Kącik Małolata...:D

Matuzaalem  Just the way you are Bruno Mars  😍
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 stycznia 2013 18:00
SOAD w Łodzi. SOAD w Łodzi. SOAD w Łodzi.  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍
Kiedy?
Chciałam kliknąć kup ale chyba najpierw muszę  powiedzieć tacie o kupionym bilecie na GD, aż człowiek ma chęć mieszkać w Łodzi.
vicke, 13 sierpnia 😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 stycznia 2013 18:11
Arrr! <niecny plan tworzy się w móżdżku>
Arrr!  🤣

I jeszcze Iron Maiden!
Ahh.
I tak pewnie na nic nie pójdę tylko się podniecam. Ale. Arrr  😍 😍 😅 😍 🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 stycznia 2013 18:56
vicke, rozumiem, że się widzimy w Łodzi?  😀iabeł:

Matuzaalem, no to może być i Somebody that I used to know (no nie wiem, mam fazę na to 🤔wirek: ) i This Is War i w ogóle Marsi mają takie całkiem proste teksty :-D

edit: wiecie może czy bilety na SOAD od piątku są tylko online czy w Empikach także?
edit2: TAAAAK! Agata (instruktorka) chce jechać, zabierze mnie, więc JADĘ NA SOAD!!!  😵 😅 😅 😅
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 stycznia 2013 19:50
Facella Chciałabym. Ale z kasą krucho. Z rodzinką problemy. Nie widzę tego  😕
Ale jak będę tylko mogła to lecę  😀iabeł:
a ja się od wczoraj modliłam o KISS i jak zobaczyłam, że LN ogłosiło SOAD to tylko się ucieszyłam, że nie mam na co kolejnej kasy wydawać  😁
Ja na przerwie widziałam jak moja przyjaciółka dostała szału, zaczęła skakać po sali itd. jak sie tylko dowiedziała  😁 😁 ahh  🤔wirek:
Noo, 2013 zaczyna się dość obficie w koncerty.  Na Slasha dostałam pod choinkę, na Irona kupiłam ale skąd wziąć na SOAD skoro 10 dni przed tym koncertem wrócę z Woodstocku i bedę przy grosza przy dupie? 😀  a nie odpuszczę Systema... i co tu robić... 😵
ide żebrać do szkoły, cześć 😀
shy, schowaj się i nie wychodź! 🤬 Jak można być tak bezlitosnym? Ja tu cierpię 😕
(żart oczywiście 🙂 chociaż to, że cierpię jest akurat faktem 😀)
ja to doskonale rozumiem  😀  poszlam dzis do szkoly, zrobilam przemarsz po korytarzu z puszką "zbieram na SOAD"  i po kilka groszy dostalam 😀  wiec juz dobry początek, aktualnie mam 8, 90 na Systema 😀  moze zdążę uzbierać 😀
Widzę Małolaty wybywają na imprezy,koncerty...
shy widzę,że dość hojni uczniowie w Twojej szkole są.  😀 Dasz radę uzbierać,nie martw się,a jak nie to zrobimy revoltową zrzutę.  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2013 16:25
ja w piątek kupuję bilet... i cholera jasna, biorę 65zł z kasy odłożonej na Marsów  👿
uff, jeszcze tylko jutro 😵

ja po tym jak Amanda odwołała trasę, odpuszczam wszelkie większe koncerty w tym roku, chyba że EA na jesieni przyjedzie. w ogóle ten rok tragiczny jakiś mi się zapowiada. nie mam sił już totalnie na nic 🤔
Facella, a co jest z Marsami? 👀 Jakoś skończyła mi się "faza" na nich i nie jestem już w temacie. Słyszałam tylko coś o planach na czwartą płytę (?).
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 stycznia 2013 16:40
nowa trasa, którą otwiera koncert w Polszy na Impact Festival. płyta ma być w marcu. może.
a ja się wkurzyłam, bo miałam odłożone 700zł na bilety na Watersa. I co? Musiałam dać rodzicom na remont, tzn 'pożyczyć'  👿 W sumie tata powiedział, że pojedziemy po te bilety, no ale kurde... w sierpniu chyba, jak ich już nie będzie. Ostatecznie stanie na tym, że będę musiała tacie zafundować bilet, a umawialiśmy się tak, że każdy płaci za siebie. Przez to, że wydam kasę na bilet dla niego nie pójdę na Depeche Mode, a na depeszach też mi zależy, bo przyjaciel przyjeżdża, a nie widziałam go... 5 lat.  😵
jej :< w przyszłą środę tniemy kota, trzymajcie kciuki :<
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 stycznia 2013 20:20
Ratujcie! Chłopaków nie da się zrozumieć  😵
vicke wal na pw 😉
vicke   Marzeniami żyłem jak król
15 stycznia 2013 21:31
pw poleciało.

wilczyk Kciukam.

Małolatki, a co tu tak cicho  🤣
Najpierw piszecie tyle że nie nadążam czytać, a teraz nic  🙁
👀
vicke, wszyscy czekają aż Ty coś powiesz  😁

Matko Małolatki, niech ten tydzień się skończy. Same sprawdziany mam. Jutro z geo, w czwartek z matmy, boję się strasznie  🙇

Jak ja się cieszę, że nie słucham jakoś specjalnie tych zespołów, bo i tak nie byłoby mnie stać na koncerty  😁
małolatki, trzymajcie mocno kciuki/modlcie sie za moją fizykę, nie moge dostac 2 na semestr  😵
Korpiklaani w Wawie  😜
vicke co jest?
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 stycznia 2013 16:24
niech ten dzień się wreszcie skończy, bo mogą być straty w ludziach  👿
cudowny pierwszy dzień ferii leniuchowania z książką 😍 tylko mama jeszcze nie wie, że już zrobiłam sobie ferie 🤣
Cześć Małolaty!  😀 Pozwólcie,że znów się wcisnę,ale cieszę się bardzo,w sumie nie wiem z czego,tzn. domyślam się,ale nic więcej narazie nie powiem,bo zapeszać nie chcę,okej skończyłam,lecę,pa!  😅
maiiaF, co czytasz?  😉

Ja dzisiaj miałam okropny dzień w szkole, o 10 czułam się już jak po 14, nie mogłam usiedzieć na lekcjach, ale za to jutro tylko 3 lekcje, 2 w-f i wychowawcza  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się