Bryczesy

_Gaga, ciekawe, ale to wtedy „fabryka” bokiem sprzedaje, bo szyje więcej niż ps zamówił? Już kiedyś o nich pisałaś, ale jak zobaczyłam aliexpres to założyłam, że to podróbki. Cena jest super.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
09 listopada 2023 20:31
I coście najlepszego narobiły 🙈🤣
Z ciekawości wzięłam swoje PS Juliette (bo te z Aliexpress to właśnie ten model) i mam na metce made in china 😝. Aż kusi mnie zamówić i porównać z oryginalnymi.
Jestem niemalże pewna, że będą takie same 😎 A nawet jeśli nie to są zdecydowanie warte tej ceny
zembria, daj spokój. Mam 2 pary 😉 miałabym trzecią, ale koń na L4 (międzykostny), więc póki co wydaję krocie na shockvawe...
I szczerze - wolę PSy z Ali od Pikeurów z Equishopu 😉
Przyszły moje zimówki od tego samego sprzedającego i też są mega.. z tym, że wzięłam trichę duże , więc czekam na mniejsze , a te sprzedam na revolcie 😉

Fokusowa, na Ali można kupić Kingslandy i Equiline. Więc ten, no gdzieś to chyba szyją 😉
Gaga, które letnie masz?
Sivrite, W znaczeniu Pikeury czy PSy z Ali?
PSy mam brązowe i różowe
Pikeurów mam pół szafy 😉 wolę PSy z Ali
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 listopada 2023 23:52
Post został usunięty przez autora
_Gaga, a masz „oryginalne” PS do porównania rozmiaru? Czy wypadają takie same?
Nie kwestionuję, że szyją w Chinach, ale jednak rzadko się sprzedaje „rasowe” produkty na Ali chyba? Zazwyczaj to jakieś „adibasy” widywałam 😂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 listopada 2023 07:20
_Gaga, podasz link do tych zimowych? 🙂 polecasz brać standardowy rozmiar w takim razie?
Gaga, chodziło mi o to, czy mogę może link do tych Ali PS-ów, które już masz i polecasz. 😅 Bo padł tylko link do ocieplanych.
Dobra, widzę, że nawet je podpisali jako PS. 😆
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 listopada 2023 09:45
jest 22% na Mayę Delorez dziś - kupować czy czekac na Black Friday?
Tez poluje na Maye Dolorez i sprawdzilam Black friday z zeszlego roku - niby rabat wiekszy (do 50%) ale na wybrane egzemplarze wiec chyba bezpieczniej kupic teraz chyba ze sie nie ma na mysli konkretnego rozmiaru i koloru.

Ale moze ktos jeszcze podpowie
Fokusowa, nie mam. Pytałam sprzedającego o dobór rozmiaru na podstawie moich wymiarów i przy rozmiarze 40/42 w Piekeurze dobrze leży M, chociaż L też by chyba było ok. One są przemegaelastyczne
Zimowe wzięłam za duże chyba 🙁 czekam na mniejsze i wybiorę które lepiej leżą.

Tu PSy
https://a.aliexpress.com/_EH88XAn
Zimowe / bardziej przejściowe:
https://a.aliexpress.com/_EHSLpWn

Te są też fajne:
https://a.aliexpress.com/_EJoCHD9
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
10 listopada 2023 10:31
Próbuje znaleźć equilline na Ali ale chyba nie umiem w to
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
10 listopada 2023 11:44
Tam ceny są zależne od codziennego kursu dolara? Bo te Ps zimowe wczoraj wieczorem za niecałe 198zł zamówiłam, a dziś już za 215 z haczykiem są.
Tam ceny są zależne od codziennego kursu dolara? Bo te Ps zimowe wczoraj wieczorem za niecałe 198zł zamówiłam, a dziś już za 215 z haczykiem są.
zembria, tak, oraz od tego jak często w nie klikasz🙂 bo jak widzisz, że drożeją to szybciej klikniesz, żeby ci dalej nie zdrożały. Także zależy od rozmiarów. jak patrzyłaś na cenę niską to zazwyczaj się tyczy xxs... resztą rozmiarów jak wybierasz to już więcej.

Tak tylko gwoli 'podzielenia się widzą", to nie są "oryginały tylko bez metki', a 99% to nie są nawet z tej samej fabryki.
Są bardzo dobrymi podróbkami, bo w podróbki chiny umieją.
Szyć w chinach nie jest łatwo i po covidzie i teraz wojnie z Ukrainą chiny potraciły wiele kontraktów. W chinach się szyje ciężko bo oni mają bardzo sprytna kulturę 'niemówienia po angielsku";, czyli jak dla nich coś jest ważne to rozumieją a jak dla ciebie to nagle nie rozumieją🙂 i można sobie w tyłek wsadzić jakieś "zapisy w kontraktach'.
Konkurencją dla chin są Indie i Pakistan, gdzie jest możliwa taka sama jakość, mniejsze partie do wyszycia, szybsze terminy i duuuużo lepsza komunikacja.

Nie jest problemem dla Chińskich fabryk kupić spodnie, odszyć wzór i zrobić "identyczne" z syntetycznych materiałów. Będą miały ciut krócej żyjący materiał, szwy z gorszych nitek,może będą toksyczne bo nie muszą mieć norm dla materiałów dopuszczonych na EU zrobionych itd. ale będą niezłe, bo design zerżnięty 1 do 1.

kotbury, wiele produktów jeździeckich ma na metce "made in China", a bryczesy PS z Ali są lepszej jakości, niż niemieckie Pikeury, więc... chyba wolę podróbkę z metką za 2 stówy, niż oryginał za 8.
_Gaga, no mnogość modeli i kolekcji Pikura spowodowała, że ciężko trafić ostatnio na tak dobre jak kiedyś. wiele tych fancy-srancy materiałów w nich jest po prostu niewygodna, a część dupna w trwałości.


Ja sobie zostawiłam w sumie tylko Maye Delorez z bryczesów i nowe modele Cavallo, trzymają jakość.
Patrzę na te aukcje z ali i tam 90% zdjęć jest kradziona z profili insta🙂.
To nie są foty tych produktów, tylko tych, pod które oni się podszywają. sprytne.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
10 listopada 2023 13:15
a powiedzcie mi, bo mam bryczesy Performance z MD, a ktoś ma te Compression i może powiedzieć czym się różnią?
A jak te Performance właśnie? Warte dopłacenia w porównaniu do Function?
Flygirl, Performance są po prostu inne. Cieńsze, bardziej rozciągliwe, mniej "rzeźbiące", a bardziej spodnie. Ja sobie właśnie te zostawiłam, bo Function były dla mnie zbyt grube i takie opinające, bo mniej rozciągliwe. Nie chodziło o rozmiar, tylko to są takie spodnie kształtujące sylwetkę, których nie lubię, a Performance są "luźniejsze" i cieńsze.
Compression nie miałam na tyłku.
Hm, nie powiedziałabym że są cieńsze szczerze mówiąc.
Na pewno mają wyższy stan, rozciągliwe są bardziej niż function to fakt. I bardziej szczegółowo wykończone, z większą starannością.
Ale nie doplacalabym, zostawiłam sobie finalnie 2 pary funkctionow 🙂

A! Te performance też mają różne modele, może stąd rozbieżne odczucia 🙂
A to mnie zdziwilyscie, bo wyszłam z założenia ze Function są najcieńsze i chciałabym właśnie coś lekko grubszego a dalej elastycznego. Ale skoro tak to zostanę przy Function i kupię kolejne dwie pary jak będzie dobra promka. Pozbyłam się już wszystkich innych spodni, mam jeszcze Harcoura i Animo i nie jestem w stanie w nich jeździć, chyba ze już naprawdę się z praniem pogubię jednych albo drugich MD.
Ja sie boje troche tych function ze nie maja szlufek na pasek. Naprawde ten szeroki pas jest taki ze nie zjezdzaja z tylka?

Mialam legginsy z true ridder i tam ten pas jest duzo wezszy i notorycznie mi zjezdzaly, nie dalo sie kucnac zeby majtkami nie swiecic i od tego czasu wszystko kupuje ze szlufkami i pasek,
(mam szerokie biodra i wyrazne wciecie w pasie)
Mi przynajmniej nic nie zjeżdża 🙂
a powiedzcie mi, bo mam bryczesy Performance z MD, a ktoś ma te Compression i może powiedzieć czym się różnią?
malinowaa, ja mam performance białe na zawody - material jest taki typowo do legginsów sportowych, bardzo "trzymający" i fajnie oddychający. Chyba compression są najprzyjemniesze w przypadku noszenia bryczesów przez cały dzien - nic się nie poci.


Naprawde ten szeroki pas jest taki ze nie zjezdzaja z tylka?
...
(mam szerokie biodra i wyrazne wciecie w pasie)

Remson, mam róznice w dwa rozmiary pomiędzy górą (m) i dól (xl) - function mi nie rolują zupełnie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się