preparaty na stawy

Hucmanka, no czasami jedno przekątowanko czyni cuda!
Horseline Pro Vitaflex- ktoś używał, jakieś opinie ? Cena wydaje mi się przyjemna.. Ostatnio pojawiło się nam strzykanie w stawach, ogólnie kobyła na hm niby w miarę prostych nogach ale krzywo je stawia i kowal stopniowo zmienia kopytka, pomyślałam, że może dobrze byłoby ją trochę wspomóc.
https://allegro.pl/oferta/horselinepro-vitaflex-2000-g-na-aparat-ruchu-13632542090
PannaDziewanna, tam nawet nie masz zawartości „stawowych” składników podanych. Moim zdaniem szkoda kasy na większość ich suplementów.
PannaDziewanna, - w podobnej cenie jest Kieselgur Forte od Mebio i jego mogę polecić 🙂 Ewentualnie ciut drożej Kieselgur+MSM+wit C.
BUCK   buttermilk buckskin
18 stycznia 2024 13:36
Ile tabletek IronFlex wychodzi na konia? Albo jak przeliczyć na 220kg kucyka?🙃
Aleks, Spoko my już jedziemy na Mobility HCC😎
Evka, zakładając dawkę 3000 mg boswelli dla „standardowego” konia to dla 220 kg kuca wyjdzie ok. 1200 mg, czyli 2 tabletki (1 tabletka ma 650 mg).
Fokusowa, bardzo dziękuję.
https://dobry-kon.pl/dromy-flex-ha-1000-ml-1000-ml.html
Czy ktoś używał Dromy Flex HA i może polecić? Bo jest fajna promka w Dobrym Koniu na 2opakowania i zastanawiam się czy przetestować
Dromy ma bardzo fajne składy i działanie, tego konkretnie nie uzywałam ale inne na stawy były bardzo dobre
nektarynka13, na stronie dromy.pl masz ten sam zestaw za 529 (wysyłka za free), więc ta promka 549 to jednak słaba.
plus na kod revolta dodatkowy rabat 🙂
mam pytanie dot. tej boswelli z ironflex - piszecie tutaj o dawkowaniu 3000mg na konia, ale np w boswelli od Dromy (i od HorseLine zresztą też) mamy w zalecanej dawce na 500kg konia 6000mg ekstraktu. ja swojej kobyle (pod 600kg) planowałam dawać po 6 tabletek... chyba się zgubiłam
caverra_afk, w dawce 15 g dromów masz 3000 mg. Dawkę podwójną podajesz tylko przez 10 dni na start.
Fokusowa a bo wy mówicie o tej w proszku, ja się odwoływałam do tej w płynie - tam nie ma zalecenia zmiany dawki, jest informacja o podawaniu 50ml, które zawiera 6000mg i tyle. ciekawe
Ja ironflex dawałam na początku 4 tabletki przez miesiąc przy kontuzji międzykostnego a obecnie już daję 3, normalny koń 550kg 😉
BUCK   buttermilk buckskin
09 lutego 2024 09:49
ja swojemu 850kg gdy się ślizgnął niefortunnie i lekko kulał, podawałam tabletki Ironflex 15 sztuk, i już po kilku dniach widać było że działają i nie widziałam różnicy w działaniu wobec słynnych saszetek przeciwzapalnych, które zdarzyło mi się podawać ok. 3-4 lat temu tez przy podobnej kulawiźnie
Pewnie to efekt placebo, ale od czterech dni jem IronFlex razem z kucykiem. Czy kucykowi jest lepiej ciężko stwierdzić - moooże minimalnie, no ale to 4 dzień, cudów się nie spodziewałam. Za to u mnie cud. Cuda panie i panowie, od nie wiem kiedy nie łupią mnie plecy😀 a mam rozszczep kręgosłupa 🙃
rox   ogony trzy
10 lutego 2024 09:00
Czy możecie mi podlinkować o jakim dokladnie suplu mowa?🙈
Evka, ja próbowałam to łykać bo jak koniu po miesiącu przestało strzykać w stawach, to uznałam że ja też tak chcę! Ale strasznie mnie wkurzają te wielkie tableciszcza i nie jestem w stajnie tego przełknąć zwykle 🙈
sweetie, no duże i szorstkie, robią wrażenie trudnego przeciwnika już na starcie. Najgorzej 😁
Ja z tych, co łyka😅 ale dzisiaj też był lekki opór.
Ja polecam też z Alliness kurkuminę z piperyną. Biorę i moje kolana prosto ze szrota nie bolały ani razu odkąd regularnie to łykam.
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 11:49
rox te z Ironlflex spokojnie można pogryźć, pokruszyć i połknąć to właściwie nie ma smaku
BUCK, ja się nie zgodzę dla mnie są obrzydliwe 😅
Ma ktoś namiar skąd kupić preparat BONEKARE? Szukam szukam i nic..
rox   ogony trzy
28 lutego 2024 21:47
Rzeczna i dr Piekałkiewicz tez mają bonekare
Moja starsza klacz tez na ironflexie jedzie, podaję 2 tabletki w sposób ciągły, własnie zauważyłąm, że ta firma to w ogóle u nie po sąsiedzku 😀 Od zewnątrz na poblematyczny staw używamy tez żelu z boswellią z Gorvity, który swpją drogą podrożał o 25% odkąd go używam :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się