ANKIETA! Forumowe koszulki- ostateczna wersja POLO

Myślę, że można by było już odkleić, ale zostaje kwestia, jak z konikiem. Bo zdecydowana większość by chciała jednak jakiegoś małego chociaż, gdzieś. Ja też.
Można już odkleić?


Tak, oczywiście. Teraz nie wiem- robić ankietę z wersjami graficznymi konika, które wstawiły dziewczyny na technicznym w wątku koszulkowym..?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 marca 2010 21:10
Ja bym już nie pytała o tego konika, skoro pojawiły się głosy, że ma być, to trzeba po prostu wybrać najsensowniejszego (moim zdaniem jaki by nie był, będzie ok 🙂 ) i umieścić, skoro się da 😉
Pauli, ja się boję zwyczajnie o głosy, że się samemu coś wybrało, bez konsultacji, że w związku z tym te osoby nie kupią dla zasady etc. 😉
ja zaglosowalam za 2, ale z tego co widze tylko przy T-shircie jestem w wiekszosci 😉

w kazdym razie bede chciala obie. Bez wzgledu na to jaki jest na nich nadruk, byle w moim rozmiarze 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
02 marca 2010 22:48
zen
Doskonale Cię rozumiem 😉
Ale tak sobie pomyślałam, że jaka by nie była decyzja, to i tak zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony, kto będzie szukał dziury w całym.
Według mnie jeśli ktoś ma ochotę kupić koszulkę, to zrobi to bez względu na to, czy będzie na niej konik, gwiazdka czy sam napis 😉

Powtórzę jeszcze raz, że była okazja się wypowiedzieć, każdy miał okazję skorzystać z demokracji, jak zwykle niewiele z tego wyszło, więc nie sądzę żeby ktoś miał Wam za złe, że działacie 😉
Malkontentów na pewno nie zabraknie, ale to jest Volta przecież 😎
zen ale te aquariusowe (dobrze pamiętam) są naprawdę ok. Wszystko jedno co w tym stylu - byle było.
Mi te Aquariusowe też się najbardziej podobały 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 marca 2010 22:18
chciałabym wysłać maila do firmy z pytaniem o dokładne ceny. i nie wiem czy mam się zapytać o koszt np 150 polo czy 64 (bo tyle głosów uzbierał najbardziej popularny krój)?

to samo z koszulkami, bo pewno niektóre osoby głosowały w obu ankietach, a będą chciały tylko polo, albo tylko tshirt, a nie obie rzeczy naraz.
😵
Dworcika   Fantasmagoria
04 marca 2010 22:47
To może zapytać o cenę za 50, 100 i 150 koszulek?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 lipca 2010 12:25
czy pomysł z koszulkami całkiem umarł?
Cariotka   płomienna pasja
29 listopada 2010 12:59
ej ludzinki co z koszulkami?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 listopada 2010 16:42
Zobaczcie kiedy został napisany ostatni post i odpowiedzcie sobie same na to pytanie...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
30 listopada 2010 19:01
staneło na tym, że czesc chciała z konikiem, część bez, część chciała jeden wzór, część inny.
gdyby było mniej wydziwiana, to pewno już dawno mielibyśmy te koszulki gotowe 😉
Cariotka   płomienna pasja
30 listopada 2010 19:13
to może zróbmy listę kto chcę koszulkę kto zamawia? Wpłaćmy pieniądze i zamówmy?
tzn ja uwazam, ze fajnie by bylo jakby byly z nickiem 😀 wiem, ze to malo realne, ale fajnie by bylo 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2010 20:56
jak zaczniemy się bawić w nicki, to na bank nic z tego nie wyjdzie  😉 więc skoro wzór był ustalony, to może należy zrobić listę "kto chce koszulkę" i tyle  😉 nie wiem tylko, czy osoby, które zadeklarowały gotowość do zajęcia się kwestią zamówienia nadal są chętne.
ash   Sukces jest koloru blond....
01 grudnia 2010 13:39
Jakiś czas temu robiłam koszulki polo dla klubu związanego z wyścigami samochodowymi.
Ustalony jeden wzór dla wszystkich taki sam, dodane były pseudonimy/nicki z forum.
Było trochę zabawy z realizacją tego, ale efekt rewelacyjny.
Ale można by spróbować z naklejkami na samochód - to chyba dużo prostsze, jak to nam wydzie, to może i koszulki 😀

Dwie naklejki do wyboru re-volta i voltopiry - koszt niewielki przecież więc wiele chętnych by się znalazło. To nawet pomysł dla kogoś kto ma dostęp do drukowania, na mały biznes re-voltowy 😉
gwash, moim zdaniem super!
Za naklejkami jestem bardzo za!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 grudnia 2010 11:47
albo szablon do nadrukowania na koszulkę. Są punkty gdzie można zamówić nadruk na koszulce.  I chyba można ze swoim też przyjśc szablonem.
głosowałam na 3 ( rękawy), ale 1 też mi się bardzo podoba

naklejki na samochód to super pomysł
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
08 grudnia 2010 16:02
To jak ruszamy z maklejkami??? Moglbym sie zajac przygotowanie (zamowieniem)
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 grudnia 2010 21:18
Na naklejki i ja się piszę  😎
Gagulec   Mistrz lokalny
14 grudnia 2010 12:36
Naklejki super pomysl!!!
A ja bym wolała jednak koszulki, taka polówka na lato do jazdy z rv/voltopirami byłby szał 😀 Ale naklejki też mogą być, wiadomo, że tańsze, i że większe prawdopodobieństwo, że damy radę 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 grudnia 2010 12:43
Naklejki jako substytut koszulek?? 🙁
Pomysł był na prawdę świetny, szkoda tylko, że się rozmył...
A byłby jeszcze ktoś chętny żeby podjąć się realizacji przedsięwzięcia?
Może po prostu trzeba by stworzyć jeden ostateczny projekt i zebrać zapisy chętnych?? Tylko wtedy nie bawić się już w nicki i inne udziwnienia, kto będzie chciał to kupi 😉
Na naklejkę to i ja jestem chętna, jeszcze żeby były jakieś wersje kolorystyczne to jestem ZA  🙂
Ja też głosuje za naklejkami 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się