KOTY

Taaaaaaaaki jestem śliczny!
🙇

Piękny  😍
Dworcika   Fantasmagoria
12 marca 2012 17:29
Szczurek 23.08.2011:


I 03.03.2012:










BOSKA!  😍 😍
Dworcika   Fantasmagoria
13 marca 2012 07:12
wistra, dziękuję :kwiatek:
Jako całkiem maly szczyl wcale taka boska nie była 😁 Wolę koty z ciemną maską, ale teraz... 😍
😜
#!
Martuha  o rany, rany jestem zakochana 😍 😍
świetny dzieciak.
Hugo rozrabiaka 😉



edit: przygladam się nosom Waszych kotów bo mi wet powiedział że Hugo ma "dziwny" nosek i wygląda jakby kiedyś miał jakiś uraz... Nie wiem, ale niedługo idę na szczepienie to muszę spytać bo łzawią mu czasem oczka delikatnie i czasem mam wrażenie że ma zatkany nos - choć mój mąż powiedział że jestem walnięta bo on tego nie widzi 😉
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
13 marca 2012 13:46
Muffinka, słodziaczek 🙂
i pasuje mu imię Hugo 🙂


Mina tego kota mówi sama za siebie.. p.s. Japończycy są lekko dziwni;p Podobno to ich nowa pasja.. przebieranie kotów i mają nawet swoich kocich projektantów

Obejrzyjcie do końca- ten kotek później nurkuje z butlą!  😜
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
13 marca 2012 21:31
Troszkę niewyraźne- ja w wersji baba-jaga, niestety nie posiadam czarnego kota 😀iabeł:
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
14 marca 2012 10:06
A to moje koteczki 🙂

Trzy chłopaki, które są na górze u rodziców: rudy Karmel, łaciaty Filuś (Filemon) i Benek

Dwie dziewuszki, które mam od poniedziałku u siebie na dole, zaadoptowane 🙂
Mała Nelcia (Nela) i jej matka Nocka 🙂
Mehari dzięki 😉

Fajne te Wasze koty dziewczyny!
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
14 marca 2012 10:54
🙂


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nieregulaminowy post
Bischa   TAFC Polska :)
14 marca 2012 11:37
Tak moja Luna wczoraj spała na półce na biurku 🤣
Bischa - świetna foka  😂
Dziewczyny! Ma któraś sposób (tak na całą wieczność najlepiej  :oczy2🙂, by oduczyć kotkę buszowania w nocy po szafkach? Rano tego nie zrobi, popołudniu też, bo przecież my patrzymy, a w nocy na całego. Gorzej jak ktoś coś na kuchence zostawi i zapomni przykryć...
Chyba się nie da, u nas jest to samo.
Dlatego WSZYSTKO na noc chowamy. Z szafek, z kuchenki  🙄
Miałam kotkę, która nawet w nocy na szafki nie wlazła, a ta teraz (cholera jedna) jak tylko wszystko cichnie... Idzie na żer. Problemu by nie było, gdybym w domu nie miała sklerotyków. Kotka ostatnio załapała się na klopsy w sosie...
Bischa   TAFC Polska :)
16 marca 2012 13:01
Ja jak wychodzę z domu, zamykam kuchnię. Jak coś jedzeniowego robię, też zamykam kuchnię, a potem zanoszę do pokoju, po przygotowaniu do duszenia/gotowania/smażenia, na spodeczkach małe kawałki kurczaka/wątróbki, bo uwielbiają. Ser/twarogi/śmietana/jogurt/masło (nawet takie rzeżuchowe, które robi i mi przywozi moja mama), wędlina, kanapki z wędliną/serem nie mają prawa stać na wierzchu bez przykrycia- natychmiast zostają ściągnięte i następuje ucieczka z łupem 😎



😲
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
16 marca 2012 13:22
Ja jak mam np. coś rozmrozić to wstawiam do szafki żeby nie zeżarł, mój tygrys niestety też buszuje po kuchni ale robi to w dzień, całą noc grzecznie śpi na mojej poduszce. Najśmieszniejsze jest to: siedzę w salonie i ogladam tv, slysze, że kot wylizuje talerze więc wstaje i idę do kuchni a kot... już siedzi w progu salonu -szybki jest (albo ja mam takie ruchy). Rzadko kiedy da się złapać na gorącym uczynku.
Bischa -film porażajacy ale całkiem niedawno w teleekspresie mówili o kocie który wyskoczył z 2-go piętra i przeżył. Kota ciężko uśmiercić  😉
Bischa   TAFC Polska :)
16 marca 2012 13:42
Ten jak widać dalej ten też raczej przeżył upadek 😉
my bedziemy jutro i w niedziele na wystawie w Lublinie  🏇
Gdzie dokładnie i o której? Przyjechałabym zobaczyć 😀
Moja kotka to nawet herbatą się raczy, nie wiem czy ona z arystokracji nie pochodzi, skoro zwykła woda to zło.  😁
Raj..
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
16 marca 2012 19:10
No dobra mój Cicik, sorka za jakość ale z telefonu bo aparat gdzieś mi zaginął  😵
Gdzie dokładnie i o której? Przyjechałabym zobaczyć 😀


ul. Dworcowa 11  😀
Hala Targów
cieciorka   kocioł bałkański
17 marca 2012 11:52
skubani!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się