Kącik Małolata...:D

sory że się tak wbije (jak zawsze chyba xD ) ale mam pytanie. Znacie jakieś piosenki po angielsku (najlepiej łatwe) bo potrzebuję na konkurs piosenki angielskiej a pomysłów nie mam. jedyne co mi przychodzi to piosenka z tytanica i shreka  😁 Ale to co roku śpiewają więc trzeba coś innego wykombinować.
ida, to trzymam za słowo, że zdjęcia będą 😀 będziesz musiała częściej zaglądać przynajmniej  😁
Martuzaalem, zależy czy chcesz jakieś smuty czy weselsze i też zależy jaki masz głos, bo nie każdy głos do każdej piosenki pasuje.
Kamita, i jak dziś?  :kwiatek:
Martuzaalem popieram Heval określ się to pomożemy 🙂
Heval lepiej! rozmawiałam z nią normalnie przed chwilą więc jest ok!  😉
Też przychodzę do Was z pytaniem. Mamy w szkole dzień zawodów i nasza klasa wylosowała sportowców, mamy się przebrać, zrobić krótką scenkę tematyczną, ułożyć piosenkę itd. Uzgodniliśmy, że każdy przebiera się jak chce, ale oczywiście w granicach sportu. I tu moje pytanie, czy założyć bryczesy, buty do jazdy, wezmę rękawiczki, palcat, kask, może konia na biegunach, albo taką głowę konia na patyku/kiju. Przesada czy nie? Podejrzewam, że każdy założy dresy i myślę czy taki strój to nie przeginka.
Nie lubię takich dni w szkole, więcej zachodu niż to wszystko warte, ale przynajmniej lekcje skrócone 🤣
Kamita01, a co się wczoraj działo?  :kwiatek:
chonakawe, ja bym poprzestała na ubraniu, już bez tego konia czy głowy konia 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 stycznia 2013 19:10
chonkawe, ja kiedyś cały dzień latałam w oficerkach (starego typu, z dociążanymi obcasami) i galowym stroju jeździeckim. bat zostawiłam w domu, niewygodny był, kask miałam tylko na zewnątrz w ramach czapki. i ostrogi, pierwszy raz w życiu. zapomniałam o nich i oczywiście kucnęłam, a że były z gwiazdką... auć. zależy jacy ludzie w tej szkole, moja gimbaza była łączona z podstawówką, to co wredniejsze/głupsze dzieci z 5. i 6. klas dogadywały...

Matuzaalem, pierwsze co mi przyszło na myśl, to "Somebody That I Used to Know"  🤔wirek: albo "This Is War" Marsów, ale tam się drzeć trzeba. albo "I will survive" w wersji Cake! (kurde, obie poza TIW przerabialiśmy na angielskim... więc muszą być łatwe  😂 )
łatwe w sensie łatwe tekstem czy łatwe do śpiewania?
mitery, heval, facella obiecuje, że będą i że będę częściej zaglądać  😁 🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 stycznia 2013 19:12
a ja Ci nie wierzę  🤣
właśnie wracam z teatru z koleżanką, ale było cudownie 😍 i niedługo powtórka 💘
Małolatki, co sądzicie o Anky Dusty Lilac dla Horsa??
Sisisa, ja bym się obawiała, że trochę mdło. z drugiej strony tak stonowanie może być fajnie... 😉
A ja mam do Was prośbę. Za tydzień mam wesele, okazało się że w moją wspaniałą kiecę nie wejdę  😜 Więc mam 3 do wyboru. A tunika z leginsami na poprawiny-pasuje? I wgl na poprawiny któraś w ogóle pasuje? I przepraszam za zdjęcia, komórkowa jakość+na szybko. Na moją figurę też nie patrzcie  😂









BŁAGAM POMÓŻCIE  🤣
Sisisa noo może wyglądać ciekawie, nie powiem nie  😀 może poproś kogoś z forum żeby przerobił jakiś zdj Horsa? 
anioleczek mi chyba najbardziej z tych kiecek na wesele pasuje 3, a na poprawiny 1 lub 2 😉
anioleczek mi chyba najbardziej z tych kiecek na wesele pasuje 3, a na poprawiny 1 lub 2 😉

+1 😉

ale plany na przyszły tydzień 😜 jutro przetrwać, wtorek widzę się ze znajomymi, środa wypad do miasta,  w czwartek na wagary do teatru z koleżanką (bo nie grają tego co chcemy aż do marca, a teraz tylko w godzinach przedpołudniowych dla szkół 😁 ) w piątek do kina ze szkołą i feeeerieeee 💃
maiia, mój plan na najbliższy tydzień: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek do 14.30 --> PRZETRWAĆ. A potem to już z górki  😜

Za dwie godziny zaczyna się okropny tydzień. Ja chcę już weekend  😵
anioleczek.97

na wesele sukienka nr 2, ta zielona.
zależy w jakim stylu są porprawiny, luzackie czy dla rodziny też bardziej?

ja bym 1 na poprawiny założyła :P

a, dziewczyny mam pytanie (jak to ja)
chcę kupić kamizlekę. opłaca się? do 300zł. nie skaczę - nie jeżdże na zawody.

A no i bryczesy. linki mile widziane. nie ocieplane do 100- 150zł
tylko nie piszcie, żebym sobie w decatlonie sprawdziła bo tam nie mogę się na nic zdecydować.
a no i byle nie białe 😀D
chyba umieram 😵 nie mogę spać, leżeć, siedzieć, chodzić, no tragedia. ale co tam, do szkoły trzeba, bo czwartek i piątek 💘

siostra dzisiaj przyjeżdża, jak już dotrze to umawiam się z nią kiedy i na ile udostępni mi materac/kawałek podłogi, jeeeeej 💃 🤣
Olaa1002, poszukaj w HKMach, Yorkach, FairPlay'ach, Jacsonach. Najlepiej w GNLu lub w Koniku. Kamizelki bym nie brała, ale ja skaczę i startuję, a nigdy nie miałam żadnej 😁
anioleczek.97, jestem za taką opcją, jaką zaproponowała Kamita01 🙂
maiiaF, czyżby jakieś choróbsko? :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2013 16:03
dobra, to kogo spotkam na koncercie SOAD w Łodzi?  💘
dobra, to kogo spotkam na koncercie SOAD w Łodzi?  💘

Tak bardzo bym chciała, chlip 😕
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2013 16:06
[quote author=Facella link=topic=30353.msg1649943#msg1649943 date=1358179412]
dobra, to kogo spotkam na koncercie SOAD w Łodzi?  💘

Tak bardzo bym chciała, chlip 😕
[/quote]
ale? nie puszczą Cię rodzice? (ucieknij. niemiłek coś na ten temat może opowiedzieć, niekoniecznie z jej doświadczenia, ale zawsze 😁 )
yyy nie żebym demoralizowała młodzież, absolutnie...
Dokładnie, rodzice :/ Haha, skądże, nikt nic takiego nie mówi (w sumie to pisze) 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2013 16:09
hmm mnie mama puści pod warunkiem, że pojedzie ze mną... moja cudowna instruktorka  💘 a ona bardzo chętnie się wybierze  😍
a nawet jeśli nie... to ja już będę 18  😀iabeł:
PS: dziewictwo/nerkę pilnie sprzedam. koncerty same się nie opłacą...
wymodelowana, chyba tak, w nocy ledwo kontaktowałam, teraz łeb i płuca mi zaczyna rozsadzać, ale to niiiic 🤣 w środę chyba jeszcze na narty/deskę się wybieramy, bo w tygodniu taniej 😁 😎

Facella, ja bym chętnie uciekła, ale pieniążków braaaak, na wszystko dosłownie 😵
Cześć Małolaty!  🙂 Jak poniedziałek? U mnie nie najgorzej,nie najgorzej.  😀 Moja genialna klasa wymyśliła sobie wycieczkę do Szwecji za ... 170zł za samą podróż bez zwiedzania i innych cudów,co prawda w maju,więc bez komentarza.  🤣 Mi się to wszystko jakoś nie uśmiecha,wolę zostać w domu,a nie łazić po muzeach.  😁 No i wgl byłam dzisiaj w szkole.  🙂 Widzę,że wszystkie Małolaty na imprezy wszelakie się wybierają.  👀
Sorki że się wcinam - znowu  😡  Łatwa jeśli chodzi o tekst (ta piosenka). Ja myślałam o Kings of the lion Use somebody albo Umbrella tylko kurde mam śpiewać o parasolce  😁 Albo Just the way you are Bruno Marsa, albo Monady morning Fiony. Ale w ostateczności stwierdziłam że muszę się kogoś poradzić bo nic sama nie wymyślę. Za dużo tych piosenek.
Matuzaalem zaśpiewaj wszystkie,najlepsze wyjście,a jak nie to sto lat i zrobisz furrorę.  🤣
iwonka1997 jakby to ode mnie zależało to bym na ten konkurs nie szła. Po prostu uważam że mój angielski utyka ale nauczycielka śpiewu się uparła  😵
Aaa. To ja nie wiem. :c Skoro się uparła to napewno nie jest aż tak źle. :P
byłam wczoraj z koleżankami na WOŚPie 🏇 w zasadzie ja nie zbierałam, ale okazało się, że dwie kumpelki przydzielili do mojej wioski 🤣 od 8.30 do 13 stałyśmy, zebrałyśmy sporo, zmarzłyśmy strasznie, aż mój brat przywoził nam herbatkę w termosie, ale mimo wszystko było cudownie 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się