Urodziny re-voltowiczów - Prezenty ;)

Bischa    18 zł z tego co widze

AN   napisz mi jaki chcesz prezent

Ewuś   nice  😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 września 2010 09:55
Ja swój prezent pokażę jak zgram zdjęcia z wyjazdu- w bryczesach od Was... doiłam krowy  😂
18 zł do końca roku?
Dzięki, doszedł mój prezent:

Suplementy do BARF dla kota, motylek i tunel (zabawki) i 2 puszeczki, to chyba gratis  :kwiatek:

Ciska, zamawiałaś to z polskiego zooplusa?  😁
Proszę o info, ile mam wpłacić za październik.
Bawmy się dalej !
Prezent dla AN już sie  kompletuje  😉

Napisze kto ile ma wpłacic jak tylko dotre do domu... czyli jutro  😉
Akkzi 12 zł
Pinesska 18 zł
Bischa 18 zł
Wawrek 6 zł
Herlcia 12 zł
Notarialna 12 zł
Rewir 66 zł
Kolorwiatru 30 zł
Wistra 12 zł

Zu  napisz mi jaki chcesz prezent , Zairko ty również i podaj mi dokładna date Twoich urodzin bo mi umkneła.

pzdr  😉
czekam na wpłaty prezent AN juz zmaówiony  i prezent Zu tez juz powinnam opłacic ale nie ma z czego

osoby które chcą sie zapisać prosze o przeczytanie nowego watku który dotyczy II edycji
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 października 2010 14:21
Cisko o moich urodzinach trudno zapomniec 😂 jak wszyscy pojdą opłakiwać bliskich na cmentarzach ja będe dmuchać 23 urodzinowe świeczki 😡
01.11
CZEKAM NA WPŁATY
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 października 2010 20:46
czy tabelka jest uzupelniana o wplaty?
potrzebuje szybko dane do przelewu a ktos i moze mi podeslac na pW :kwiatek:
zaraz Ci podeśle  😉

Szczerze powiem ze już mnie szlag trafił bo mamy 1 zaległy prezent , 2 do teoretycznie wysyłki za 2 dni a 3ci do wysyłki za 2 tyg a pieniedzy nie ma... poprostu ręce mi opadają.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2010 14:28
niech ktos uzupelni tabele!
wypisz tutaj ciska kto ile zalega! bede skutecznie truła tyłki wkoncu chodzi o moj prezent 😤
CHAMSTWO! Ja na wasze prezenty dawałam na bierząco, moim zdaniem osoby ktore jeszcze zalegaja z wplatami z automatu wykreslone sa z zabawy na przyszly rok 🤬
Akkzi 12 zł
Pinesska 18 zł
Bischa 18 zł
Wawrek 6 zł
Herlcia 12 zł
Rewir 66 zł
Wistra 12 zł
Zaległości rewir przebijają już wszystkich  😤
Zairka, uważaj żebyś nie została nazwana windykatorem jak poprzednio  😁
Bosh...  🤔 Nie bawiłam się, ale uważam, że to już przesada. Wydaje mi się, ale chyba prawie wszyscy dostali już prezenty na swoje urodziny, toteż, nie wpłacają za innych. W końcu sama zapłacę, jeśli uzbieram kasę...  😵
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
12 października 2010 15:33
Ja wpłatę zrobiłam jakby co  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2010 16:52
Zaległości rewir przebijają już wszystkich  😤
Zairka, uważaj żebyś nie została nazwana windykatorem jak poprzednio  😁


phiii ja lubie byc windykatorem, hmmm a raczej nie lubie jak ktos postepuje tak ze trzeba prosic, przypominac o cos co jest jego OBOWIAZKIEM ( bo sam sie do tego zobowiazal, to nie sa juz duze kwoty nikt was nie przymuszal zebyscie brali w tym udział)

W pracy tez zawsze ja dzwonie po ludziach ktorzy zalegaja z fakturkami  😤

APELUJE:
Jeżeli ktos z tych 9 osob nie zaplaci do konca tygodnia (a raczej jezeli kasa nie wplynie do soboty) WYKLUCZONE sa z automatu na zabawe w roku 2011 ❗ 🤬
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 października 2010 17:02
Ehhh mi do tej pory wstyd, że tak zalegałam z wpłatami, więc wiem, że w następnej zabawie albo zapłacę całość albo się nie bawię, gdyż znając życie i moją pamięć to zalegałabym tak samo z wpłatami jak w I edycji. 😵
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 października 2010 17:04
Przelew poleciał.
Ja bym to opublikowała w NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE, bo aż się prosi - szczególnie rewir.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 października 2010 21:20
Ja bym to opublikowała w NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE, bo aż się prosi - szczególnie rewir.

tez sie nad tym zastanawiam 🙄
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 października 2010 21:30
Rewir chyba strzeliła focha. Można poczytać o tym parę stron wcześniej.
ale jak się zobowiązała żeby płacić to nie ma czegoś takiego jak strzelanie focha. Ludzie bądźmy dorośli! Ja wiem i rozumiem, że można mieć problemy finansowe i zdarzają się różne sytuacje w życiu (sama takie miałam w tym roku) i można za jeden/dwa miesiące spóźnić się z opłatami, ale bez przesady żeby cały czas zalegać. Do tego przy regularnym płaceniu to naprawdę nie są duże kwoty i można sobie odmówić wyjścia do kina czy nowego padu żeby te 12 czy 18zł zapłacić.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2010 08:01
Dostała swój prezent to ma w Dup... 😤
Rewir cały czas loguje się i pisze wiadomości. Ostatnio pisała wczoraj. Więc to chyba nie taki wielki foch był.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 października 2010 09:16
ale foch na nas a nie na re-volte... napisalam do niej wczoraj PW i jakos nie raczyla odpisac 🙄
deborah   koń by się uśmiał...
13 października 2010 09:53
nie byłoby bezpieczniej żeby warunkiem przystąpienia do zabawy albo otrzymania swojego prezentu było uregulowanie wszystkich należności do końca roku?
jeśli delikwent nie reguluje to kasa przeznaczona na jego prezent idzie na regulowanie jego zobowiązań...

kolejny rok tej zabawy i kolejne takie sytuacje i nikt nie wyciąga wniosków..
ja chętnie bym się przyłączyła płacąc nawet za rok z góry ale jak się to wszystko czyta to znowu tylko smród
a szkoda bo inicjatywa bardzo fajna. sama mam bluzę która dostałam od forumowiczów 4 lata temu bodajże i jest dla mnie bardzo cenna 🙂
Deb, tylko właśnie dla osób ze stycznia czy lutego było by to kiepskie - musieliby całą kwotę zapłacić od razu, a wiadomo, że w taki sposób to mogą sobie sami kupić jakiś pad czy coś 🙂
Myślę, że jako re-voltowicze tworzymy jakąś "wspólnotę" i ta szczypta zaufania do innych musi być, bo bez tego takie zabawy nie mają sensu. Ja sobie nie wyobrażam, że dostaję prezent i zalegam ponad 60zł z płatnościami, to jest po prostu szczyt chamstwa i wyrachowania. Pomysły jak ograniczyć takie sytuacje jak z rewir są rzucane w przyklejonym wątku i parę z nich wygląda na sensowne 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 października 2010 10:55
No i nie wszystkich 'stać' na to by wypłacić całą sumę. Często użytkownicy są nieletni więc raczej ciułają sami na te składki. pytanie do rodziców 'mamo, tato czy mogłabym dostać 240 zł, bo na forum się bawimy...' będzie po prostu wyśmiane.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
13 października 2010 12:14
no niby tak, tylko powstaje pytanie jaka sie pozniej ma pewnosc czy ktos taki jak rewir wpłaci po swoich urodinach dalsza czesc pieniążków?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się