moda, ciuchy etc...

Facella, dokładnie 🙂 Super T-shirty mają, kupiłam sobie też dwa 😀
trzynastka   In love with the ordinary
28 lipca 2011 13:43
Nie wiem czy lubicie t-shirty ze śmiesznymi nadrukami ale jeśli tak to w forever18 jest przecena i właśnie takie kolorowe, śmieszne koszulki są po 17 zł  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2011 13:56
Dzionka, to mierzyłam tam sukienki na zakończenie roku i każda była za luźna w cyckach  😤
Dziwne - ja jakichś wielkich cycków nie mam, a kupiłam 3 i są całkiem sexi i dopasowane 😀
Dzionka ja tam kupiłam spodnie, sukienkę i koszulkę - wszystko lniano-bawełniane i są rewelacyjne  😀. Ceny też przyjemne.
http://allegro.pl/naszyjnik-foto-aparat-retro-w-japan-style-3-kolory-i1719458243.html
widziałyście gdzieś w sklepie stacjonarnym (najlepiej w Poznaniu) taki naszyjnik? Bo koleżanka zażyczyła sobie na urodziny, a nie wiem, czy zdąży dojść pocztą.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
28 lipca 2011 14:39
Altiria W zeszłym tygodniu widziałam w croppie takie naszyjniki.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 lipca 2011 14:48
ninevet już chyba o tym pisałam 😉 nabyłam tam szarą koszulkę z dwoma tygrysami😀
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2011 19:36
Do czego nosić taką spódnicę? Śnieżnobiała z kobaltowymi wstawkami. W mojej szafie przeważa biel/czerń, ale to chyba średnio pasuje...

Kastorkowa   Szałas na hałas
28 lipca 2011 19:37
Ja bym ubrała do tego jakąś bluzeczke w kolorze wstawek
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
28 lipca 2011 19:39
Turkus oczywiście.  😂
Ale niełatwo ją "ubrać" w niebanalny sposób.
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2011 20:06
Właśnie coś pod kolor wstawek wydaje mi się pójściem na łatwiznę, ale przemyślę to. 🙂 W każdym razie chyba szykują się kolejne zakupy. 😵 🤣
ja myślę, że fajnie by wyglądał pomarańcz i róz (neonowe), zieleń i może fiolet
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2011 21:00
Pomarańczowe mam szpilki, więc pomyślę o różu i zieleni. Dzięki wszystkim. :kwiatek:
Żółty! (taki jak kawałek kropki na kołdrze 😉 )
A ja bym właśnie ten zielony pastelowy wzięła z kołdry! Pursat inspirujesz swoją kołdrą 😜
Ja ten niebieski z kołdry. 🙂
W ogóle ta kołdra wygląda jak plansza do Twistera. 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2011 22:28
O mamo... 😜 To mam teraz niezły zawrót głowy (kolorowy :cool🙂 przez was. 😀

Kołdrę bardzo lubię, a poduszki mam w neonowe paski. 😁 Twister... Nie pomyślałam o tym. 👍 Dobry pomysł jak ją wykorzystać. 😎 😉
Pursat, jak dla mnie to ona jest mega uniwersalna 😉 Możesz założyć każdy kolor praktycznie i będzie na si - ja bym raczej dawała mocne kolory ze wzgl. na mocne te niebieskie wstawki... Albo koszulę w paseczki pionowe mmm 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
29 lipca 2011 16:19
Anaa, a mi wręcz odwrotnie - wydaje się trudna, chyba przez to że nigdy nie miałam białej spódnicy czy spodni. 😁

Na próbę z różową bokserką:



Kupię chyba też pomarańczową, bo bardzo podoba mi się biel+niebieski+pomarańcz, tylko do innych butów.

edit: pomysł z bluzką w paski też mi się podoba!


A oprócz białej, kupiłam bardzo podobną czarną:



i super spodnie 7/8, ciemny, głęboki granat:

Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lipca 2011 16:22
Pursat, ja bym Ci do tego pierwszego zdjęcia dorzuciła jakiś pasek - tylko za diabła nie wiem jaki, byle szeroki.
edit: chociaż tak też jest ok. ale dobrze dobrany pasek mógłby nadać większego wyrazu (nie mówię, że brakuje wyrazu)
ash   Sukces jest koloru blond....
29 lipca 2011 16:25
Pursat skąd spodnie??? 😍 😍 😍
mam takie same z zary 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
29 lipca 2011 16:52
Facella, szerokich pasków nie noszę, wolę cienkie jak przy spodniach powyżej. Jeśli spódnica miałaby szlufki to o jakimś pasku mogłabym pomyśleć, ale tak zapewne spódnica by mi wyjeżdżała spod niego. 😁 Myślę, że jakaś wyrazista biżuteria załatwi sprawę. 😉

ash
, Zara. 🙂
Niedawno udało mi się upolować parę fajnych szmatek i torebkę którą kocham miłością przeogromną.  😍 Mam trochę zdjęć z ostatniej sesji, więc mogę wstawić takie, o: 🙂
Pursat, robisz coś dziwnego za każdym razem z nogami - przypomina mi to zabieg dziewczyn, które mają krzywe nogi. Wiedzą, że jak staną krzywo to nogi będą "sztucznie" pokrzywione i nie będzie widać "naturalnej" krzywości. Tyle, że ty masz proste ładne nogi i naprawdę, w moim odczuciu, okropnie to wygląda na zdjęciach w spódnicach. Tu i u ciebie na blogu od razu mnie to jakoś odrzuciło :/ I też mam takie same spodnie z Zary 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2011 09:54
Może krzywię na zdjęciach, ale w rzeczywistości mam trochę krzywe kostki, już o tym pisałam.

edit: a na zdjęciach od góry ten efekt jest spotęgowany.
caira, masz więcej zdjęć? Podobają mi się takie zestawy- wzorzyste czarne rajstopy i jeansowe szorty 🙂
Pursat, mnie się wydaje, że efekt jest, jaki jest dlatego, że stawiasz stopy palcami do wewnątrz. Też mi się niestety zdarza tak stanąć i jak tylko się orientuję to prostuję. Strasznie to dla mnie wygląda. 🤔wirek:
Inna sprawa, że zauwazyłam, iż dziewczyny potrafią tak stawać z premedytacją, co już samo w sobie wygląda źle, a jak jeszcze mają do tego szpilki to... No mnie się to wybitnie nie podoba i kojarzy mi się z wadami postawy.
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2011 12:14
Specjalnie tego nie robię, raczej podświadomie. 😉 Cyknę sobie dzisiaj zdjęcia i zobaczę jak to jest z moimi odnóżami. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się