Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Kaprioleczka, piwo zawsze spoko 😉 a ze swiat jest maly i kraza sluchy, ze Kapriola niebawem moze sie poznac z moim Crossem... 😉


Dobre słuchy krążą, i poznają sie jak tylko pozbędziemy sie tego wstrętnego ochwatu 😉

Ekranik tez polecam by wymienił kumaty znajomy, aczkolwiek nie wiem czy takie moje szczęście, czy co, ale ja bym kupiła wiecej niż 1 bo pierwsze 2 wymienione w moim iPhone 4 były wadliwa częścią i musiałam zamawiać jeszcze raz. No i powiem wam ze ekran po wymianie zrobił sie jednak dużo mniej czuły niż był, jest bardziej "naciskowy" niż dotykowy 🙁
Mozna przechowywac zywnosc w zamrazalniku, ale po wyjeciu szuflad, czy moze wplywa to niekorzystnie na zywotnosc owego zamrazalnika?
honey - zależy jaki masz zamrażalnik, wątpie, żeby coś się działo, ale ja bym sie bała, że mi rzeczy poprzymarzają do prętów chłodzących, czy jak to się tam zwie - a wtedy bez rozmrożenia całego zamrażalnika nie wyciagniesz 😉
honey, można, przynajmniej w instrukcji obsługi mojego zamrażalnika była taka sugestia dla powiększenia miejsca.
Dziękuję, tak myślałam, ale usłyszałam ostatnio od siostry faceta, że zepsuję w ten sposób lodówkę  😎
Byle byś nie wtykala tam nic gorącego i będzie ok 😉

Dlaczego w transporcie konia wzrasta ryzyko zapalenia płuc? Przewianie? Cos innego?  👀
Kaprioleczka, bym ci odpowiedziała dokładniej, ale znowu będzie  🤔wirek:, więc powiem tylko tak: brak ruchu u chorego/zdrowiejącego konia zwiększa wydzielanie wszelkich płynów wewnętrznych, w tym śluzu w drogach oddechowych. Ja bym przed transportem napakowała wit. C, dobrze napoiła, z elektrolitami, nie poiła w drodze, chyba, że dłuższa przerwa, okryła dość ciepłą derką i powinno być dobrze. Oczywiście dużo suchego siana.
Będziemy miec dużo przystanków po drodze wiec bedzie czas i na pojenie sie poza ciężarówka.

I mam drugie pytanie: bedzie jechać na leżąco, ale w boksie tez dużo leży i nie dostaje antybiotyków na zapalenie płuc. Czy ruch ciężarówki naprawde jest az tak "plucnozapalny"?

Dokladniej zawsze moze byc na po :kwiatek: i dzieki za odp.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2015 08:24
Czy wszystkie plansze w Heroes III Wog mają podziemia? Czy są jakieś bez? 🤔
Wkurza mnie szukanie przeciwnika między jedną a drugą planszą 😤
CzarownicaSa Wieeeki nie grałam, ale przy wybieraniu plansz chyba było widać czy są podziemia, czy nie. Albo już za długo nie grałam  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2015 12:09
Na pewno są jakieś bez podziemi, chociaż nie wiem czy to nie zależy od dodatku.
Oj pyknęłabym sobie w Heoresy  💘
A są jakieś custom mapki robione przez graczy? W 3 nie grałam, więc nie wiem, ale w 5 było sporo różnych map do ściągnięcia.
Czy istnieje jakaś strona, generator, cokolwiek, gdzie można wgrać swoją fotkę i ma się dostępne różne fryzury, kolory włosów itp żeby sobie "przymierzyć"?
Google coś mi wypluło ale jest to tak beznadziejne, że łojezu.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2015 18:28
chciałam z laptopa vaio zrobić router używając wiersza poleceń, ale mi nie wychodzi. czy ktoś ma moce żeby to zrobić, czy zainstalować aplikację do tego (chociaż czy ona będzie działać?). System  Win 8.1
madmaddie, ja też mam windowsa 8 i ściągnęłam program my wifi router. Działa 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 października 2015 18:45
o dzięki, użyję 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 października 2015 22:16
[quote author=budyń link=topic=20.msg2436931#msg2436931 date=1445340482]
A są jakieś custom mapki robione przez graczy? W 3 nie grałam, więc nie wiem, ale w 5 było sporo różnych map do ściągnięcia.
[/quote]
Pamiętam, że można było samemu zrobić nie tylko jedną mapkę, ale całą kampanię  🙂 myślę, że wujek google pomoże 😉
Potrzebuję złożyć około 120 zdjęć w jednego pdfa. Jakim programem, żeby było szybko i za darmo?
Kupiłam w Biedrze silikonowe formy do lizaków.
Czy ma ktoś pomysł jak to się napełnia? Bo co bym sobie nie wyobrażała, to wydaje mi się, że będzie napełnione pół.
Skleja się potem te dwie połowy, czy jak?



nie wiem jakiej konsystencji jest masa na lizaki, ale może zamknąć i wlewać przez dziurkę?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2015 16:44
A to nie jest czasem forma do pop-cake czy jakoś tak? Takich lizaków z ciasta? 🤔
Też można. Tylko jak?  😲
Dziurka w jednej części jest na patyczki, jak mniemam. Wątpię, żeby dało się przez nią cokolwiek konsystencji mazistej wlać.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
24 października 2015 17:23
A widzisz- jeśli wlejesz tam ciasto, to ono się rozrośnie, ale forma nie pozwoli mu się rozrosnąć nadmiernie i w złym kształcie 😉 Poszukaj informacji na temat, ja znalazłam tylko coś takiego: http://www.mojewypieki.com/post/cake-pops---ciasto-na-patyczkach
Patrzyłam na strony tego typu, wszędzie są tylko przepisy, a nie ma instrukcji napełnienia.
Poza tym jest napisane, że to formy na lizaki. :/ Mazia z rozpuszczonego cukru nie rośnie  (chyba).
Julie Ale to forma do pieczenia więc to lizaki raczej powinni być w "" moim zdaniem ,bo też patrzyłam na nie nawet się zastanawiałam, tak jak CzarownicaSa pisze to kwestia upieczenia w nich ciasta i wyrośnięcia w kształcie 'lizaków'.
Tak myślicie? Może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł?
Bo jeśli się nie mylicie, to jestem zawiedziona. Kupiłam to z myślą, żeby spróbować zrobić dla synka alternatywne lizaki, w których zwykły cukier jest zastąpiony ksylitolem.
Nawet nie wiem czy się da, bo na rynku jedyne dostępne lizaki bezcukrowe, to takie pudrowe, słodzone ksylitolem i stewią.
Można je nabyć w aptekach za 1,80-2,50 za sztukę. Miałam nadzieję, że uda mi się coś podobnego taniej stworzyć.
Hmmm...
Pipa jestem, że paragonu nie wzięłam. 😵
Bo chyba lepsze by były takie foremki:klik gdzie patyczki wtyka się z boku, nie od góry.
zależy jaka byłaby konsystencja tych lizaków, bo jeżeli po napełnieniu połówek i złożeniu ich (forma do formy, tak by tworzyły kulke) masa by wypłynęła, to można spróbować zrobić same połówki i jak będę już gotowe/zastygnięte połączyć ja za pomocą resztek jeszcze płynnej masy, skleić je ze sobą po prostu. Mam nadzieję, że w miarę jasno opisałam
Julie, a może spróbuj: odłożyć trochę masy, obie formy wypełnić i niech mocno zgęstnieje (jedna z patyczkami), resztę masy = "klej" podgrzać, posmarować, skleić, głębiej wcisnąć patyczki?

razem z moni pisałam
No, też mi coś takiego chodzi po głowie. Dzięki! :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
26 października 2015 10:42
Czy ktoś orientuje się może, czy zwracając towar w TK Maxx muszę w kasie dać tę samą kartę, którą płaciłam? W sensie czy mogą mi zwrócić pieniądze na inną kartę, czy musi to być ta sama, za pomocą której dokonałam zakupu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się