Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 czerwca 2015 21:14
Behemotowa Weronia to twardziel prawie bez szwanku wyszła, więc kciuki się przydały :kwiatek:.
anai zaczepił nogą o napierśnik, udało mu się wyciągnąć (puścił karabińczyk), ale już nie zdążył złapać balansu i zarył głową, a Weronia zrobiła salto w przód.
Na szczęście na tyle był miły, że jej nie przygniótł, ani nie poturbował przy wstawaniu.
Fokusowa Karaluch mam nadzieję, że ok chociaż on panikarz i jutro będzie umierał na oko :hihi
Rano musimy go przejrzeć ponownie.
Dziękuję Karla🙂 za pomoc i wsparcie :kwiatek:

Generalnie polecam napierśnik Passier Auriga, bo puściło zapięcie kiedy trzeba, dzięki czemu noga konia i napierśnik całe.
Trzymajcie kciuki, żebyśmy jutro dali radę wystartować 🏇
Dla ciekawskich filmik
lusia722, uff. Trzymam kciuki za jutro 😀
lusia722, dobrze że nic im się nie stało. Straszny widok, teraz będę to miała przed oczami przy każdorazowym ubieraniu napierśnika.
Klami fakt, przeoczyłam 😉
lusia całe szczęście, że oboje z tego wyszli, oby się takie wypadki nie przytrafiały więcej!
lusia722, o kurcze, strasznie to wyglądało 🙁 Trzymam kciuki 😉
A przerwę rozmowę o Werce... Oczywiście cieszę się przeogromnie, że ją zobaczę jutro i w niedzielę startującą 🙂 Tez trzymałam kciuki 🙂

Ktoś już zadał pytanie: gdzie najlepiej zaparkować? Od strony Sopotu czy Żabianki?
BlueHorse, ale o co pytasz? o miejsca parkingowe czy o co? Bo bilety kupisz i z tej i z drugiej strony.
Od strony Sopotu dwie zazwyczaj podstawowe do parkowania uliczki są zamkniete i przeznaczone tylko dla "zaopaskowanych". 😉
Czyli, że lepiej od Żabianki i spacerek dłuższy ok 😀 Dzięki 🙂
Ja wczoraj zaparkowalam przy bramie od strony Ergo... Przez brame mili Panowie nie wpuszczaja... Weszlysmy, wiec od strony Zabianki... Kawalek niestety jest do przejscia... 😉 ale podobno od strony Polnej jest kiepsko...
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 czerwca 2015 09:19
My już po starcie obie fazy bezbłędnie 💃
Niesamowity ten mój duet 🤔
Gratulacje dla Weroniki!! 🙂 super, ze wyszli bez szwanku 🙂
lusia722,  😅  😅 Brawo!!!

Ja dziś oglądam w TVP SPort, jutro wybieram się na potęgę, za to niedzielne GP na trybunach 🙂
Powiem Wam, że rozmach imprezy robi wrażenie 😉 Ciekawa jestem opinii zawodników zagranicznych jak widza organizacje i czy np. za rok tez będziemy mogli zorganizować 5*?

Generalnie parkur do pucharu narodów mnie powalił na żywo wyglądał niesamowicie 😉
Polacy czwarte miejsce też przyzwoicie bardzo 🙂
Ilość stoisk ze sprzętem jeździeckim też mnie zaskoczyła i te foodtracki 😀 Czuje się aktualnie jak krążownik po naleśnikach, burgerze, frytkach, zapiekance i gofrze 😀

Jutro praca a w niedziele GP! 😉  😅
BlueHorse o nie! Słowa "stoiska ze sprzętem jeździeckim" i "foodtrucki" wołają, żeby jednak hipo odwiedzić  😜
Fokusowa, w tle za moim synkiem połowa foodtrucków:
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/11401199_872809139446914_8193532566817340211_n.jpg?oh=eab85be30600d4ab2a4bac83ce2e398d&oe=55F20C89&__gda__=1442411967_01844631816d21920e86ae201b9cb7b5[/img]

Stoiska robią wrażenie, bo jest ich naprawdę dużo. Można wszystko sobie pomacać 🙂 Jedyny minus to parkowanie auta i długa wędrówka na miejsce.
Ale super! Coraz bardziej nie mogę się doczekać. Jutro 7:30 wyjeżdżam 😅
anai oooooo maaaatkooooo! Tyle jedzenia!  😍
Z tym sprzętem to jest u mnie tak, że koń nie jest zajeżdżony, a mi się w domu nie mieści już to wszystko  😁
Moon   #kulistyzajebisty
06 czerwca 2015 07:20
Na szczęście nie bardzo mam czas, by chodzić po straganach 😀 ale foodtrucki odwiedzam :p
Ogólnie, kto jeszcze nie był, niech wpada, bo jest na co popatrzeć ;-)

W sumie poza Niną to nikogo nie widziałam jeszcze, normalnie foch! :p
anai to nie ma nigdzie dla Was parkingu od strony 3 maja? Fakt faktem zdziwiłam się dzisiaj, że tyleysamochodów stoi od Łokietka, ale jak woziłam vipów to za trybunami stoją jakieś samochody (vipy, mają jeszcze oddzielny parking - mają straszny przejazd) i myślałam, że to parking dla widzów 🤔

Co do samych zawodów od strony pracownika to powiem, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, oprócz przygotowania personelu na bramach. Są co najmniej mało profesjonalni (możecie sobie tylko wyobrażać jakie teksty padały od strony personelu na bramkach kiedy wjeżdzałam z vipami - najgorzej było przy Panu Borysie Szycu  🙄 ).

Co do jedzenia polecam naleśniki, niby zwyczajne dodatki, ale normalnie najlepsze na świecie!

Moon bardzo chętnie bym się przywitała, ale niestety pracuje od 6:30 do 23:30, a później już padam na twarz :c
Moon   #kulistyzajebisty
06 czerwca 2015 07:27
Behemotowa, na samym hipo mogą poruszać sie samochodami chyba tylko organizatorzy.
A co do parkingu to od str Żabianki nie ma miejsca? Tam przy blokach?
Pracuję podobnie, więc znam ten ból ;-)

I właśnie - parkur! Powiększony plac jest prze-mega ogromny, pięknie sie prezentuje z nowymi przeszkodami i toną kwiatów  😍
Po samym w sobie Hipodromie mogą się poruszać organizatorzy i kierowcy w BMW (jest ich 4-5) i w Mercedesach (3) wziętych do wożenia zawodników, stewardow, sędziów, vipów, itd.
Teraz tak, od strony 3 maja jest rondo, pierwszy wjazd to wjazd dla vipów, ale jest jeszcze to drugie i tam stoją jakieś samochody, a wątpię by były to vipów i organizatorów (większość osób jeździ i tak z nami).
Moon jak Ty dajesz rade?! To jest dopiero 4 dzień, a ja juz wymiękam i chce tylko spać i jeść!
Behemotowa, parking od strony Ergo. Ja będę jechać od Żabianki, liczę właśnie na parkingi przy osiedlu, ale przyjezdni o tym nie wiedzą 😉
Moon, parkur od strony zawodnika jest naprawdę duży, galopuje się po nim fantastycznie. Kwiaty na hiper plus 😀
(byłam pierwszego dnia, ale z dziećmi, więc więcej oglądałam trampolinę niż zawody 😉 )
behemotowa komisarze poruszają się na własnych nóżkach i swoimi autkami, na beemki się nie załapaliśmy.
W poniedziałek napiszę jak to wygląda oczami komisarza- plusy i minusy, na razie dramatem dla mnie i zawodników jest brak znajomości języka angielskiego u ochrony, ale na to organizator chyba ma niewielki wpływ.
Parkur piękny!
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2015 11:02
Zawodników nikt nie wozi,  jak nie wzięli rowerów,  skuterów, hulajnóg czy innych własnych pojazdów to zasuwają pieszo.
My z Karaluszkiem wracamy dzisiaj do domu 😜
Jutro mamy gości z wizytą 😉
lusia722 wozimy 🙂 osobiście kilku przywiozlam 🙂 oczywiście nie po Hipodromie, bo wtedy to już w ogóle byśmy padli na ryj, ale od hotelu na Hipodrom i w drugą stronę 🙂
Co do komisarzów to wydawało mi się, że też mamy wozić :o
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2015 11:20
A myślałam, że po hipodromie xD
My dzisiaj 1 zrzutka na ostatniej,  ale i tak ciężko by było się ścigać.
Dla mnie najgorszy jest przepływ informacji i ogólną dezorientacja.
Co do zagranicznych to różnie.
lusia722, przyszlam akurat na przejad Twojej Weroniki, gratulacje 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 czerwca 2015 22:24
A ja zachwycona jestem pokazem 💘
W końcu coś na wysokim poziomie.
Ja byłam dzisiaj i przy fryzach zbierałam szczękę z podłogi. Poziom wysoki, aż miło się oglądało-minusem jest brak cienia na trybunach. Emocje fantastyczne, ludzie mili, no ale z parkowaniem gorzej-my staliśmy przy Ergo Arenie. Pół dnia rozmyślałam, ile osób z rv minęłam 🤣 Chciałam jechać na jutro, ale niestety-brak dojazdu.
Poza tym-czy ktoś, kto jutro będzie na Hipo może mi powiedzieć, jakiej firmy są czapraki w jednym ze stoisk? Są w tej drugiej alejce od trybun, na samym końcu prawie, żeby obejrzeć czapraki trzeba wejść pod taki namiocik, jest cała ściana wywieszona w szmatkach. I wiem, że była przecena na wieszakach-chyba jeden czapak dr/vs 60zł. Jakby ktoś mógł posłać firmę to byłabym wdzięczna :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się