Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Windziakowa, te czapraki takie gdzie byly tez panterki, krowa i takie smieszne? Moge zobaczyć 🙂

Brak cienia to masakra
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 czerwca 2015 22:40
Mnie i Moon łatwo poznać, bo mamy składane, różowe zydelki 😀
Ehh moj telefon lubi sam wysylac posty... Gdyby mnie ktos poznał - blondynka w czarnej czapce z . Daszkiem w panterke i mega spalonymi nogami tylko z przodu (wspomniany brak cienia, nie moge spac xd) - to ja 🤣 ja nikogo nie rozpoznalam 🙁
Libeerte-niee, to było stoisko obok(po lewej jak się stoi przodem do stoiska ze śmiesznymi czaprakami), jak wejdziesz pod namiocik to tam będą futerka naturalne na półeczkach białych, duuużo kolorów skarpetek itd. Byłabym bardzo wdzięczna!
Strzyga-składane różowe co? 😀
Jak ktoś widział brunetkę w koszulce z kotem Punsheen i krótkich, czarnych spodenkach to prawdopodobnie byłam ja 😀
Windziakowa, aaa tam gdzie sa te smakolyki? 🙂 ogarne jutro 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2015 22:54
te czapraki to Jockey
Libeerte-tak, właśnie coś mi migało w móżdżku, że coś wielkiego tam stało, ale za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć, że to były smakołyki! Byłoby super, chodzi mi głownie o te co są za stoiskami-był tam granatowy z jasnozieloną lamówką, przepadłam całkowicie i chciałabym taki dorwać. :kwiatek:
[EDIT]
Lusia-dziękuję! :kwiatek: Teraz muszę poszukać i się zorientować, czy jest gdzieś sprzedaż wysyłkowa 🙂
Dla mnie hitem  jest jak zwykle  ciężarowka  ze sprzętem,  nie widziałam  jeszcze  nigdy  tylu  zróżnicowanych  wędzideł. Jest w czym wybierać. 
Sprzętu jest od groma, to trzeba przyznać-aż człowiek nie wie, gdzie iść najpierw. I gąbeczki też są fajne 🤣
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2015 23:10
anai oj tak, w końcu mogłam też obmacać produkty Anna Scarpati  😍
A ja w prezencie dostałam jeden z moich najbardziej wymarzonych czapraków 😜 💘
Ciężarówka ze sprzętem i cala ściana wedzidel itp. to hit. Zebym nie miala obecnie wazniejszych wydatkow to wydalabym tam majątek. A drugi w just riding i stajni.
lusia722, po chwalisz się,  jaki?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 czerwca 2015 09:55
Pochwalę jak dzisiaj prosiaczka mojego dopadnę to zrobię zdjęcie 😜
Windziakowa, firma Jockey 🙂
Windziakowa, raczej nie mają sprzedaży wysyłkowej jako takiej, stronki też nie posiadają, już ich pytałam, bo też się czaiłam i żałuję, że jednak się nie skusiłam 😉 Ale można zadzwonić i ewentualnie zamówić, czy podjechać do nich do siedziby, dostałam numer telefonu, jak będziesz chciała, to się odezwij 😉
Fakt, stoisk było mnóstwo, aż oczopląsu prawie dostałam 😉
te Jockey są cudne!!!!! Ale ja widziałam tam same DLki.
xxagaxx, no coś ty. VSek było pełno 🙂
A może ktoś ma jakąś fotkę tych szmatek?  👀
harja, gdzie? Bo ja mówię o tych cudach lekko święcących co stały jakby na samym przodzie. Szłyśmy ekipą i żadna z nas nie widziała Vsek tego typu co te DLki na przodzie.
xxagaxx, a to przepraszam, myślałam, że chodzi ci o te z tyłu 😉 te połyskujące rzeczywiście same DL.
A ktoś wie czy ta ciężarówka z mnóstwem przeróżnego sprzętu to jakiś zagraniczny sklep jeździecki, najlepiej internetowy? :kwiatek: Mieli dostępny sprzęt CWD i kilka innych ciekawych produktów, dla mnie tak samo hit Sopotu 😉 Pojawiają się jeszcze gdzieś w Polsce na zawodach?
gabb., pojawiają się regularnie, teraz będą w Poznaniu. http://www.horse-supplements.com/
Zostawiliśmy u nich trochę kasy 😉
anai, dzięki wielkie! Szkoda, ze do Poznania się nie wybieram 🙂
gabb. - w Ciekocinku na Baltice też był (i w lipcu pewnie też będzie) zagraniczny wóz ze sprzętem, myślałam nawet, że to ci sami, ale chyba nie. Zrobiłam tam jedno wielkie WOW :P


xxagaxx - były VSki też! Mnie baardzo kusił jeden, przepiękny petrol  😍 Ale był cały z takiego materiału, który w ogóle nie oddycha i koń byłby od razu cały mokry, więc odpuściłam. Ale czaprak przecudowny.
Byli na Baltice ?? To chyba się w lipcu wybiorę choćby tylko po napierśnik. Teraz tylko wędzidło wpadło mi w ręce.

Na Baltice była chyba ciężarówka Lieven Hendrickx (ale to generalnie to samo 😉)
Ja to się totalnie zakochałam w siwku O.Zvary, Cento Lano. Przecudowny gumowy samolot.

anai, Buuu..... zgasiłaś moją nadzieję.
Angeel, na Baltice był tylko jeden koniowóz ze sprzętem - przynajmniej w drugim tygodniu - ale było mi tam zawsze strasznie nie po drodze 😁

Klami, a ja Ciebie widziałam na trybunach, siedziałaś jakieś 3 rzędy pode mną, ale coś zabrakło mi odwagi, żeby podejść i się przywitać 🙄 Jakie wędzidło dorwałaś?

Co do Cento Lano - też się nim zachwycałam, niesamowity jest!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 czerwca 2015 19:13
Tak na Baltice jest Lieven Hendrickx  😜
Asortyment praktycznie ten sam.
lusia722, i teraz żałuję, że jednak nie weszłam 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się