę  🤔wirek:
Za to jutro mam sprawdzian z matmy  😵 Nie chcę polec, boję się szczerze mówiąc  🙄
Heval - mam większość takich "pip" w klasie. Ale za to wczoraj i dzisiaj w szkole sobie zabalowałam. Nie ma to jak drinki i narzekanie na wszystko z dziewczynami z 3 klas  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się