Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Znacie może jakiegoś dobrego rymarza w rejonach Krakowa, który dopycha poduchy w siodłach?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2010 14:03
w Kornatce jest rymarz  🙂 postaram sie wygrzebać namiary do niego... jakiś czas temu dopychał mi siodło
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
28 lipca 2010 14:04
Doma, co tam u was bo coś czytam na necie ze Opatkowice zalewa?
duunia, zadowolona jesteś z dopychania - dobrze to zrobił?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2010 14:10
tak-bardzo dobrze🙂 ale z terminami różnie bo był zapchany robotą😉

adam i wiesław nowak

12 271 27 56
692590689, 694652800

te nry znalazłam w komórce, nie wiem czy są aktualne bo dawno nie dzwoniłam 🙂
To może ten?

Adam, Wiesław Nowak
tel. 012/2712756
kom. 694652800, 692590689

Kornatka 221
32-410 Dobczyce

nowak221@wp.pl
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2010 14:15
pisałyśmy jednocześnie 🤣
hehe nie ma jak pisanie zsynchronizowane 🙂
Mogę spytać ile dopychanie kosztuje?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2010 14:21
jakieś 70 zł wtedy kosztowało 🙄 czyli 2 lata temu
Ja nigdy nie dopychałam... całkiem znośna kwota hehe 🙂 może głupie pytanie - ale widać potem że rymarz coś majstrował przy siodle? heh
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 lipca 2010 14:34
..nic nie widać, nawet nie wiem czy się nie przejadę z drugim siodłem 🙄
przydałoby sie dopchać
Ja czuję że jak dobrze pójdzie też się wybiorę - dziękuję za info 🙂
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
28 lipca 2010 14:47
Tusia dobrze czytasz, strasznie Opatkowice zalało.. pomijając wilgę, to najbardziej daje czadu jej dopływ i strasznie zalewa okolicznych mieszkańców.. koniska tradycyjnie już od samego rana siedzą w Krakusie, a 3 klacze będą jutro wywożone do nowo wydzierżawionej stajni przed wieliczką, źrebne są więc jadą już tylko się w spokoju wypasać i leniuchować.. ale coś z tymi rzekami jest nie tak, nie wiem co tam na górnej ich części majstrują, ale to nie realne żeby przez 10 lat była jedna powódź, a tu nagle co mocniejszy deszcz to już zalane wszystko (4 raz w ciągu 1,5 miesiąca? ).. akurat nagromadziliśmy zapas siana na zimę i część siana pójdzie do wyrzucenia...

do fundacji Nasza-Szkapa przyjechała kobyłka bez imienia w tragicznym stanie!!  http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=new
w przyszły weekend wybieramy się do fundacji do swoich pociech, jeżeli  ktoś poza finansowym wspomaganiem chciałby rzeczowo wspomóc klacz można podrzucić nam produkty, zawieziemy je dla potrzebującej klaczy!
kontakt gg 5643864
pw lub tel 505898392
Edit:




[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w wątku do tego nie przeznaczonym.
Witam

Mam pytanie czy słyszał ktoś o nowo powstałym pensjonacie dla koni w Chrzanowie jeśli tak bardzo proszę o informacje.

pozdrawiam
delta   Truth begins in lies.
01 sierpnia 2010 10:23
Witam

Mam pytanie czy słyszał ktoś o nowo powstałym pensjonacie dla koni w Chrzanowie jeśli tak bardzo proszę o informacje.

pozdrawiam


Z tego co mi wiadomo to nie ma tam pensjonatu a tylko jazdy rekreacyjne
polecam zajrzeć na www.stajniekrk.darmowefora.pl tam jest więcej o ośrodku w Chrzanowie. ;-)
Na  http://toporzysko.pl/Folwark/Sport/Gallery.aspx?id=114  są zdjęcia z wczorajszych zawodów z Łopusznej. Tzn. zaczęłam wstawiać, będzie więcej.
A czy ktoś zna naprawdę dobrego trenera/instruktora który dojeżdża do stajni w Krakowie ?  😉
A czy ktoś zna naprawdę dobrego trenera/instruktora który dojeżdża do stajni w Krakowie ?  😉


A co masz na myśli pisząc "naprawdę dobry" ?
Ja od dłuższego czasu wydzwaniałam za tymi lepszymi i niestety do tej pory nie udało mi się nikogo sensownego załatwić 🙁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 sierpnia 2010 08:20
p. Oleg Badałow dojeżdża np do nas, do Radziszowa

http://www.konieczajka.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=53&Itemid=61

tyle - jezeli chodzi o skoki...
Naprawdę p.Oleg dojeżdża ? Bo ja słyszałam że trzeba go dowozić bo nie ma prawa jazdy.
A potwierdzam, że to b.dobry trener
[quote author=Egonowa link=topic=196.msg665868#msg665868 date=1280781175]
A czy ktoś zna naprawdę dobrego trenera/instruktora który dojeżdża do stajni w Krakowie ?  😉


A co masz na myśli pisząc "naprawdę dobry" ?
[/quote]

Chodzi mi o takiego, który będzie zwracał uwagę na szczegóły i efekty będą w miarę szybkim czasie.

edit. duunia a nie wiesz może czy dałby radę dojechać do OJ Włosań, do dwóch może czasem trzech osób ?
Dodatkowy termin zawodów regionalnych w skokach w Krakowie. Szczegóły w ogłoszeniach  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
03 sierpnia 2010 09:57
Naprawdę p.Oleg dojeżdża ? Bo ja słyszałam że trzeba go dowozić bo nie ma prawa jazdy.
A potwierdzam, że to b.dobry trener


no tak -masz rację trzeba p Olka przywieźć

dokładnie tak jest 🙂 tak napisałam bo jakoś mi się tak zlożyło że trenuje ludzi w rożnych miejscach... tylko trzeba to sobie zorganizować
sorry za wprowadzenie zamieszania
Potrzebuję dla koleżanki szczere opinie na temat pensjonatu w Paczółtowicach.
Może być na PW.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
03 sierpnia 2010 12:34
jeżeli chodzi o kogoś kto może pomóc w treningu skokowym, albo podszkolić konia skokowo, wiem że Magda Lipińska teraz jest w Krakowie, jest zawodniczką startującą na poziomie konkursów 140, w wakacje jest w Krakowie, ma chyba 3 swoje konie które kupowała surowe i właściwie sama je robiła, na co dzień trenuje we Wrocławiu pod okiem Skrzyczyńskiego
jeżeli chodzi o kogoś kto może pomóc w treningu skokowym, albo podszkolić konia skokowo, wiem że Magda Lipińska teraz jest w Krakowie, jest zawodniczką startującą na poziomie konkursów 140, w wakacje jest w Krakowie, ma chyba 3 swoje konie które kupowała surowe i właściwie sama je robiła, na co dzień trenuje we Wrocławiu pod okiem Skrzyczyńskiego


Ja szukam kogoś do treningów od września  😉

A czy ktoś miał lub widział treningi z Tomkiem Włodarskim oraz czy ktoś wie ile u niego kosztuje trening w 2 osoby ?

duunia  Co z tymi zdjeciami OJ Diagram, bo jestem strasznie ciekawa jak to tam wygląda  😁

Proszę edytować posty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się