Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 września 2013 21:09
ale fajnie! pochwal się koniecznie jak zrobisz 😉
Gillian   four letter word
17 września 2013 21:45
kocur będzie do poprawki 🙁
zeszły mi już strupki praktycznie z całości. Szyja jest brzydka, fafluni się i jest ciągłe zaczerwienienie, widzę że i koloru tam nie za wiele. I przy dupce zostały dwa duże strupki, pod którymi wydaje mi się, że jest odbarwienie. Fuck 🙁

swęęęędziiiiiiiiiiii!!!  😵
Gillian, ale jak się poprawi, to potem będzie ok, czy ta farba się rozlewa..?

jasminowa, wybierz sobie wzór, który coś dla Ciebie znaczy, coś o Tobie mówi, ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Jak Cię ktoś zapyta - co to za tatuaż to co powiesz? a, taki o kwiatek. Nie żałuje się tatuaży, które mają dla posiadacza głębszy sens 🙂

ale sam kwiatek też może przecież coś znaczyć, tak samo jak liście😉 Niekoniecznie musi to być taka o ozdoba.
[quote author=Gillian link=topic=110.msg1877704#msg1877704 date=1379445512]
jasminowa, wybierz sobie wzór, który coś dla Ciebie znaczy, coś o Tobie mówi, ma dla Ciebie jakieś znaczenie. Jak Cię ktoś zapyta - co to za tatuaż to co powiesz? a, taki o kwiatek. Nie żałuje się tatuaży, które mają dla posiadacza głębszy sens 🙂

ale sam kwiatek też może przecież coś znaczyć, tak samo jak liście😉 Niekoniecznie musi to być taka o ozdoba.
[/quote]

Ja się zastanawiam nad motywem konia, oczywiście dla koniarza to oczywista oczywistość, myślę tylko, gdzie takie niesymetryczne cudo ustawić, i jak zaplanować, żeby w przyszłości więcej tatuaży ze sobą dobrze wyglądało, a nie każdy z innej parafii, bo to chyba też ważne.
Docelowo chciałabym mieć na sobie moje 3 ukochane konie. Tylko gdzie je umiejscowić, oto jest pytanie...

Anybody?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2013 10:09
gdzieś gdzie jest dużo miejsca 😉
paczcie


kwiatek to taka sama ozdoba jak koń, czy kot, moim zdaniem 😉
Gillian   four letter word
18 września 2013 10:50
wiecie co, prawda jest taka że na starość i tak wszyscy będziemy wyglądać komicznie z tatuażami 😉 porozciągane, poblaknięte.
Mistrzem dnia jest wczorajszy pan żul z tatuażem na zgięciu łokciowym - "siostro pobierz krew rzetelnie to pierd... Ci patelnię". No cóż, nie wiem czy było rzetelnie bo nie mogłam wyrobić ze śmiechu 🙂

Thymos, nie wiem właśnie. Poczekam aż się ostatecznie oczyści.
kujka   new better life mode: on
18 września 2013 11:03
madmaddie, łe, ale tandeta, jeszcze ta podkowa...  😵 konskie tatuaze mi sie kojarza z nastoletnimi qniareczkami.

i tez uwazam ze nawet tatuaz z kwiatkiem moze cos znaczyc. w koncu kwiaty maja swoja symbolike 😉 lepszy dobry kwiatek niz kolejny krzywy kon wydziarany przez kogos, kto rysuje takie zwierze pierwszy raz w zyciu. 😉 (np taki krzywulec :/ http://tattoodesignimages.net/wp-content/uploads/2013/08/horse-tattoo-design-ideas.jpg  🤔 )

Blondek co masz za napis na 4 zdjeciu?
kujka - no to jestem qniareczką, bo mam pegaza na plecach od 6 tygodni 🙂
a teraz w ogóle będę na maksa dziecinna, bo napis love i datę ślubu robię na nadgarstku i to na czarno-różowo  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2013 13:29
kujka, dla mnie to ładnie zrobiony tatuaż. nie oceniam tego w kategoriach tandeta/ nie tandeta 😉
Nad motywem końskim się nie zastanawiałam, chociaż większość osób chciała, abym zaproponowała portret swojej siwej, aczkolwiek mi to do szczęścia zwyczajnie potrzebne nie jest. Nadal obstawiam smoka i już w niedzielę będę go mieć, o jeden dzień przesunęło się wykonania, ale przecież 24h to nic, przeżyje.
kujka   new better life mode: on
18 września 2013 13:50
madmaddie, serio? Dla mnie i kreska i proporcje wygladaja totalnie amatorsko.
jakbym sobie miala kiedyś strzelić konia na skórze, to najwyzej tego by Picasso. No, mooze ewentualnie takiego z jaskini w Lascaux.


Cierp1enie, no ja bym w życiu nie zrobila ani jednego ani drugiego. Ale to Twoje cialo i najwazniejsze ze jestes zadowolona.
Kujka nie czepiaj się, tatuaz koń + podkowa jest wykonany bardzo dobrze, a co do samego wzoru każdemu się podoba co innego i trzeba to uszanować 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
18 września 2013 16:15
kocham i mieć będę choćbym miała paść ! 🙂
Byłabym w stanie usiąść w studio i powiedzieć "poproszę cokolwiek" 😉





madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 września 2013 16:18
yadou jest cudowna  😍
mnie urzekł Włóczykij
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 września 2013 18:50
nine a gdzie ona działa? (chodzi mi o miasto)  😉
Poznań 🙂
ja też uwielbiam prace yadou, wiele z nich z radością nosiłabym na sobie  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 września 2013 18:59
Hm, może powinnam się wybrać do Poznania  😎 Wiem, jaki symbol chcę mieć, ale kompletnie nie wiem w jakim klimacie..  😉
Świetny włóczykij  😍

Tatuaż konia w podkowie jest bardzo ładnie wykonany.
yga a co już masz i gdzie, bom ciekawa, a straciłam rachubę  😎
mnie ten koń bardziej przypomina psa. ale to może kwestia nieobycia tatuażysty z końmi?
yadou super 😍 lubię takie "kanciaste" (wybaczcie, nie wiem jak to porządnie nazwać :icon_redface🙂 wzory. coś dla JARY 😁
ach, taaak, ja jakbym już marzyła w przyszłości o pięknym, "większym tatuażu" to u yadou koniecznie  😀
Mi sie podobał jej lisek, już miałam milion wyobrażeń innych zwierząt wykonanych tą techniką.
A siedziba yadou jest 50m ode mnie  🏇  Jak ktoś się zdecyduje, to przed/po zapraszam do mnie da kawę 😉
Też jestem zakochana w ich tatuażach.
No boskie ma, też bym sobie zrobiła 😀D
kujka   new better life mode: on
18 września 2013 20:52
Buyaka, juz dawno postanowilam, ze jak tatuaż to tylko u niej wiec czuje sie zaproszona!!

MonioRek, pisalam o tatuażu z mojego linku. Chyba zaszlo nieporozumienie
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
18 września 2013 20:54
Jutro jadę na przekłucie języka..trochę się boję,bo godzinę później do pracy i nie wiem czy dam radę gadać cokolwiek..no i najlepiej jakby nie zauważyli,że mam kolczyk..będzie ciężko ale termin niestety inny być nie może.
O kurczę,teraz dopiero otworzyłam linka z Twojego postu, i fakt ten koń to masakra jakaś  😵
możecie dać linka bezpośrednio do zdjęcia tego tatoo? w linku żaden mi się nie wyświetla :/
kuj, zdecydowanie!

Mnie raz skręcało, bo zorganizowali  Walk-in Day, rzucili kilka wzorów do wyboru, kto pierwszy ten lepszy, a każdy tatuaż 200zł  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się