KOTY

kalaarepa powrócę jeszcze do tego rudaska, obawiam się, że nie miał lekkiego życia, takie uszka są zwykle po odmrożeniu. Różne pasożyty skórne, głównie świeżb, też mogły się do tego przyczynić. Widziałam przypadek kota, który miał różowe uszy, wrażliwe na promieniowane uv, przez co poparzył je na słońcu do tego stopnia, że nie chciały się zagoić i trzeba było je przyciąć. Wiesz coś więcej o losach tego kocurka?
to jego opis ze schroniska:

EMILvel GIZMO, przywieziony z ul. Altanowej (Bydgoszcz) do Schroniska w Bydgoszczy 28 września 2012r. Do tej pory intensywnie leczony. Miał bardzo uszkodzony ogon. Rana na ranie. Już jest lepiej. Sierść odrasta. Uszy klapnięte może genetycznie, a może ślad po przebytych chorobach. Kompleksowa opieka weterynaryjno pielęgniarska daje wyniki!!!. EMIL jest przekochanym kocurem. Wieeelki i słodki. Jak zresztą widać w EMILA SESJI ZDJĘCIOWEJ.



Jaki slodki rudzielec 💘

Wylapalam kociakaw PL i sie powaznie zastanawiam nad zakupem. W grudniu bedzie mial 4 m-ce, wiec spoojnie moglabym po niego leciec i juz na swieta bylby z nami 🏇
konia44 zakładasz hodowle?🙂
Zaczęła zapominać chyba (bo co za problem dać mi znać, że będzie w domu późno). Wieczorem w krótkim odstępie czasu daje dwa posiłki - obiadowy i kolację. W sam raz dla otyłej kotki.
Jak widzę, że jej nie ma długo to daję małe posiłki. Ale czasem kocica się dobija do nie moich drzwi i wtedy kto inny jeszcze jej sypnie. Jak tak dalej będzie to 7-8kg niedługo osiągnie  🙄
No ale nie mój kot to co ja mogę oprócz wyrażenia opinii.
konia, pokaz 😀
EMIL to absolutnie mój typ.  😜 😜 😜
Szkoda, ze dom nie z gumy 🙁

Gjevjon na kontrolnym USG. Oby wsio było ok.

konia44, czy jesteś w stanie jakoś pomóc mi się skontaktować z CARGO linii Norwegian? Nie mogę znaleźć żadnego kontaktu!
wistra też żałuje że nie mam większego domu, na pewno byłby już u mnie🙂



To są nasze prezenty🙂 w czwartek zawiozę do schroniska może dokupię jeszcze jeden żwirek. No zawiozę wszystko prócz Milki która nie omieszkała wleźć do kartonu i Czarnej której kawałek widać za domkiem🙂 Musiałam zrezygnować z zabawki bo tym moim głupkom się przypomniało że tym można się bawić!! za to daję tunel szeleszczący w zamian

Dziękuje za wsparcie Alvika i sannajesteście wielkie🙂
kalaarepa, ale taki mi się marzy  😍 cudny kot!

A jaka to rasa PL?  😉
tzn który? ten Rudy?? to dachowiec NN🙂
...chyba chodziło o kociaka w PL  😉
PL? W pudelku w sensie ?  To neva
Wylapalam kociakaw PL i sie powaznie zastanawiam nad zakupem.


i chyba o ten cytat chodzi Heval
Wistra, +47 64818304 to jest nr do centrali cargo w Oslo. Podejzewam, ze z j. angielskim nie beda mieli problemu. Lykke til 🙂
Aha to przepraszam jakas niekumata jestem
joakul, tak, dokładnie o ten cytat mi chodziło 🙂 Aaaa, bo ja taka cwana jestem, że pominęłam w, dzięki 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 listopada 2012 19:30
kalaarepa, Jaki jest ten domek, co w nim siedzi kot? Tektura czy jakiś trwalszy materiał?
Zwykla tektura taka jak karton
Moja kizia zamieniłaby ten domek w troty po kilku godzinach, ona uwielbia gryźć kartony  😜 wreszcie mogę przedstawić wam moje stajenne kociaki, czarna z maluchami, malutka Wiki, a na drzewie Kacper  😉
Śliczne mordki🙂
śliczne mordki czarno-białe  😀

w końcu odważyłam się, zacząć wypuszczać Murkę na dwór, teraz codziennie robi obchód po włościach i narazie nie oddala się poza podwórko, co się pewnie niestety niedługo zmieni...  🤔 dzisiaj w końcu dotarła do mnie paczka z m.in. i obrożą odblaskowa dla kota! (pewnie jedyny w wiosce będzie latał w obroży, no ale nie tylko w tym jestem "inna"  :cool🙂 




Ja mam magnes do kotów, We wrześniu jednego znalazłam schorowanego i wygłodzonego, zawiozłam do schroniska, bo niestety nie mam warunków do izolowania i leczenia. 2 tygodnie temu przyszły do mnie na działkę 2 kociaki, z tego jeden wskoczył do auta jak odjeżdżałam, a rano drugiego dnia po nie wracałam. Teraz jeden jest w kocim przedszkolu w stajni gdzie stoi mój koń a drugi... u mnie w domku. Narzeczony pokochał go tak jak ja i oto jest: HARRY!

Pinesska świetnie że już się zaakceptowały.. Dobrze że Szabek go nie sprał. No i uratowałaś kociaki przed mrozem🙂
Pinesska a ten kudłacz niebieskooki to ragdollek może ? 😉
Pinesska, już zdążyły się zaakceptować?? Super! Twojemu "staremu" kotu musiało brakować kumpla...
To ja chcialabym dodać ogłoszenie drobne dla tych zagranicznych kociarzy 🙂 a dokładniej okolice Dortmund, Dusseldorf. Szukam kociaka dla siebie. Młodego byłoby super, gdyby byl puchaczem ale niekoniecznie, czy kocurek czy kocurka jest mi obojętne.
joakul to syberyjski neva marqerade (czy jakoś tak 😉 )

epk, kaalarepa, no dokładnie, brakowało mu towarzystwa 🙂
Pinesska, gratuluję kociaka! 🙂
kujka   new better life mode: on
22 listopada 2012 12:27
a ja siedze i sie stresuje... o 9:15 zostawilam minicata u weterynarza na wyciachanie. pani dr mowila ze pownie po 12 beda dzwonic zebym go odebrala. dochodzi 13:30 i cisza.. 🙁 myslicie ze sie cos moglo stac? czy po prostu malego tak scielo, ze sie bardzo powoli wybudza?
Kujko, mysle, ze sa po prostu zabiegani i zapomnieli zadzwonic. Moze Ty zadzwon do nich, odetchniesz po uslyszeniu wiesci o kiciu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się