Końska Rewia Mody XIII (2019)

anil22, - pokaż! 😀 Bordo i róż to moje klimaty.

Ja przepadłam na kantar eskadrona dla gnl 😍 Gdyby tylko był do niego uwiąz...
wątek zamknięty
Zieleń Breeze

"oriental summer"


You and Me ma fajne kolory


A kolekcja Butterfly i Tropical Paradise to dopiero tęcza



Polecam przejrzeć stronkę
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2019 13:10
A tymczasem już gotowe nowe szaty Księcia 💘
wątek zamknięty
lusia czy to Caball?  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2019 15:15
dairoxroxi tak jest
wątek zamknięty
Cudo. 😍
wątek zamknięty
Super piękna, czaiłam się na czarnego Jerseya z heritage, ale teraz chyba sobie taka zamówię  😜
wątek zamknięty
lusia722, - już podziwiałam na fejsbuku, ale przepiękna! 😍 Przez Ciebie zaczęłam szukać futrzanego kantar cooper i zastanawiać się, jak te kolory wypadną na karym koniu 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 marca 2019 16:49
Kantar jest w tak specyficznym kolorze, że nie pasuje do derki kolekcyjnej, ani do uwiązu.
Ale Pani Caball ma jeszcze jeden przepiękny brąz nad którym myślałam, ale no poczeka na inny moment.
Zobaczymy jak dojdzie, bo już się nie mogę doczekać. Jakby co kantar full to pójdzie w świat  😉
wątek zamknięty
anai biorę na karego  😍


to please foty na koniu bo kolor mi się podoba bardzo... tylko własnie na karego jakoś się boję.
wątek zamknięty
anil22, nie znam tej marki, a ładne rzeczy i kolory, ta zieleń to miodzio. 😀

lusia722, śliczny ten kantarek. 🙂 Ten kolor urzekł mnie w zimowej kolekcji.

Wracając do Eskadrona to niestety nie było pełnej premiery na Cavaliadzie w Krakowie więc nie mogłam porobić real photos kolorów. :P Widziałam tylko koralowy czaprak i kolor był bardzo intensywny ale ładny. Zobaczymy, mam nadzieję, że przyjadą do sklepów w marcu i wybiorę się zobaczyć ten szmaragdowy na żywo.
wątek zamknięty
Ja pierwszy raz od miliona lat tutaj bo szmata pożyczona- niestety z braku słońca nie widać jaki to brylant 😀 i strasznie wielka derka!
wątek zamknięty
Burza, śliczny ten grafit na gniadku. 🙂 On się trochę mieni (czaprak, nie koń 😉)?
wątek zamknięty
UnicornWitch, jest brokatowym grafitem, ale zupełnie bez wiochy- mieni się jak wściekły w słońcu.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 marca 2019 13:23
To nie gadaj tyle, ale pokazuj w słońcu 😀 😉
wątek zamknięty
Burza, - pięknie! 💘 Te brokaty to zdecydowanie był hit, sama mam beż i kocham. Na Twoim miejscu nie oddałabym tego czarnego 😁
wątek zamknięty
Burza jest czad! U mnie koleżanka w stajni go ma. On jest przepiękny w słońcu  😁
wątek zamknięty
No i taki brokat do mnie przemawia. 🙂 Jaka to firma? 😉
wątek zamknięty
UnicornWitch, - eskadron, model mesh glitter. Raczej nie do dostania, kolekcja z zeszłego lata, ujeżdżeniowy wyprzedał się w jakiś tydzień 😁 Obecnie jest biały w Platinum Pure.
Brokat jest super zrobiony, bo to jakby taka tkanina w środku, nie ma szans, że zniknie po praniu i mocno dalej po oczach w słońcu 😀
wątek zamknięty
Podobny miał jeszcze Schockemohle.
wątek zamknięty
Burza, piękny. Mam nude, żałuję, że nie ma już nigdzie czarnego vs.

Mam wrażenie, że na zdjęciu wyszedł tu ciut za mało pomarańczowy:
wątek zamknięty
Burza, wygladacie w nim bardzo elegancko 🙂 jestem ciekawa tego blyszczenia w sloncu.
wątek zamknięty
Spróbuję ogarnąc fotki- pogodę miałam totalnie marcową 🙂 to wszystko dzięki uprzejmości Mo B. bo to jej czaprak 🙂
wątek zamknięty
Obejrzałam na Cavaliadzie nową kolekcję i zrezygnowałam z corala bo jest bardzo podobny do grenadine, który mam. Za to wygrzebałam na stoisku konika jakiegoś neonowo różowego starocia. I już miałam wychodzić, a skusiłam się jeszcze na cottona lime 🤔wirek: Natomiast fajnie wygląda seapine green, moja siostra skompletowała sobie cały zestaw na kasztana.


wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 marca 2019 12:32
"Bądź widoczny na drodze"  😂 
Karemu to prawie wszystko pasuje!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
05 marca 2019 12:34
tulipan Ładnemu we wszystkim ładnie  :kwiatek: Waldemara w seapine green mam nadzieję, że też pokażesz?
wątek zamknięty
Czeka jeszcze na owijki bo nie były dostępne, a uparła się że ubierze dopiero cały komplet  😉 Jak tylko wrzucimy na konia to zrobię fotki.
wątek zamknięty
Tulipan Ale szał  😍
Ja muszę zoabzcyć ten Sapine green na żywo bo szukam też na karego zielni. Czy jednak zostanę przy Felixie.
wątek zamknięty
anai, wygląda ślicznie. 🙂 Mnie się podoba, że to taki nieoczywisty kolor jest, w zależności od kąta padania światła przybiera trochę inny odcień.
tulipan, no i super, bardzo fajny róż. 😀 Ciekawa jestem też tej limonki. I gdzieście wygrzebali ten zielony Eskadrona, bo ja chciałam zobaczyć i nie znalazłam.
wątek zamknięty
Z najnowszej kolekcji ta zieleń  😉 w koniku pewnie już jest.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.