Janów Podlaski - zwiedzanie stadniny

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 sierpnia 2011 20:24
raczej ma to taki zwiazek ze stadninia jak kon z koniakiem  🍴
Dziś ustrzeliłam trochę fotek w Janowie:







milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
12 września 2011 06:43
Tristia-oo i fikacz jest  🤣 ;  :kwiatek🙂
A kasztan Danuśki obłędny  😍 Jak tak się napatrzę na te zwierzaki to zachciewa mi sie araba  😁
Ja byłam w tym roku na pokazach, bardzo fajnie było. Niestety na aukcję ie starczyło biletów, ale odbiliśmy sobie dniem otwartym. 😉 Dla mnie isiostry to dopiero było przeżycie: pogłaskać takie sławy jak choćby Palatino, o którym dotąd tylko czytałyśmy...A Ekstern obudził się specjalnie dla nas! 🤣 Ogólnie było świetnie, chociaż mama trochę się dziwiła,że konie bez ochrony i każdy może podejść. Wszyscy jednak, nawet moja niezbyt koniowata rodzina, uznała, że było warto, a to znaczyło sporo, bo jechaliśmy najpierw z Wrocławia odebrać brata z kolonii z Korczakowa, a potem centralnie przez przekątną Polski. 🤣 W dodatku GPS zwariował i zrobił nam objazdówkę przez Warszawę. 🙄 Tata zrobił kilka zdjęć, jak znajdę (i się nauczę wstawiać :icon_redface🙂 to może tu będzie. 😉
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
12 września 2011 18:06
Czy jest możliwość odbycia w Janowie praktyk? głównie chodzi mi o jeden tydzień praktyk dla 7 osobowej grupy w zamian z zakwaterowaniem ? Albo zakwaterowanie wzamian za prace..  Chodzi mi o praktyki dla technikum hodowli koni. dziekuje za odpowiedz 🙂
  paulina931226 można, chociaż nie wiem czy aż dla 7 osób, jak ja robiłam to były tylko 3 osoby i akurat nocelgu było tyle więc dla 7miu może być problem,( o wyżywienie musicie martwić się sami) ale być może coś się zmieniło od tego czasu, najlepiej  zadzwon do biura i zapytaj sama
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
13 września 2011 15:07
Właśnie się dzisiaj dowiedziałam, że praktyki jesienne będziemy mieć w Mosznej ( o ile szkoła nawiąże współprace) na takich warunkach jakie chcieliśmy czyli nocleg bez wyżywienia, a praktyki wiosenne będziemy szukać i mam nadzieje, że uda nam się załatwić w Janowie. Jeżeli uczniowie ( ja i moja klasa) nie zrobią w tym kierunku nic, czyli  nie znajdziemy dla nas stajni w której zdobędziemy dużo doświadczenia to poślą nas do stajni niedaleko szkoły w której już mieliśmy praktyki a napewno nie zdąbędziemy tyle doświadczenia i wiedzy co w Janowie lub tym podobnej stadninie 🙁 
abbigail   jak konia kocham... już nigdy się nie będę nudzić
07 grudnia 2013 20:44
Mam ogromną prośbę do wszystkich, którzy robili zdjęcia w Janowie w 2010, 2011 roku... Mój koń jest z rocznika 2010 i szukam kogokolwiek, kto ma jakieś zdjęcia źrebiąt xo z tamtego roku.. Wiem, że to trudna sprawa, ale taaak bardzo chciałabym mieć jakąś fotkę gdy był mały  😍  :kwiatek:  Wyróżniał się na tle stadka, ciemnogniady, 3 białe skarpety i łysina... please, help, jeśli ktoś ma archiwum zdjęć z tamtego okresu i jakimś cudem mojego łobuza 🙂 
"Pewnie z przewodnikiem jest fajnie bo można się wiele dowiedzieć ja wbiegłam po aukcji do stajni wyklepać araba dać mu marchewkę i takie tam Pan Masztalerz patrzył na mnie z uśmiechem i nic nie mówił że nie mogę"

W zwiedzaniu Stadniny Koni w Janowie Podlaskim  / Wygodzie oraz Południowego Podlasia
pomogą przewodnicy działający przy Stowarzyszeniu Turystyczno-Kulturalnym w Janowie Podlaskim
kontakt tel. 502 419 427 (również oprowadzanie w j.angielskim i j. niemieckim)
www.stk-janowpodlaski.blogspot.com
www.janowpodlaski.com
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się