matura

Ja jeszcze angielski w środę... :/
U mnie polski, też w środę 😉
Ja właśnie jestem po angielskim. Tylko 12 p  🙄. Ale najważniejsze że zdane i mam to już za sobą.

Już tylko czwartkowy polski został ...
ja wam współczuje, jeszcze egzaminy...
Averis   Czarny charakter
25 maja 2009 23:08
JA już mam wakacje!  💃 💃 💃 💃 💃 Dzisiaj ostani egzamin- angielski podstawowy-95% i witaj zmywaku w knajpie!  😁
ja wam współczuje, jeszcze egzaminy...


Ja już zapomniałam że jeszcze matury trwają  🤔 Już od prawie 2 tyg ciesze się wakacjami  😅  Dziewczyny trzymam za was kciuki  😉
Jutro polski i się cholercia trochę stresuję... Praca jest w 100% tylko moja, ale boję się pytań :/
No i jest 18 / 20 pkt 😀 W końcu dla mnie też nadeszły WAKACJE! 😀
A ja mam takie pytanie... Do rekrutacji/rejestracji potrzebna jest fotografia cyfrowa... No i nie wiem teraz, czy wystarczy zeskanowac zdjęcie czy mam iść do fotografa, aby takowe mi zrobił?  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2009 12:38
karolinag4, no właśnie też się zastanawiam
ja zeskanowałam  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2009 13:05
karolinag4, Strzyga, Zseskanowanego foto (mogą) będą się czepiać bardzo bardzo. Lepiej zrobić aktualne i poprosić od razu żeby było również na płycie.
Ja musiałam slać trzy razy albo i więcej, a i tak nie dostalam legitymacji 😵
ja jeszcze do zadnej fotografii cyfrowej nei doszlam ;|
swiadectwo dojrzalosci to jest maturalne, nie? czyli to co dostaniemy na koniec czerwca?
to na uniwersytet gdanski chyba nie moge sie jeszcze dalej rejestrowac skoro tego nie mam
Ale ja mam aktualnie taką fryzurę, że wolałabym nie robić zdjęcia (tym bardziej, że ma ono być do ewentualnej legitymacji studenckiej)  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2009 13:57
Sigma, możesz się zarejestrować, na tej stronie.  https://irk.ug.edu.pl/index.web na pg tutaj: http://www.rekrutacja.pg.gda.pl/
Dojrzałości, to maturalne.
Możesz się zarejestrować, a potem wpisać wyniki.


Wkurza mnie to ciągłe robienie zdjęć. Jakieś lobby fotografów, czy co?

Strzyga, no zarejestrowalam sie na ta str UG. ale uzupelnic narazie moge chyba tylko ta zakladke 'moje dane' nie? reszte jak dostane swiadectwo maturalne
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 czerwca 2009 14:02
ta, tak, te dane zwykłe przy rejestracji i dane korespondencyjne. Reszta potem.
😅 ogarnęłam to zdjęcie, trochę zmniejszyłam i póki co może być. "Zdjęcie oczekuje na weryfikację"  😀iabeł:
Averis   Czarny charakter
19 czerwca 2009 18:52
Wątek trochę nam obrósł kurzem.
Już za 11 dni wynika a ja generalnie jestem coraz bardziej zestresowana. Jeszcze nie zarejestrowałam się nawet na wszystkie uczelnie- tylko na UW. Tak naprawdę dopiero po wynikach matury będę mogła zrobić coś więcej, bo wprawdzie progi będą jeszcze nieznane, ale człowiek będzie wiedział ma czym stoi. Ma mętlik w głowie  🤔wirek:
Wątek trochę nam obrósł kurzem.
Już za 11 dni wynika a ja generalnie jestem coraz bardziej zestresowana. Jeszcze nie zarejestrowałam się nawet na wszystkie uczelnie- tylko na UW. Tak naprawdę dopiero po wynikach matury będę mogła zrobić coś więcej, bo wprawdzie progi będą jeszcze nieznane, ale człowiek będzie wiedział ma czym stoi. Ma mętlik w głowie  🤔wirek:


nic nie mow. U mnie z kazdym dniem gorzej. Ciesze sie ze po wynikach jest praktycznie kilka dni Opener, bedzie gdzie zapic smutki  😁
oti   Everybody lies...
19 czerwca 2009 20:09
mi jak na razie stres przeszedł - cieszę się wakacjami! ale wiem, że najgorzej będzie przy odbiorze wyników i wysłuchiwaniu, że większość znajomych ma po 80% (a oczywiście wszyscy mówili, że tak straaasznie im poszło), a ja będe mieć z jakieś 60%..  :emot4:
zarejestrowałam się już na UW, UKSW, SWPS i Łazarskiego, więc mam nadzieję, że gdzieś się dostanę, tym bardziej, że wszędzie wpisywałam i dzienne i zaoczne studia..  🙄
jak już będzie się sprawdzać, czy się jest zakwalifikowanym na danej uczelni to chyba zejde na zawał..  😵
Averis   Czarny charakter
19 czerwca 2009 20:25
jak już będzie się sprawdzać, czy się jest zakwalifikowanym na danej uczelni to chyba zejde na zawał..

Zwłaszcza, że zapewne strony z wynikami rekrutacji będą przeładowane do granicy możliwości- tak jak było z liceum 😁
cieciorka   kocioł bałkański
19 czerwca 2009 20:26
jaki komplet papierów składa się na uczelnie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 czerwca 2009 20:39
cieciorka, Kilka zdjęć legitymacyjnych, odpis lub ANEKS od maturalnego świadectwa, ksero dowodu osobistego, oświadczenie lekarskie o możności podjęcia danych studiów. Chyba wszystko...
Ale to chyba dopiero po zakwalifikowaniu? Przynajmniej ja mam tak na wiekszosci uczelni...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 czerwca 2009 22:53
Tak, dopiero po zakwalifikowaniu. Na prywatnych możesz zanieść już na początku maja jeśli nie poprawiało się matury.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 czerwca 2009 22:54
Maturę mam głęboko. biegnę do szkoły, zabiorę świadectwo, wybiegnę. Wyłączę gady, nie będę zaglądała na forum. Żeby nie porównywać wyników z innymi. Po tygodniu może odtajam.
Maturę mam głęboko. biegnę do szkoły, zabiorę świadectwo, wybiegnę. Wyłączę gady, nie będę zaglądała na forum. Żeby nie porównywać wyników z innymi. Po tygodniu może odtajam.


to jest plan  😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 czerwca 2009 18:34
Bez beki ( swoją drogą strasznie literówki walę o_O, nie zamierzam mieć 60% i słuchać jak to łatwo było innym zdobyć 86...
ja tez.... Wole w ogole nikogo nie spotkac. Wiec nie wiem o ktorej to godzinie najlepiej..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się