Bryczesy

Miałam czarne Function i miałam je aż pod cycki. No ale one się tylko kolorami różnią. O MD Function piszę.
Taaa, to jest pewnie powód, bo ja mam 161 i ta "nadupna" część spodni wypada na mnie większa niż na wyższej osobie.
Chciałabym teraz na Black Friday spróbować upolować w jakiejś miłej cenie, bryczesy, które mogą być konkursowymi. Nie chcę białych, teraz na zawodach widzę dużo beży i szarości. W takie chciałabym iść, podpowie ktoś jaki model/odcień byłby ok.? Szukam czegoś nisko budżetowego, startuję kilka razy w roku dla funu. Ale właśnie mam nadzieję, że znajdę takie które założę nie tylko na zawody.
NowaJa, z tego co wiem, to jasnoszare są nieprzepisowe. Sprawdzałam to ostatnio, bo sama nie cierpię białych. Jasnobeżowe lub kremowe tylko.
Sivrite, też mi się tak wydawało, ale będąc w tym roku dwukrotnie na zawodach ogólnopolskich były osoby w szarych 🤔
Edit. Znalazłam nawet zdjęcie takiej osoby, z takim szarym jakbym chciała, ale nie moje zdjęcie to nie chcę wstawiać.
Niestety nie mogę do edycji wrzucić zdjęcia, więc spróbuję osobno, to jest wycinek zdjęcia, więc może dużo nie widać, ale kawałek stojaka jest jest biały, a bryczesy szare.
1700312990304~2.jpg 1700312990304~2.jpg
NowaJa, tyle że jeden sędzia przymknie oko i puści, a drugi każe Ci zmienić gacie, żebyś miała prawo wystartować. Worth it? :P
No ale mamy sędziów na forum, więc może ktoś się wypowie.
Możesz wyciąć czyjś tyłek ze zdjęcia, raczej się nikt nie przywali o kradzież dóbr osobistych. 😅

EDIT: Żeby nie było, sama bym założyła szare. Lubię szare nawet bez pomysłu na zawody i jakbym miała w nich wystartować, to zajebiście. Ale nie zaryzykuję, że się ktoś przywali.

Te na zdjęciu to wyglądają jak sprane białe, może dlatego dopuścili. 😅
Sivrite, ma racje, moją znajomą zawołali do budy, bo miała zły odcień, wpadał w beż.
NowaJa, kilka stron temu dziewczyny pisały o bryczesach z Ali, ja właśnie kupiłam białe konkursowe i są super
kamcia665, tylko ja właśnie nie chcę białych, białe mam. Bardziej chodziło mi o to, żeby ktoś polecił jakiś model i kolor inny niż biały, który jest dopuszczony. Wiadomo, że czasem kolor na zdjęciu różni się od tego w rzeczywistości. Więc nie chce kupować w ciemno takich, które na zdjęciu wyglądają niby na kremowe na przykład, a przyjdą dużo ciemniejsze...
Jak rozmiarowo wypadają BVertigo?
Fokusowa,
Podobnie jak Horze
Znaczy spore…
Dziewierz, dzięki, właśnie ani Horze ani BVertigo nie miałam i z tabeli rozmiarów mi wychodzi jakiś śmiesznie mały rozmiar jak na moje wymiary.
Fokusowa, są spore. Ich 34/36 leci mi z tyłka, gdzie pikeury na 170 ledwo dopinam 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 listopada 2023 07:59
Post został usunięty przez autora
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 listopada 2023 08:00
NowaJa, ja mam na zawody cztery pary beżowych, w białych nie startuje i mam takie z [url= https://www.equishop.com/pl/bryczesy-dzieciece/14220-pikeur-braddy-grip-bryczesy-mlodziezowe-z-pelnym-lejem-silikonowym.html]pikeura[/url]
Mam też drugie, ciemniejsze z pikeura i jedne jakieś noname. Ostatnio kupiłam też z B vertigo
IMG_6826.jpeg IMG_6826.jpeg
c366786e-0112-426f-86e6-b6119f66d2bc.jpeg c366786e-0112-426f-86e6-b6119f66d2bc.jpeg
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 listopada 2023 08:02
Nie dodało się jedno zdjęcie tych ostatnich bryczesów z vertigo. Przy okazji jeszcze te noname
IMG_8768.jpeg IMG_8768.jpeg
IMG_8722.jpeg IMG_8722.jpeg
Hermes, i nikt Ci się o nie nie czepia? Bo właśnie o takie mi chodzi 🙂🙂🙂 dziękuję, bo to już bardzo konkretna wskazówka 💐
NowaJa, ja też mam beżowe z Pikeura na zawody. Beżowe sa przecież dopuszczone, szare nie.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 listopada 2023 16:17
NowaJa, do mnie nigdy nikt się nie przyczepił, do mojej uczennicy raz w Lacku się przyczepili, ale miała właśnie takie wpadające w szary mocno 🙂
Hermes, xxagaxx, dzięki! pójdę w beż w takim razie 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 listopada 2023 19:07
Dotarły moje "PSy" z Aliekspress, w sumie to dotarły w poniedziałek, ale dopiero dziś odebrałam na poczcie. Nie mam porównania z oryginałem niestety, ale ogólnie wrażenie bardzo fajne. Bardzo przyjemny w dotyku i super elastyczny materiał. Do tego stopnia elastyczny, że jak wyjęłam je z paczki, to pierwsza myśl była "no to chyba dla lalek jest" 🤣 bo są takie malutkie, ale jak ubrałam to pasują w sam raz. Nawet na długość wypadają tak, że jakby były parę cm krótsze, to też byłyby ok. Zimowymi to bym ich nie nazwała, raczej takie po prostu nie na upał. Zawiodłam się trochę tylko kieszonką na telefon, bo jest maleńka, bardziej na pilota do bramy, niż telefon 😅 Ale ogólnie to super portki i polecam! Jak pożyją nieco, to już w ogóle bomba za taką cenę 😁
zembria, ej mi się ręka po łokieć prawie mieści w tych kieszeniach co Ty z tabletem chodzisz 😂
Edit. Mi jest już w nich zimno, zamówiłam sobie zimowe też z polecenia Gagi, dam znać jak dotrą
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 listopada 2023 19:33
Zuzu., No właśnie nie mam jakiegoś dużego telefonu (samsung s22). Nawet ustrzeliłam fotkę pod tytułem "kieszeń kontra paczka chusteczek" dla zobrazowania wielkości 😉
20231122_192741.jpg 20231122_192741.jpg
zembria, ooo to są inne jakieś w takim razie. Ja mam kieszenie otwarte od góry i po obu stronach. Normalnie wchodzi iPhone 12. Z resztą wrzuciłam foto chyba 3 str temu
zembria, dasz linka do tych które zamawiałaś?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 listopada 2023 20:38
NowaJa, Wrzucam cytat Gagi z przed kilku stron, bo to ona je tu wrzucała:
flygirl,
https://a.aliexpress.com/_EwmsSDD
Polecam. Warto zapytać sprzedającego o dobór rozmiaru, podając swoje wymiary. Bryczko sochodzą w max 2 tygodnie.

Aaa czyli to te zimowe, psy są na innej aukcji
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
22 listopada 2023 20:59
Zuzu., a to może być, że pokręciłam. Wydawało mi się, ze w któryś PSach właśnie, była taka kieszonka na zakładkę i resztę sobie dopowiedziałam pobieżnie czytając wątek 🤣
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
22 listopada 2023 22:43
Maya Delorez - dorwałam w końcu i Function, i Performance, i Compression 😄 Dziele sie opinia, bo Wy mi wiele razu odpowiadaliscie na pytania dotyczące tych bryczesow.

Function - legginsy, ale faktycznie grubsze, mam legginsy z Horze i Horze to jakieś rajstopki, te są z grubszego materiału, dość elastyczny, ale mniej niż Performance. Baaardzo wysoki stan, ja mam wysoki stan i mam problem normalnie ze spodniami, a tu jeszcze mogłabym dobrze naciągnąć żeby sięgnąć pod cycki 🤣

Performance - średni stan, mega wygodne, najbardziej elastyczne z tej trójki. Nic w sumie więcej do dodania 😀 Służą mi już parę miesięcy i najchętniej bym je cały czas nosiła, bo są jak druga skóra.

Compression - są z najgrubszego materiału, mało rozciągliwe, jak je zobaczyłam to myślałam, że nie wciągnę na tyłek, ale się udało. Wysoki stan, wyższy od Performance, ciutkę niższy niż Function (tzn. nie da się naciągnąć pod cycki). Za to jak wyszczuplają - brzuch i boczki mi zniknęły jak je założyłam 🤣 Mega wygodne i po chwili nie czuć lekkiego ucisku.

Wszystkie mają takie kieszenie ze mniej miejsca mam chyba w swoich nerkach 😅 Bardzo głębokie.

Rozmiarowo: Function mam L, Performance mam M i L, ale L są już za duże, Compression mam M - chociaż tu Lki myśle, że też by dobrze leżały 😀

Miałam do tej pory i Euro-Star, i Pikeur, i Animo, i Horze, i Fouganza, i Busse, i wieeele innych, ale tak wygodnych i trzymających jak te raczej nie 😉 Może Pikeury starsze były tak wygodne, ale na pewno tak nie trzymały.
Jak wygląda młodzieżowa rozmiarowka bryczesów Pikeur? Zastanawiam się jaka jest różnica między rozmiarem 176 młodzieżowym a np 36 damskim? Różnica w cenie ogromną , więc mnie kuszą zimowe legginsy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się