pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 sierpnia 2010 10:36
uwierze,jak zobacze foty 😉

a ja znów skróciłam  😡 wczoraj  😵
Dziewczyny z Wrocławia, czy któraś z Was była może w http://babiniec.wroclaw.pl/ ?
Będą fotki, będą 😀 Podoba mi się, chociaż dość długo nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze 🙂
disco, Tobie na serio świetnie w takich włosach! Najwyżej daj się fotografować tylko w pełnym słońcu, co by refleksy było widać 😉
Dzionka, Dzionka = Brunetka? Trzeba to zobaczyć na zdjęciu 🙂
Yga, Dzionka gdzie te foty??  🤔
Zadzwoniłam, umówiłam😀 i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:P  rozmowa bardzo miła i konkretna 🙂Pan kazał zarezerwować sobie ok godzinki żebyśmy mogli spokojnie porozmawiać i omówić jak będziemy obcinać wiec jestem mile zaskoczona i mam nadzieje że sie nie zawiodę🙂 a strzyżenie+pielęgnacja+układanie 100zł bez względu na długość włosów.

o matko... to ja placę 100zł za farbowanie+strzyżenie  😀
yga, wiesz co? przypominasz mi wdowę! poważnie  🤣
[img]http://c.wrzuta.pl/wi16919/381603280022574b45fb39cb/0/wdowa[/img]
a disco, masz piękne długie włosy i świetny kolor  😉 i podzielam śliczną urodę.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
19 sierpnia 2010 19:34
Dziewczyny, a miala ktora jakies doswiadenia z przedluzaniem wlosow? Jesli tak, to jakimi metodami, za jakie pieniadze i jak z trwaloscia?
zaba   żółta żaba żarła żur
19 sierpnia 2010 20:06
Nie polecam żadnej metody!  😎
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
19 sierpnia 2010 20:15
A wiecej szczegolow Zaba?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
19 sierpnia 2010 20:32
moja sis przedłuża włosy na treski, za włosy naturalne dała 270 zł
Ponia   Szefowa forever.
19 sierpnia 2010 21:11
>o matko... to ja placę 100zł za farbowanie+strzyżenie  😀

a ja 60 zł ;D
Ponia, to masz dobrego fryzjera  😎  😁
Ponia   Szefowa forever.
19 sierpnia 2010 21:52
Ponia, to masz dobrego fryzjera  😎  😁

Niezmiennie od kilku lat, jestem bardzo zadowolona.
Podkusiło mnie ze 2 razy, żeby zmienić.. i zawsze wychodziłam bardzo niezadowolona..
;-)
jesli juz mowa o fryzjerach to ja do jednego chodze juz ponad 4 lata i tylko raz wyszlam ze łzami w oczach, zaklinałam się że wiecej tam nie wrócę ale wyszło tak że  nadal obcinam sie u tej samej kobitki  🤣
zaba   żółta żaba żarła żur
19 sierpnia 2010 22:19
A wiecej szczegolow Zaba?


Osłabiasz bardzo cebulki swoich włosów!
Jak mnie najdzie wena to napiszę cuś więcej,ale szczerze odradzam! 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
20 sierpnia 2010 08:56
Również odradzam!
Włosy przedłużałam ok 1,5 roku metodą na ringi.
Wyglądały bardzo naturalnie, ale po zdjęciu moje własne włosy były bardzo osłabione i było ich o połowę mniej niż wcześniej.
Już rok mam tylko swoje włosy i dopiero teraz zaczynają wyglądać dobrze.
dziewczyny, chcę swoją ognistą rudość zamienić na brąz.
Jaką farbą powinnam to zrobić żeby jakoś (mam na myśli porządznie  😉) to wyglądało?
Czy odradzacie zabawę samemu i lepiej do fryzjera się udać?
ja bym poszła do fryzjera.
sama kiedys próbowałam w domu drastycznej zmiany z brązu na blond i skończyło się żółtym kurczakowym...
a ja domowymi sposobami tak farbowałam sobie na czekolade ze po pewnym czasie dorobiłam sie prawie czarnych włosów, od maja farbuje u fryzjera i dopiero doszłysmy do ładnego brazu a włosy mam takie słabe, polecacie Vitapil na włosy i paznokcie? czy nie bardzo?
Miałam się pokazać w ciemniejszych włosach, oto więc i ja tak szybko  🙂

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 sierpnia 2010 22:42
Dzionka bardzo ładnie!  😉
Dzionka, wygląda baaardzo naturalnie 😀
Dzięki dziewczyny 🙂 Wygląda naturalnie, bo to prawie mój własny kolor - dość długo albo się farbowałam na jaśniej albo mi mocno jaśniały od słońca latem, bo źle pielęgnowałam - teraz już zostanę przy takim, bo też mi się bardzo podoba 🙂
Dzionka bardzo fajnie  😉
to jeszcze czekamy na Yge
yga   srają muszki, będzie wiosna.
23 sierpnia 2010 17:57
emade- to mi babo pojechałaś.. Cholera tak!  😉

Zdjęcia będę miała na dniach, tylko zainstaluje kamerkę w laptopie  👀  włosy narazie rozjasnione o 2 tony, ale lepiej o wiele niz w czarnych. Przynajmniej tak mówią  😉

edit: mam 1, ale mało co widać 😉
yga, wow! swietny kolor, i gratuluje przejscia. A jak włosy? osłabily się? oj z tą wdową to przeciez był komplement  :kwiatek: 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 sierpnia 2010 05:31
w rzeczywistości są bardziej rude.
Ojj osłabiły..  Ale i tak się dziwię,że jeszcze mam je na głowie, bo wiele razy rozjasniane i ciagle farbowane..  😉 Ponadto jestem uzalezniona od prostownicy 😵
Yga super. masz teraz coś podobnego do mnie 🙂 Moje po rozjaśnianiu się trzymały. Dopiero teraz, po paru miesiącach zaczeły mi wypadać  🙄 ale witaminki i suplementy już zakupione
Dziewczyny pomocy. mam zamiar zmienic fryzure, ale nie mam pojecia na jaką, wiem tylko ze nie chce bardzo krótkiej . Włosy mam ciezkie do ułozenia. Sa cienkie i proste nie ma opcji zeby jakkolwiek to fajnie ułozyć, w zwiazku z tym cale zycie wygladam tak samo, raz w krótszej raz w dłuzszej wersji, ewentualnie z jasniejszym bądź ciemniejszym kolorem.  czy ktos ma jakis sensowny pomysł jak to sciać, zeby było ładnie? bo mam dosysc siebie w takiej wersji, koncówek które sa zniszczone itp. Pomocy! Chce sie wybrac do fryzjera, ale zanim czegos nie wymysle to nie pójde 😉
Aktualnie wygladam tak... od zawsze 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
24 sierpnia 2010 13:22
Hypnotize no wiesz, ja bym tu nic nie zmieniała  😉
a tak na poważnie to ja mam identyczny problem z włosami tylko moje nawet długie były beznadziejne bo odwijały się na wszystkie strony świata .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się