gdzie założyć konto e-mail??

Dzionka, a nazwisko.imię? nie pójdzie? 🙂

jak nie na gmailu to tylko buziaczek.pl - to takie profesjonalne 😉
a probowalas k.nowenazwisko@??
Dzionka, a imię0nowenazwisko@? Moje też było zajęte, a próbowałam we wszystkich chyba kombinacjach i ostatecznie to w miarę mi się podoba wizualnie 😉 i wiadomo, o kogo chodzi
Anaa, mery, no jasne, że próbowałam - nawet parę innych podobnych kombinacji, ale nic nie przechodzi.

cavaletti, jakoś dziwnie w tym zerem w środku... Chciałabym coś klasycznego jak do tej pory, tzn. imię.nazwisko@...  🙁

Myślicie, że to "kar.nowenazwisko@..." jest słabe? Lepiej założyć gdzieś indziej i mieć karolina.nowenazwisko@..."? Ale mam dylematy, matko 😀
Dzionka, a k.pierwszaliteradrugiegoimienia.nowenazwisko@ np a.b.kowalska ? Ja przy zakładaniu mejla popełniłam błąd i nie użyłam kropek i u mnie wygląda to tak imiębnazwisko@, b-od Barbara i zlewa się trochę z nazwiskiem, przez co wychodzi coś jak annabęcka (czyli anna barbara ęcka - trochę słabo, ale trudno).
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2013 21:11
a nowenazwisko.K@ 😁
U ciebie jeszcze to kar nie jest złe a u mnie "dom" wygląda dopiero głupio 😂
honey, długie kurde by wyszło, bo mam długie nowe nazwisko i długie imię 🙂 Raczej Echh! Anna Bęcka jest super 😁

Misskiedis, też nie, bejbe! U ciebie to od razu jak nazwa firmy dekoratorskiej Twój Dom czy coś 😉

Może być karolina.nowenazisko1@gmail.com lub kar.nowenazwisko@gmail.com - co lepsze?

Dzionka, ale ja sugeruję, że możesz spróbować k.e.nowenazwisko@         zakładam, żeś Karolina stąd to k, a e to od wymyślonego przeze mnie twojego drugiego imienia Ela :P

edit: albo zaszalej i bierz karolina.nowenazwisko666@ albo bla.bla69@ będzie bardzo profi  😀iabeł:
honey, no może w sumie... Nawet E się zgadza, bo na drugie mam Ewa i bardzo lubię to imię 🙂 Pomyślę, na razie mam bunt na zmianę nazwiska chyba po prostu 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 maja 2013 21:29
"-Kochanie, ja jednak zostanę przy panieńskim nazwisku
-Dlaczego?
-Bo na twoje nie ma wolnego adresu na gmailu" 😂
Misskiedis, żebyś wiedziała, że tak wczoraj wyglądała rozmowa jak po 20. kombinacji już się wkurzyłam 😀
kar nie... brzydko 😉! ale mam inna propozycje 😎  dzion.nowenazwisko@... 😀
A w/na (?) gmailu chyba nie ma różnicy czy jest np. idnazwisko czy i.d.nazwisko. Przynajmniej mój klasowy mail oryginalnie ma kilka kropek w środku, a logując się nazwę wpisuję bez, a i tak mogę się zalogować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się