ANKIETA! Forumowe koszulki- ostateczna wersja POLO

Gagulec   Mistrz lokalny
15 grudnia 2010 19:02
A naklejki + koszulki się nie da... ? 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 grudnia 2010 19:20
Może po prostu trzeba by stworzyć jeden ostateczny projekt i zebrać zapisy chętnych??

no ale właśnie projekt stanowił największy problem, bo każdy chciał coś innego.

ja dalej mogłabym zająć się tymi koszulkami, ale musiałabym dostać wzór zaakceptowany przez wszystkich 😉
trzynastka   In love with the ordinary
15 grudnia 2010 19:51
To wszystko tak się ciągnie, bo wyszliśmy z założenia, że ktoś oprócz organizatora powinien mieć jakieś pomysły co do wzoru, a to bzdura.

Edytko.
Wybierasz koszulkę, wybierasz wzór. Pokazujesz nam, komu się podoba ten zamawia a komu nie, ten nie zamawia. Proste. Wyboru nie ma, dyskusji nie ma, pomysłów nie ma.  😉
Anky jak wypuszcza kolekcje to albo się kolory podobają i się kupuje, albo nie. Nikt nie pisze do Anky, że kupi jeśli ten róż będzie mniej lub bardziej różowy.

Tak samo z naklejkami. Chcemy naklejki - chcemy. To jedna osoba odpowiedzialna za to wybiera wzór, kolor[y] i rozmiar, a potem osoby zainteresowane tą konkretna naklejką ją kupują i już.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 grudnia 2010 19:55
no można i tak 😉
ale ja chciałam, żeby każdy kto liczył na koszulkę był z niej w 100% zadowolony. dlatego wyobrażałam sobie (o ja naiwna!), że uda nam się wybrać projekt odpowiadający wszystkim
trzynastka   In love with the ordinary
15 grudnia 2010 19:58
No dobra, to teraz trzeba pogodzić ze sobą :  😉
- logo duże na plecach
- logo duże na piersi
- logo małe na piersi
- nick na piersi
- bez loga na plecach
- bez loga na piersi
- bez nicku
- logo revolty
- konika z voltopirów
- z logiem nie związanym z forum tylko po prostu jakiegoś konika


🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 grudnia 2010 20:21
ninevet
Dokładnie o to mi chodziło 😉 (oczywiście mam na myśli wcześniejszy post)
A jeśli chodzi o pogodzenie ze sobą wszystkich elementów, pewnie trzeba wybrać taką opcję, za którą postulowało najwięcej osób.

Edytka
Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.
NIGDY nie będzie tak, żeby wszyscy byli zadowoleni 😉 
Ale tutaj problemem było wybranie konkretnych wzorów, pomimo ankiet etc. Zwyczajnie się nie da tak współpracować- a jak już wybraliśmy wzór koszulki, to od nowa zaczęły się kłopoty bo nie ma nicka, bo nie ma takiego napisu, bo nie jest na plecach a na piersi, bo nie na piersi a na rękawku powinien być, a nie na rękawku a na tyłku i tak dalej..

Ja nie wspomogę niestety projketu, czasowo nie dam już rady.
Najlepiej to zrobić koszulkę polo z takim napisem jaki jest na górze czyli albo re volta albo voltopiry, dwie lub trzy wersje kolorystyczne do wyboru i tyle po problemie.
Najlepiej to zrobić koszulkę polo z takim napisem jaki jest na górze czyli albo re volta albo voltopiry, dwie lub trzy wersje kolorystyczne do wyboru i tyle po problemie.


Zgadzam się z Presją. Po co kombinować, skoro każdy będzie chciał inaczej.  🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 grudnia 2010 14:40
No dobra, to teraz trzeba pogodzić ze sobą :  😉
[...]
🤣

😲 aż tyle tego
łooo matko, to do tego to trzeba jakiegoś magika  🤣
trzynastka   In love with the ordinary
16 grudnia 2010 14:49
Sama chcialas wszystkim dogodzic 😉 :P
Jestem za pomysłem Presji. Po co zabawa w nicki i inne pierdółki. Mogą być dwie wersje: Voltopiry i RV, z 2-3 wersje kolorystyczne, ankieta z 2-3 pomysłami (no nie wiem - tshirt, polo i jakaś tam jeszcze), zrobić zapisy i... 🙂
Gagulec   Mistrz lokalny
20 grudnia 2010 14:34
Ja mogę wykonać projket w Corelu bo to chyba najoptymalniejszy format do wykonania pójźniej nadruku - wektory 🙂.
Temat ucichł, koszulek nie było, czy już po akcji?  🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 lutego 2011 11:10
nie było i dłuuugo nie będzie
Mhmm, z jakiejś konkretnej przyczyny? Nie znalazłam konkretnej informacji w tym temacie.

edit:
Jeżeli temat umarł śmiercią naturalną (tak to wygląda), warto byłoby go ponownie rozruszać.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
15 lutego 2011 13:24
ahawa
Chyba nie ma już sensu odgrzewać tego kotleta...
Jako argument żeby zrezygnować z przedsięwzięcia pojawił się fakt braku zgodności co do ostatecznego wyglądu koszulki. Jedni chcieli takie logo, drudzy inne, z nickiem, bez nicku itd.
Ja nadal jestem zdania, że można by było ustalić jeden wzór (o ile pamiętam, to pojawiły się nawet projekty ostatecznej wersji) i zbierać zamówienia od tych, którzy są zdecydowani.
Wydaje mi się, że fajnie by wyglądało w ten sposób: mały nadruk na lewej piersi, (konik, a pod nim adres forum www...), a na plecach dokładnie w ten sam sposób, tylko, że większe. Kurczę, naprawdę, fajna sprawa by była.

edit:
np. coś takiego 😉

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 lutego 2011 14:50
Jedni chcieli takie logo, drudzy inne,

edit:
np. coś takiego


nie sądzę by twoja propozycja - jeszcze jedno logo dowyboru -  przysłuzyła się do owocnego zakończenia sprawy koszulek.
zwlaszcza, ze ten konik jest koszmarny i zlosliwy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
15 lutego 2011 15:50
jakaś karykatura  a nie miły konik
To był tylko taki przykład, żeby mniej więcej zobrazować to, o co mi chodzi, spokojnie 😉
btw. gdzie można znaleźć propozycje, jakie wcześniej padały? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2011 17:08
ahawa, nie produkuj się, bo nie ma sensu. Jednym nie będzie pasować polówka, kolor, adres (voltopiry / re-volta), materiał, cena, rozmiar, logo, ścieg, temperatura prania itd. Nie dogodzisz nikomu.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 lutego 2011 19:22
Moim zdaniem jest to wykonalne, ale pod jednym warunkiem. Osoba, która się na tym zna/jest chętna się podjąć przygotuje JEDNĄ propozycję (biorąc na warsztat najczęściej powtarzający się pomysł), zamówienia składają tylko zainteresowani kupnej TEJ konkretnej koszulki. Moim zdaniem w żadnej innej formie to nie przejdzie...
Jakiś czas temu robiłam koszulki dla stajni. Też trochę wymyślali, ale nawet Ci, którzy wybrzydzali i tak na końcu wzięli 😉 Także, jeżeli jest jakiś wątek, gdzie znajduje się propozycja z logo (niestety nie znalazłam), to będę wdzięczna za podanie 🙂

EDIT: mogę nawet wstawić zdjęcia, jak wyglądały te koszulki już po wykonaniu 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lutego 2011 20:46
[img]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTGSqK4jiMZY4UNYMC5xohazPSoGfOwIDIg8pAj_Pvb6UbC-X76[/img]
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSoGL7orf_ROXZWzFwwVAwUZ0eoeuqHrXtpkYuTGcE1ao8jKUMoVjgoZJ09nw[/img]
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTvKJpQ40NxNR977vie1Bo_AraI_MKNB-MAQ0d0SRbmotKd0DgyZA[/img]
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 lutego 2011 21:11
ahawa
Kilka pomysłów było [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10423.msg507939.html#msg507939]TU[/url]
Przejrzałam wszystko i mam jeden pomysł  😉
Na dniach postaram się to wszystko zrobić i przedstawić Wam swój pomysł (a raczej zbiór Waszych  :hihi🙂.
Może coś z tego wyjdzie 🙂

EDIT:  z góry mówię, że zarówno kolor koszulek, jak i wybór damska/męska jest kwestią indywidualną 🙂 No ale, to już się dogada, jeżeli cokolwiek ruszy  😀
Ja się pisze na taka koszulkę  😉 czekam na propozycję ahaw
Ja bym wolała czapeczkę jednak, wiecie?  :P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się