Urodziny re-voltowiczów - Prezenty ;)

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 października 2010 19:33
Ale jest nas dużo, więc to wyjdą grosze dosłownie. Moim zdaniem powinniśmy to teraz wpłacić, ale i tak postarać się żeby rewir nam to oddała.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 października 2010 19:36
Niewidzialna, jak wpłacimy to tym bardziej uzna, że już jej to nie dotyczy. Moim zdaniem przynajmniej. Skoro do teraz nie wyegzekwowano od niej wpłaty to nie wiadomo czy będzie później leciała 'specjalnie' na pocztę.
Wydaje mi się, że ban da Rewir do myślenia.

Ja niestety nie mam pomysłu jak wymusić na niej wpłate zaległości..

Jest koniec października więc musimy to jakos sprawnie zrobić by zdąrzyć...
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
19 października 2010 19:45
Ja w poniedziałek mogę wpłacić zaległość rewir żeby Zairka dostała swój prezent. Akurat dla mnie to nie będzie duży wydatek, a nie wyobrażam sobie żeby ktoś miał zostać bez. Chciałabym tylko kiedys miec okazje stanąć z rewir twarza w twarz i ją opluć  😡
Chciałabym tylko kiedys miec okazje stanąć z rewir twarza w twarz i ją opluć

I w czym niby bedziesz lepsza od niej? Żal.pl
Dziwię się że na forum pozwolono na takie oszustwo i złodziejstwo, bo inaczej tego nazwać nie można. Wolałabym pożyczyć od kogokolwiek te 60zł i spłacić po 5zł miesięcznie przez rok, niż świecić oczami przed innymi ludźmi.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2010 21:18
Dzieki dziewczyny 😡 sama nie wiem co zrobic.... rece i cycki opadaja.. moze Deb mogla by jakos pomoc? :kwiatek:

Presja
Jak widzisz forum robi wszytsko co w jego mocy aby reiwr zmusic do zaplaty...
Presja tylko Rewir właśnie nie świeci oczami, a złapała focha na Nas, zabawe i forum, bo przecież jak my możemy ją tak oczerniać i nazywać oszustką!
Przykre że doszło do takiego drastycznego kroku, ale jak sobie pościelesz tak się wyśpisz. Może niech to będzie przestroga dla tych którzy bawią się teraz i chyba nauczka dla innych że nawet "stali" użytkownicy mogą czasem dać po prostu du**, w tym świecie trzeba mieć bardzo ograniczone zaufanie.
kujka   new better life mode: on
19 października 2010 23:10
dlatego ja sobie wole na wlasnym koncie te 200 zl uzbierac... zabawa moze i mila ale z obawy przed takimi sytuacjami ja bawic sie nie bede...
wpolczuje i organizatorom i Zairce, bo sytuacja nie dosc ze wkurzajaca, to po prostu przykra. mam nadzieje, ze w koncu uda sie ja jakos rozwiazac. mysle ze napisanie do Deb nie jest glupim pomyslem - w koncu ma z Rewir kontakt live. powodzenia dziewczyny!
z drugiej strony (taa zjedzcie mnie hehe) - Zairka, naprawde nie masz innych zmartwien? nie mozesz poczekac troche? (nie bronie nikogo absolutnie!) bo juz w kazdym watku po kolei widze to samo: a ja nie dostalam prezentu! 😕

🙄
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
20 października 2010 07:48
Chciałabym tylko kiedys miec okazje stanąć z rewir twarza w twarz i ją opluć

I w czym niby bedziesz lepsza od niej? Żal.pl


Czy ja mówie że bede lepsza? Czy ty zdajesz sobie sprawe z tego, że ona zachowała się jak ...... przyjmując swój prezent i uznając że jej sie nalezy? I mając w d..ie czy ktos dostanie swoj prezent czy nie. Ciekawe jak bys ty sie czuła będąc na miejscu Zairki? Poza tym tego że chce wpłacic te pieniadze to jest ok i nie skomentowałaś ale do oplucia sie przyczepiłaś... A może ty wpłacisz na prezent dla Zairki?  :/z drugiej strony (taa zjedzcie mnie hehe) - Zairka, naprawde nie masz innych zmartwien? nie mozesz poczekac troche? (nie bronie nikogo absolutnie!) bo juz w kazdym watku po kolei widze to samo: a ja nie dostalam prezentu! 😕

🙄


Wiesz w ogole co piszesz? Bo mi sie wydaje, że nie bardzo. Zairka wpłaciła za urodziny wszystkich, czekała cały rok na swój prezent i teraz go nie dostanie przez rewir. Wez udzial w przyszłorocznej zabawie i zobaczysz czy będziesz czekała czy nie... I nie dziwię się, że pisze o tym w wielu wątkach bo jakos trzeba ukarac rewir. Niech wszyscy wiedza, że jest oszustką!
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 października 2010 09:35
z drugiej strony (taa zjedzcie mnie hehe) - Zairka, naprawde nie masz innych zmartwien? nie mozesz poczekac troche? (nie bronie nikogo absolutnie!) bo juz w kazdym watku po kolei widze to samo: a ja nie dostalam prezentu! 😕

🙄


tak nie mam innych zmartwien! Weź sie dziewczyno zastanów dlaczego mnie ma dotknac to że ktos jest nie fair ja byłam! Moim zdaniem mam prawo ubiegac sie o swoje i tyle.. nie jest mi głupio z tego powodu to rewir powinno byc 😤

magda - Swoją wypowiedzią przypominasz mi dlaczego nie rozumiem paradoksu polskiego prawa czyli po dupie bardziej dostaje nie ten kto zbrodnie popełnił, tylko ten na którym zbrodni dokonano  😉 Dobrze że ktoś ma odwagę upominać się o swoje i mówić otwarcie o nieuczciwości innych. Osobiście mii nie przeszkadza że zairka o tym pisze, wręcz przeciwnie uważam że dobrze robi bo tu nie chodzi o jakiś prezent, tylko brak poczuwania się do jakiejś odpowiedzialności za swoje decyzje, a rewir decyzje podjęła: Bierze udział w zabawie i zgadza się na obowiązujące w niej zasady.
Czy ja mówie że bede lepsza? Czy ty zdajesz sobie sprawe z tego, że ona zachowała się jak ...... przyjmując swój prezent i uznając że jej sie nalezy? I mając w d..ie czy ktos dostanie swoj prezent czy nie. Ciekawe jak bys ty sie czuła będąc na miejscu Zairki? Poza tym tego że chce wpłacic te pieniadze to jest ok i nie skomentowałaś ale do oplucia sie przyczepiłaś... A może ty wpłacisz na prezent dla Zairki? 

Wiem jak się ona zachowała i wiem co to znaczy zostać oszukanym. Tekst o pluciu był poniżej poziomu po prostu i nie ma on nic związanego z tym, ze rewir wpłaciła kase czy nie i również nie ma nic wspólnego z tym, że Ty chcesz wpłacić całość dla Zairki. Koniec  🚫
To ja dla odmiany pozytywnie 😉

JUPIIII, właśnie przyszedł Pan Listonosz (a rzadko zastać mnie w domu można i zazwyczaj jego wizyta kończy się przy skrzynce i awizie, i nawet nie sprawdza, czy jestem) i DOSTAŁAM SWÓJ URODZINOWY PREZENT!!!

Książka - niespodzianka bardzo, bardzo fajna!
Pad - milutki! tylko na premierę trochę poczeka 😉

Dziękuję!


Pewnie, mogłam sobie te rzeczy kupić sama - ale żal by mi było, wydatki pilniejsze, jednorazowo kwota, którą niechętnie bym wydała na rzeczy, z których korzystać na co dzień nie będę... A tu: frajda wielka ;D
Zu   apropo twojego postu z wątku o II edycji , Twój prezent juz opłacony tylko sklep musi sie ogarnać  😉

AN ciesze sie ze prezent dotarł  🙂
an wstawiaj foty  🤬
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
20 października 2010 17:09
Co robimy? Składamy się na prezent dla Zairki czy czekamy?
ale naprawde rozumiem ze rewirka zle robi itd. i ze mozna sie wkurzyc i mowic o tym glosno. ale serio- gdzie nie wejde to o tym czytam.
chill out.. z jednej strony smutne ze takimi rzeczami az tak sie przejmujecie a z drugiej fajnie ze nie macie powazniejszych zmartwien..
Pursat   Абсолют чистой крови
20 października 2010 17:36
z jednej strony smutne ze takimi rzeczami az tak sie przejmujecie a z drugiej fajnie ze nie macie powazniejszych zmartwien..

Ale to już nawet nie chodzi o jakiś głupi prezent... Jakby Zairka chciała, to by sobie sama kupiła. Chodzi o zasady i uczciwość, nawet gdyby to było 5 zł. Dzięki takim ludziom jak ty, oszuści mogą czuć się bezkarni. Bardzo dobrze, że dziewczyny walczą o te pieniądze, ja bym też nie odpuściła i mam nadzieję, że rewir dostanie nauczkę. Ręce opadają jak czytam co tu wypisujesz...
ale mnie nie dziwi fakt szukania sprawiedliwosci tylko sposob!
takie tupanie nozka i mowienie 'ja jestem pokrzywdzona, patrzcie jaka jestem biedna' (moze wyolbrzymiam ale tak to odbieram)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 października 2010 17:54
zle odbierasz, jak Twoim zdaniem mam zareagowac dosadnie? Bo ja nie mam niestety innego pomysłu
magda- To nawet nie jest mój problem, to jest problem wszystkich bo takie zachowanie obrazuje tylko jak bardzo nieuczciwi potrafią być ludzie. Omijam szerokim łukiem takie zabawy, właśnie dlatego żeby nie chodzić i nie dopominać się o swoje bo jestem z ludzi którzy mają wyrzut sumienia prosząc ciągle i łaskawie o zwrot swojej własności. Myślisz że ktoś nie jest zażenowany tym że musi kogoś mieszać z błotem- czysta przyjemność   😉 Właśnie jestem "za" żeby jak najwięcej pisać że ktoś leci sobie w **uja, niech go inni omijają z daleka.
Wydaje mi sie ze powinniśmy się złożyc po 3 zł .
Ja prezent Zairki zamówie i opłace wczesniej , zeby był na czas a jak odzyskamy pieniądze od Rewir to mozemy je przekazać na jakąś fundacje ( bo czy jest sens abym robiła 20 przelewów po 3 zł do Was?  jeśli jest to Wam moge to oddać  😉 )
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
21 października 2010 15:32
Doszłyśmy z Zairką do cichego porozumienia i wyślę jej pewną rzecz, jako częśc prezentu od re-voiltowiczów (więc składki robić nie trzeba), a jeśli rewir w końcu uda się nakłonić do oddania pieniędzy to bardzo proszę by zostały one przesłane Met.
Bischa nadal wisi nam tutaj 18 zł
co do Bischy, jeśli znowu będzie miała problemy z wybraniem się na pocztę i wpłaceniem pieniędzy, mogę się z Nią spotkać (jej uczelnię widzę z okna) i odebrać od niej kasę i przelać cisce
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 października 2010 22:00
Bisha juto robi przelew :kwiatek: przynajmniej jest to uczciwa dziewczyna, ktora nie klamie w bawelne nie owija, a iadomo sytuacje bywaja rozne
Bischa pisała o swoich problemach, napisala, że zrobi przelew wtedy i wtedy i tak też się stało. mimo, ze miała też duże zadłużenie potrafiła się wywiązać.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się