Młode Konie

aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
10 grudnia 2012 19:32
no u nas bat na wędkę też wybija strachy na lachy z głowy 😉 aczkolwiek dlatego właśnie mam pasek na szyi, żeby wysiedzieć odpowiedź 🙂 aczkolwiek nie pamiętam kiedy rzeczywiście się przydał... w terenie na stromych górkach ;p fajnie się jeździ swojego konia, bo można w zasadzie wszystko przewidzieć i być wystarczająco gotowym żeby się nie dać
klapcio89   Walczący z cieniem...
13 grudnia 2012 12:58
To my się wcinamy  🤣
Młodzieniaszek w nowym kubraczku  🙂
Przez moją ciąże Młody ma przedłużone dzieciństwo, w wakacje przyjął jeźdźca i tyle.
Ale jak dla mnie im później tym lepiej 🙂 Nic straconego  🤣
a ja w ramach chorobowej nudy pozbierałam niektóre zdjęcia Miltona z okresu 3 lat 😉 [mam go od półroczniaka]

Moja mała pierdoła jak narazie służy za przytulankę i  się padokuje całymi dniami... biega skacze cieszy sie z zycia 😉 i tak jeszcze przez rok 😉





a pozniej bierzemy sie do pracy 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
14 grudnia 2012 20:55
klapcio89, fajoskie wdzianko i fajoskie młode 🙂

kasiakliczkowska, fajnie jest mieć takiego od gówniarza

shy, cio to? rasa? ile ma latek? jaka jest Wasza historia?
aleqsandra
jest to 2 letni ogier rasy American Quarter Horse. Kupiłam go gdy mial niecały rok, takie moje marzenie bylo (z racji iz 5 lat jezdze na Quarterach) żeby miec swojego ogierka  i oto jest 😉
Amasza   Końskie ADHD
15 grudnia 2012 10:43
Shy A po kim jest ta ślicznota? 🙂 Jeśli już pisałaś to musiałam przegapić :kwiatek: Ja, jak się zdecyduje moją kryć to zamierzam ogierem AQH 🙂
Amasza  ojciec Lenasa to : Poco Mack Jock  a matka to Lucky Bloomin Boon . 🙂  moj od kwietnia zaczyna swoje krycie 😉
wszystko odziedziczyl po ojcu, zrownowazony charakter, masc i calą figurę 😉 no i mam nadzieje ze odziedziczyl tez 100% reprodukcję 😉
Amasza   Końskie ADHD
15 grudnia 2012 16:13
Dziękuje! Ja właśnie szukam takiego co by mi dał podobną maść jaką ma Twój 🙂 Moja ruda jest, więc może coś w ten deseń wypadnie  🙄
jeśli chcesz mogę ci udostępnić mojego ogiera do pokrycia twojej klaczy, nie widzę w tym żadnego problemu 😉
i tak od marca- kwietnia bedzie kryc 3 klacze ze swojego stada 😉
To ja sie moze z dzieciaczkiem wbije do tego watku🙂
Dziecior nie moj co prawda i w gruncie rzeczy juz nie taki dziecior, ale bede miala przyjemnosc z nim pracowac od nowego roku🙂
Lexus, 5latek, ale pozno zajezdzony, wiec mysle ze 'mlody kon' pasuje do niego idealnie 😀
Od matki wlkp, od strony ojca niestety pochodzenia brak🙂
bardzo ładna dziecinka z niego, naprawde 😉
kurcze, zawsze chcialam ale nigdy nie dorobilam sie karego ;P
shy Twój ogier ma licencję?
edit doczytałam, że ma 2 lata, więc raczej nie ma. Czy u quaterów jakoś inaczej to u nas działa?
shy kurcze, a ja zawsze chcialam siwego albo rudego, a od 3 lat jak w morde strzelil same kare do jazdy  😁
RudyKoń   'miłość na dwa serca i sześć nóg <3
15 grudnia 2012 19:25
Shy sliczny ogierek, warty uwagi 😉  pracujesz z Nim troche  czy na razie spędza tylko dzieciństwo na padoku ? 😉
Amasza   Końskie ADHD
15 grudnia 2012 20:02
Shy, na razie się tylko orientuje, bo jeszcze się nie zdecydowałam czy chce po moim szogunie potomka  🏇 Ale jak coś, będę pamiętać 😉
faith, śliczny!! Odmiana na główce mnie urzekła 🙂
Martuha   spokojnie, wszystko w swoim czasie 😉
jezeli naprawde bedzie duze zapotrzebowanie na reprodukcje to napewno dorobimy sie licencji .🙂

RudyKoń nie chce odbierac mu wolnosci z dziecinstwa ale on czasem sam sie prosi zeby cos z nim robic . Np. na pastwisku odwiązuje uwiąz bierze go do pyska i przychodzi do mnie zeby go lonzowac czy cos w ten desen.. w sumie to zaczyna lonzowac sie bez lonzy, poprostu biega w kolko a ja stoje w srodku  . ;] tak poza tym to ma pilke  ktora sie bawi calymi dniami, ma beczke ktora turla po pastwisku takze ma co robic 😉 za jakies 5 -6 miechow zaczne go lonzowac z oglowiem i takie tam pierdoly a w wieku 3,5 rokku zaczniemy  prace 😉
Moon   #kulistyzajebisty
15 grudnia 2012 20:07
O kurdę, faith, już śliniłam się w innym wątku - no mój ideał konia!  😜 Taki smukły karusek i jeszcze ta odmiana na facjacie. Tylko grzywę bym upitoliła  🤣
Wstawiaj czesto foty!  😉
Moon wlasnie to dzis uczynilam  😁 tzn na razie przerwalam o polowe, ale w planie mam jeszcze raz tyle:P bardzo dziekuje za mile slowa 😀 miliard lat juz nie jezdzilam na mlodziezy, takze zobaczymy jak nam pojdzie😉
RudyKoń   'miłość na dwa serca i sześć nóg <3
15 grudnia 2012 20:24
Shy to myśle że napewno masz wesole konisko, ciekawe jak sie bedzie sprawował pod siodłem 😉 fajne to jest jak kon domaga sie takiego kontaktu z człowiekiem,  wsześniej jezdziłam na takiej kobyłce przez jakies trzy lata do kiedy jej nie sprzedali i zawsze jak wchodziłam do niej na padok to cały czas szukała jakiejs zaczepki do zabawy 😉
Shy  gratuluje genialnego pomysłu na hodowle koni NN  😵
[img]http://ciska[/img]  z racji iz wątek dotyczy "młodych koni"  nie bede wyrazac swojej opini na temat twojego komentarza bo się offtop zrobi 😉
ale dziekuję bardzo za gratulacje 😉
Dawno nie było zadymy  😁
Ale nie dziwie się dziewczynom, bo sama mam alergię na takie teksty/propozycje...

faith
Chyba kawał konia, co ? Bardzo elegancki  😎
U mnie szaro, buro i ponuro więc mogę tylko wykopywać zdjęcia z "lepszych czasów"

Nasza 5-latka, ma naprawdę dużo cierpliwości  😁




Ja chcę lato  🏇
Armara no deczko mu sie uroslo😉 ze 170 mysle ma w klebie, no moze ze 168cm.
Ej, dziewczyny, to jest AQH i ma swoje własne przepisy hodowlane!
Magda zapytałam o to, ale nie dostał odp 😉 to jak to jest u AQH?
Ej, dziewczyny, to jest AQH i ma swoje własne przepisy hodowlane!

Jasne, że jest ale w przypadku klaczy "obcych" wymagana byłaby licecncja PZHK np 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
16 grudnia 2012 10:07
Tak czy siak, nie rozumiem trochę idei krycia dwulatkiem bez osiagnięć. AQH to rasa typowo użytkowa,więc chyba priorytetem powinny być dobre wyniki sportowe, cechy użytkowe ogiera? Zwłaszcza, że trochę ich już w PL jest i chyba można z czegoś wybrac.
Tak, jest to rasa użytkowa i tak jak rodzice Lenasa on równiez przeznaczony jest do sportu a z racji iż to mój prywatny koń będzie krył klacze mimo, że narazie nie ma osiągnięć 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 grudnia 2012 11:01
faith, łapie za oko, co porabiasz z dzieciną na chwilę obecną? kto zajeżdżał?

armara, i już wiem czemu wątek ostatnimi czasy ucichł... co miało się zajeździć to już zajeżdżone a pogoda nie sprzyja słit fociom xD

Magda Pawlowicz, chętnie bym poznała w skrócie jakie... shy nadal nie wyjaśniła
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się