... ślub :) ...

lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 lipca 2013 22:42
Dzią Tobie oraz W życzę miłości, zdrowia i szczęścia - bo to w życiu najważniejsze 🙂
Dzionka, na nowej drodze życia życzę Ci ogrom wzruszeń i uniesień, miłości ponad życie a przede wszystkim szczęśliwej rodziny z gromadą berbeci zwalających wszystko z półek  😀iabeł:
Pozdrawiam cieplutko  😉
Gratulacje dzionka, najlepszego dla obojga!  😀
Dzionka gratulacje!  :kwiatek:

I wrzuć zdjęcia i relację jak tylko będziesz mogła.  😁
Dzionka , gratulacje i dużżżo szczęścia i jeszcze więcej miłości :kwiatek:
Powiedzcie ze nie tylko  ja sprawdzam co chwile watek i czekam na wiesci od Dzionki  😜
Nie tylko Ty  😂
Dzionka, niezmąconego niczym szczęścia do końca życia Wam życzę!
Dzionka wielkie gratulacje!
ja resztkami sił napiszę, że Dzią była najpiękniejszą Panną Młodą jaką ewerrr widziałam! A weselicho mimo beznadziejnej pogody było meeeega udane🙂
robakt   Liczy się jutro.
14 lipca 2013 21:09
Powiem Wam, że przez okropną Dzionkę mam od dwóch nocy sny o moich ślubach!
Dzionka gratulacje, czekamy na relację z (nie wątpię) najlepszego weselicha 🙂
ja resztkami sił napiszę, że Dzią była najpiękniejszą Panną Młodą jaką ewerrr widziałam! A weselicho mimo beznadziejnej pogody było meeeega udane🙂

oj tak, tak... zdecydowanie!

pogoda nam sie jednak zupelnie nie udala 😉 w warszawie moze i bylo slonce, w Palacu lało, ale niezbyt nam to przeszkodziło.
mam zdj ale nie wrzucę bez Dzią, takze cierpliwosci! 🙂
Teraz jeszcze bardziej nie mogę się doczekać relacji! 😉
Dzionka, gratulacje! Dużo szczęścia Wam życzę!
Rany, ale te wasze życzenia mnie wzruszyły!! Ryczę co godzinę średnio od wczoraj i przez was znów mi zebrało 🙂

W skrócie - to był przepiękny dzień, mimo TRAGICZNEJ pogody na czas samej ceremonii. Było wzruszająco, radośnie, ekscytująco... po prostu pięknie! Czułam się wspaniale, czułam że jestem wśród ludzi, którzy są "moi" i którzy życzą mi dobrze i patrzą na mnie z miłością, otwartością, czułością, sympatią... no niesamowite. Tak silne uczucia, że nie wiem jak ja wytrzymałam do 5 rano 😀
Dzisiaj za to zaliczyłam od rana cudowne "poprawiny" na spontanie - nocowało w pałacu sporo znajomych, w tym re-voltowych 😉, i od śmiechu aż bolał mnie brzuch i policzki 🙂 Cudnie było siedzieć w przepięknym ogrodzie na słoneczku i wspominać i śmiać się 🙂 Potem już zupełnie na spontanie zebrała się ekipa ponad 20 osób i ruszyliśmy na miasto 😀 Impreza właśnie się skończyła i towarzystwo rozeszło się do domów, więc idę spaaać, bo bardzo tego pragnę 😀

Ponia   Szefowa forever.
15 lipca 2013 00:03
Dzionka, wyglądałaś absolutnie przepięknie!

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życie :kwiatek:
Dzionka gratuluję 🙂 Wyglądałaś przepięknie!
Cudownie!

A teraz się wyśpij 😉
Padłam  🙇 😍

Dzionka, było pięknie, bo nie mogło być inaczej 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
15 lipca 2013 07:37
Raz jeszcze serdecznie gratuluję! Wyglądałaś przepięknie! Wszystkiego naj na nowej drodze życia!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
15 lipca 2013 07:59
Wszystkiego najlepszego ! 😉

Ja już czekam na następne śluby  💃
Dzionka- Gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!
Piękna z Ciebie Panna Młoda 🙂
Dzionka, wyglądałaś cudownie!!  😍 raz jeszcze wszystkiego najcudowniejszego dla Was :kwiatek:
Dziękuję, bardzo miło mi to czytać 🙂 Wrzucam jeszcze jedno by Mery a potem  poczekam na wszystkie fotki od fotografów moich, zrobię selekcję i wtedy jeszcze coś wrzucę może 🙂

Dzionka przecudownie wyglądałaś !  😍  😀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
15 lipca 2013 10:09
Dzionka przepięknie wyglądałaś 🙂 a jaki podpis masz fantastyczny :P
Dzionka CU-DO-WNIE!!! Przepięknie, delikatnie, z klasą... Gratulacje i duuuuużo szczęścia! 🙂  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2013 10:11
Dzionka, przecież to nie Ty...






😉
Bernardeta, dziękuję!

lockmittel, dzięki 🙂 A skąd wiesz jaki ja mam podpis? ;P

sandrita, dziękuję bardzo 🙂

JARA, haha 😀 No ja ja...
Dzionka wyglądała przepięknie!  😍
Dzionka, cudownie wyglądałaś, totalnie w moim stylu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się