Top model-zostań modelką

Krupa o chudych modelkach

😉
Querido, sorry ale ja jestem napływowa i wcześniej nigdy nie spotkałam się z takim wymawianiem głosek. Niedawno nawet w tv na kanale regionalnym pani reporterka powiedziała coś w stylu: "czeba będzie...", więc kojarzyłam to zawsze z wielkopolską.

edit: przypomniało mi się coś. Będąc ostatnio w mieście widziałam wielki bilboard z Anją Rubik i powiem tylko, że nie wiem, w jaki sposób znawcy wybierają modelkę i foto, ale chyba w sposób zupełnie odbiegający od zwykłego szarego człowieka. Jak dla mnie na tym zdjęciu jest chuda dziewczyna z podkrążonymi oczami i olbrzymią dłonią, jak cała twarz. Ręka jest ustawiona w ten sposób, że wydaje się tragicznie chuda, a to efekt tego, że jest obrócona bokiem i nie widać szerokości nadgarstka. Jak dla mnie to jest antyreklama. Ale może po prostu mi się ta modelka nie bardzo podoba, do tego ma mało seksowną dłoń (te wystające kości śródręcza).
Anja mnie się osobiście nie podoba jako kobieta, podejrzewam że gdyby wzieła udział w konkursach miss to by szybko odpadła, ale za to karierę modelingową ma super, każdy jest lepszy w czymś innym na to wygląda  😎 a nas szarym ludzion wciskają takie kity 😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 listopada 2010 16:03
kenna a mi się to zdjęcie bardzo podoba! Anja ma coś w oczach

Edytka - Przykre, nawet bardzo. Tłumaczenie fotografa że ta cała Kasia musiała ściągnąć majtki żeby wczuła się lepiej w rolę S.Stone z nagiego instynktu, to jakaś żenada.

to nawet nie był śmieszne. bo jakby dali jej string w kolorze cielistym to juz by się nie mogła wcielić w rolę? tvn ma straszne cisnienie na pokazywanie intymnych ciała, chyba w myśl zasady 'są cycki, jest główna'.  😵
i tylko mi tych dziewczyn szkoda- rozbierają się przed kamerą myślac, że będą drugą Anją, Gemmą Ward, JAC czy Coco Roche. a po programie większość o nich zapomni
chyba w myśl zasady 'są cycki, jest główna'.  😵


bardziej stawialabym na golizna=większa oglądalność, bo ogólnie rzecz biorąc teraz zadnych seriali ciekawych na tvnie nie ma co by przyciągały widza to muszą coś kombinować. Przykre.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 listopada 2010 20:18
Dziewczyny jak ściągnąć 9 odcinek? na vod'zie mi nie dziala, bo limit mi padł ale coś ściągnąć na dysk  powinno jeszcze dać radę  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 listopada 2010 20:34
Mnie tez zaczyna już draznić ta golizna. Jest tyle pięknych pomysłów na sesje top model... i nie musza one ukazywac wszystkiego...
Wystarczy zgarnąc kilka magazynów z wyższej półki i zrobić cos koło tego.
Bardzo piekne sesje widziałam w basenach pod wodą z materiałem... czy w kwiatach modelki ala motyle...
A tutaj tematy sa bardzo ... proste, zero efektowności. Dziewczyny niejednokrotnie mają brzydkie makijaże, ustawienia sylwetek ( nieproporcjonalne dłonie, uda). Z jednej strony fotografowie sami je ustawiaja, z dugiej wymaga się od nich ustawienia.. i tak naprawde można winę zwalac na każdego kto brał udział przy produkcji fot.
Szkoda , bo to moim zdaniem to  krzywdzi dziewczyny.

oni to chyba nie umią inaczej pokazywać dziewczyn, bo jak zrobili sesję z filmu Dirty Dancing i Tarzana to jakaś porażka  😵
Kawecan   Jeździec bez konia...
04 listopada 2010 22:25
http://www.plejada.pl/3,37073,wideo,,198666,nie-zobaczysz-tego-w-telewizji,artykul.html

Padłam jak obejrzałam ten filmik z Sandrą Ostrzycką.  😀
Mega pozytywna dziewczyna , zjechała Tyszkę od góry do dołu jeszcze tyle energii miała w sobie.  😜
.
ja bylam zachwycona zdjęciem Pauliny:

to Oli też jest bardzo fajne
zabeczka17, no dokładnie! przecież tyle można zrobić! stylizacja retro, "zwierzęta", no cokolwiek! i mnie też szczerze powiedziawszy drażni to że one chyba jeszcze ani razu na sesję nie wyszły poza studio:/ w ANTM w studio się robi tylko beauty! a reszta jest w plenerze, żeby walczyć ze światłem zastanym, żeby musiały się wpasować w tło ale w nim nie zginąć... a tu tylko minimum ciuchów, jakiś rekwizyt i studio, studio, studio....

pomijając że w antm jednak nagrody za zadania to nagrody za zadania... a tutaj praktycznie co tydzień - 20, 50 ekstra klatek... masakra! niby chciałam to oglądać ale z tygodnia na tydzień tylko się bardziej bulwersuję... i chyba na poprzednim odcinku zakończyła się moja przygoda z oglądaniem Top Model:/
mi tez sprasznie podoba sie zdjecie Pauliny!  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 listopada 2010 17:19
Breva no i to jest wg nich  profesjonalizm...to jest ,,polskie tap modl".
Szkoda bo przy małych nakładach pieniężnych można zrobić cuda. Dziewczyny forumowe na wątkach miały nie raz o niebo piękniejsze fotki jak w programie.
Ale przecież my się nie znamy... a golizna jest cool 😎
Dajcie im szanse, to pierwsza edycja. Miejmy nadzieje, że wezmą pod uwagę rady mądrzejszych i druga bedzie wygladac lepiej
na druga edycję to sie bedą bały dziewczyny iść skoro już wiedzą, że golizna to norma każdej sesji  👀
Podobno z jury ma zostać tylko Krupa
Kawecan   Jeździec bez konia...
10 listopada 2010 22:03
Taa jasne, już im uwierzę że po panelu było tak sztucznie. Beata na pewno musiała dać Piszczałce popalić.
Za tydzień będą nagrywać reklamę do szamponu chyba.  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 listopada 2010 13:23
A ja ominęłam wczorajszy odcinek. Jakaś dobra dusza pomoże mi ogarnąć, gdzie mogę go obejrzeć?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 listopada 2010 15:37
chomikuj.pl- właśnie zasysam 🙂
była krótka relacja we wczorajszym odcinku jak dzieczyny gadały z ania  😀
żabeczka, możesz podlinkować skąd dokładnie?  🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 listopada 2010 09:19
karesowa   Rude jest piękne!
13 listopada 2010 09:26
Dzięki dziewczyny, ale już wczoraj ściągnełam  😁  :kwiatek:
Ruda odpadła, jak dla mnie miała fajną dziewczęcą urodę (czy nadająca sie na modelke nie wiem) ale skwitowanie jednego z jurorów że jej sadełko 'zwisa' to mnie zaskoczyło  🤔
chyba najgorsze ciało to ma Weronika 😉 a ta ruda była całkiem w porzadku pomimo tego ze nie podobało mi sie jak wychodzila na zdjeciach nie bylo w niej nic co by przyciagalo uwage  😉 wychodzi na to... ze jak dziewczyna na zywo jest brzydka, to na zdjeciach zrobia ja na bostwo a jak dziewczyna jest na zywo ladna (jak ta ruda) to na zdjeciach wypada fatalnie
oj też to właśnie zauważyłam... i fakt ruda średnio wyglądała na zdjęciach ale ogólnie to całkiem fajna dziewczyna, a te co ogólnie mi sie nie podobają i korony miss by chyba nie zdobyły to zbierają dużą część ochów i achów, no oprócz Pauliny która jest ładna i na zdjćiach też ostatnio ładnie wychodziła 🙂
Paulina jest wyjatkiem w programie (i ewentualnie Ola )


jest okropna  😵 taka bede nieskromna i powiem ze od niej to i ja juz jestem chyba ladniejsza  😵  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się