produkty ANKY

hi hi hi, Livia właśnie wczoraj rozmawiałam z juliadną i odesłała mnie do Ciebie, ale to już na privie ;-)
Co do Rafblauwa to już wiem że to dokładnie ten lawendowy lamicell, na dodatek już nie do dostania :-(

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
29 października 2013 17:33


to są te owijki pasujące do Rafblauwa :
pod białą, obok zielonej 🙂



Jana wrzuć może to zdjęcie do KRM lub szmatoholików żeby inni wiedzieli że nie ma sensu inwestować w te owijki do alt rosy. ( ps. sama chciałam je zamówić do alt rosy.)
Dzięki  juliadna  :kwiatek:
Zdjęcie wrzuciłam na KRM może faktycznie komuś się przyda  🙂
uszatkowa   Insta: kingaielif
18 grudnia 2013 18:54
Może ktos podać wymiary ujeżdzeniowego i wszechstronnego padu? Zastanawiam się nad kupnem do siodła wszechstronnego i teraz mam dylemat, który model. Ujeżdzeniowy wizualnie jakoś chyba bardziej do mnie przemawia 🙂
Livia   ...z innego świata
19 grudnia 2013 10:50
uszatkowa, wymiary ujeżdżeniowej Anki mogę ci podać - nowe poziomo 65cm x pionowo 53cm, starsze poziomo 67cm x pionowo 55cm 😉
Czy ktoś pokusił się o zakup Anky Tangerine?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 stycznia 2014 11:13
Widział ktoś gdzieś fotkę Desert'a na gniadym? Albo ciemno gniadym?  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
04 stycznia 2014 11:20
Cobrinha, chyba nie, nawet w googlach nie ma żadnych zdjęć...

arivle, ja mam na pojaśnianym karym, może to ci da jakiś pogląd - moim zdaniem to świetny kolor na gniadoszki 🙂 http://re-volta.pl/galeria/foto/103101
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2014 13:12
Cobrinha, Livia, proszę:


Lepsze może uda się zrobić na dniach.
emptyline, dzięki 🙂
Masz może w lepszej odsłonie... nie to że jestem wybredna ale większość jest zakryta 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2014 13:36
Jednak mam, tylko nieostre.
emptyline, bardzo dziękuję. Myślałam, ze kolor bardziej oczodajny... a ten pomarańcz taki zgaszony.
emptyline   Big Milk Straciatella
05 stycznia 2014 13:39
Czy ja wiem? To zdjęcie jest halowe, po zmroku, przy lampie. Kolor jest dość konkretny, ale nie dający mocno po oczach; taki zwykły mandarynkowy pomarańcz.
Livia   ...z innego świata
05 stycznia 2014 14:29
emptyline, oo, ładny ten kolor! Myślałam, że będzie jakiś taki bardziej... zgniły 🙂
Kolorki ankowe na wiosnę 2014 (poza nudnym niebieskim to bardzo przyjemne zestawienia, szkoda, że zamiast żółtego cytrynowego nie dali czegoś ciepłego, ale ok).





quantanamera, jaka śliczna różowa landrynka 😉
Swoja drogą te niemal identyczne odcienie niebieskiego mogli by odpuścić... chyba ma ekipie mają jakiegoś nawiedzonego przez ten kolor  😂
ciuchy jak zwykle fajne ale na końskie zapewne ja zwykle się na nic nie zdecyduje i pozostanę wierna starym aneczką 🙂
Livia   ...z innego świata
11 stycznia 2014 14:06
Haha, no tak, róż i niebieski być muszą 😎 Lemon ładny, ale pewnie to to samo, co stary dobry Lemon, więc ten kolor będzie mi oszczędzony 🙂 True blue mi się podoba, ale niebieskich mam już tyyyle 😵 Z czerwienią to samo, ładna, ale po co mi kolejna...
Znooowu to samo :/
Róż ładny ale bardzo podobny chyba do Hot Pink... może będzie ciut jasniejszy
vissenna   Turecki niewolnik
11 stycznia 2014 17:07
Jestem zawiedziona. Wieje straszną nudą od tych kolekcji...  🙁
Kochani, kto ma koplet alt rosa?  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
18 stycznia 2014 11:15
Jana, może Amarotsa albo ciska, albo (standardowo 🙂😉 juliadna? Ja mam sam pad tylko niestety.
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
25 stycznia 2014 19:17
Może ktoś szuka - klik. Owijki anky sunshine za 5 euro. 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 lutego 2014 19:24
quanta już wstawiała nową kolekcję, ale tutaj są jeszcze pady  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 lutego 2014 20:23
Desert rose cudny 🙂 gdybym miała klacz, to byłby mój must have na ten sezon 😁
True Blue i Fire Red też będą czadowe. Tylko ten mikro padzik.. dla mnie skreślone dalej.
Desert Rose na oko podobny do Alt Rosy. Ciekawe, czy owijki będą pasować? Ja w tym roku muszę pofocić mój komplet na dużym Zombie kasztanie 😁

Ale z Anek też nic nie kupię.
quantanamera, jakby ciut bardziej truskawka ze śmietaną? a Alt w sumie przygaszona. Też jestem ciekawa. Z zeszłej kolekcji prawie żadnych zdjęć u nas na forum.
Z zeszłej kolekcji prawie żadnych zdjęć u nas na forum.

No i dobrze, może się producenci zastanowią, bo nie tylko Ankom sprzedaż leci na łeb na szyję. Ciekawe dlaczego? 😁 Właśnie za parę godzin lecę na SPOGĘ, nie omieszkam osobiście pojęczeć na Anki, że się zepsuły 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się