kącik skoków

Najnowsze wiesci. ZR Sopot sie odbeda.

Dla mnie to jakaś farsa i totalnie niepoważne traktowanie zawodników. Chcieliśmy wziąć do Sopotu koniowóz koni (8 sztuk). Jeszcze do wczoraj chcieliśmy przyjechać. Ale dla mnie zachowanie organizatorów jest śmieszne (tydzień przed zawodami NADAL nie ma propozycji, wczoraj o 12 informacja, że zawody się odbędą, a o 15, że jednak nie. Dzisiaj info, że zawody jednak są, ale propozycji nadal nie ma). Nie przyjedziemy.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2013 19:34
Witamy w Sopocie. Miejscowi już przyzwyczajeni =)
Dokładnie. 😉

A zawody na miejscu by się baaaardzo przydały żeby wiedzieć na czym się stoi zanim pojedzie się gdzieś dalej.
Dziewczyny nie straszcie, błagam.
Najbardziej zabawny jest fakt, że wczoraj byłam OSOBIŚCIE na hipodromie i dostałam informację, że zawody są OSTATECZNIE ODWOŁANE.
Tzn. z tego co udało mi sie ustalic to organizator zawody odwołał. Natomiast z racji, że wielu osobom zależy na tym by jednak w tym terminie zawody niejako "na miejscu" się odbyły, to powstało cos na wzór pospolitego ruszenia, które chce te zawody jednak pociagnąć.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 kwietnia 2013 20:26
Karmelita - nie straszymy, niestety =(
A jednak sie odbeda https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/65607_489029811164976_1775695202_n.jpg. zastanawiaja mnie zasady, pierwsze miejsce w L prawdopodobnie bedzie lepiej puntkowane (ze wzgldu na wieksza ilosc zawodnikow) niz pierwsze w C?
Propozcyje ZR B Sopot:
1.
2.
3.
Moon   #kulistyzajebisty
17 kwietnia 2013 10:06
Klami, a wiesz o której się zaczynają?
Nie są w stanie zapewnić boksów, ok w sumie zrozumiałe, skoro budowa w tle, ale... to, co ludzie będą konie nocować w trailerach albo jako jednodniowe przyjadą.
Moon, co do godziny patrz podpunkt nr 3. 😉
godz. 10 startuje mini LL.
Moon   #kulistyzajebisty
17 kwietnia 2013 10:09
O jezu, faktycznie, muszę mocniejsze okulary sobie sprawić  🤣
W Mikorowie - woj. Pomorskie. 28 kwietnia będą zawody towarzyskie 😉
Więcej tutaj - http://stajniagrazyny.zabookuj.eu/aktualnosci/17/kolejne-zawody-przed-nami-1.html
Ah, może i mi się uda w niedzielę na hipo zajrzeć - może z lufą... Tylko nie startujcie zbyt szybko, bo ja dopiero po 13 będę mieć czas...

Albo i nie będę bo najnowsze info to: zawody odwołane  🤣 🤣 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
17 kwietnia 2013 11:31
To już nawet śmieszne nie jest. No banda baranów.  😤
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 11:38
Mówiłam - Sopot.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 kwietnia 2013 11:40
no ja pierdziele...czy dopiero w sobotę rano będzie wiadomo ostatecznie czy zawody są czy też nie?
Moon   #kulistyzajebisty
17 kwietnia 2013 11:40
Ktoś, 9:59. Frekwencja murowana  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 11:44
I cóż, mogą być nowe budynki, ale to zawsze będzie bagno.
No nie wierzę..... hahaha. To juz jest szczyt absurdu nawet jak na Hipo.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 14:43
Teraz na serio. Dla mnie to jest brak elementarnego szacunku dla ludzi. Dla zawodników, trenerów, hodowców, widzów. To jest jawne robienie z ludzi debili, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności i profesjonalizmu. Żałosne, żenujące i niedobrze mi się robi.
Dziewczyny jest nadzieja  😅 dramka nie kuleje  💃 Może pojadę sobie samą L treningowa w Warce..pokój już jest  😉
Ja już zgłupiałam, to ZNOWU nie ma Sopotu?? Szlag mnie już trafia...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2013 18:30
Dzięki, zdążyłam już sprawdzić fb. A cały dzień myślałam, jak tu sobie sobotę z dzieciakami zorganizować, wracam po pracy do domu, chcę zgłoszenie wysyłać, a tu niespodzianka!
Żal, po prostu żal. No, ale w sumie co się dziwić. Przecież od dawna wiadomo, że na Hipo konie i jakieś fanaberie typu zawody, tylko przeszkadzają.
Ja w końcu jadę towarzyszko do Szwadronu 🙂 Atakować pierwszą Lkę, szaaał 😉
Kiedy są? Miały być chyba dopiero pod koniec maja? Zapewne się spotkamy🙂
Dzionka,  do Szwadronu jednak, nie do Szarży?
A gdzie są propozycje zawodów w Szwadronie? Bo w kalendarzu WMZJotu chyba nie ma, albo nie wiem jak szukać 🙂.
W ogóle jakie tam są zawody, podłoże, organizacja, wszystko ok? Bo mamy dobrą prostą drogę z Białej, jak się rozhulamy na A2 to dobrze by się jechało pod Warszawkę 🙂.
Ankers, bo Szwadron ostatnio robił coś typu parkur otwarty i tego nie było w kalendarzu 😉

A do Szwadronu to i ja bym pojechała.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się