produkty ANKY

Chyba faktycznie Caball i Jarpol powinni wykorzystac ten moment i wcisnąc się na szerszy rynek, niż tylko nasz rodzimy 😉
Nie omieszkaj! 😁
Jak się nie poprawią do kolejnych targów, to zrobimy petycję z podpisami 😀iabeł:
quantanamera, jakby ciut bardziej truskawka ze śmietaną? a Alt w sumie przygaszona. Też jestem ciekawa. Z zeszłej kolekcji prawie żadnych zdjęć u nas na forum.
Może ktoś się pokusi o zestawienie tych dwóch kolorów. Też mam wrażenie, że Alt była bardziej delikatnym kolorem, takim pudrowym.
Może galeria coś odżyje na nowy sezon, bo faktycznie z zeszłej kolekcji to ze zdjęciami było krucho na forum i wiało nudą.
Jeśli chodzi o kolekcję jesienną Anky, to Twilight Blue prezentuje się tak jak na zdjęciach poniżej, na jednym z owijkami z kolekcji, kolor o ton ciemniejszy. Akurat ten pad, choć to nudny niebieski i kolorystycznie stonowany, to dla mnie 'wow', stał się moim ulubionym padem.

Ale nie ukrywam, że kusi mnie by tej wiosny poszaleć z bardziej żywymi kolorami...  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
03 lutego 2014 11:51
GosiaG, piękny, głęboki granat. Wrzuć może fotki do galerii? 🙂

PS: uwielbiam tego konia, siwieje przepięknie.
Livia   ...z innego świata
03 lutego 2014 13:43
Burza, Cobrinha, jak to? Sama wstawiałam ze 3 pady z zeszłej kolekcji 🙂

Dla mnie True blue jest piękny, ale nie wiem, czy naprawdę chcę kupować milionowy niebieski pad. To samo z czerwienią... Lemona mam w starej wersji, więc nie kusi 🙂
emptyline dziękuję, też go uwielbiam ;-)

Juliadna wstawiła już poniższe zdjęcia do galerii zdjęć dla formułowiczów - szmatoholików:

[img][[a]]https://lh3.googleusercontent.com/-dHzDMBxPENU/UnFrzJyxCmI/AAAAAAAAPw0/pKwcaJ2TA8g/w960-h675-no/Zdj%25C4%2599cia[[a]]+%25C5%2581%25C4%2599%25C5%25BCkowice+468.JPG[/img]

oraz

[img][[a]]https://lh4.googleusercontent.com/-qteOyhC9BVo/UnFr-0KUZTI/AAAAAAAAPxE/QP0eAYrPSOw/w1018-h675-no/Zdj%25C4%2599cia[[a]]+%25C5%2581%25C4%2599%25C5%25BCkowice+497.JPG[/img]
GosiaG, twilight to totalny cukierek, dla mnie jest oszałamiający 🙂

Livia, hmm jakie?
Livia   ...z innego świata
04 lutego 2014 07:56
Burza, wstawiałam Twilight blue, Basil i Desert 🙂

Żeby się nie powtarzać, poniżej linki 🙂

http://re-volta.pl/galeria/foto/102664
http://re-volta.pl/galeria/foto/102662
http://re-volta.pl/galeria/foto/103101
Livia, no tak, pewnie tylko Twilight nie przeoczyłam 😉
True blue to taka trochę olympia... ładny. Desert rose też piękny. Lemon gdyby nie był żarówą...

A pozostałe szału nie robią. Błękit i czerwień się powtarzają. Szkoda, że we Wro nie ma możliwości zobaczyć ich na żywo.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2014 10:46
Mam nadzieję, że nowe Anki będą na Torwarze, to sobie obejrzę i obmacam  😉
Czy Anky vs zawsze są takie małe? Kupiłam na allegro model wszechstronny  z metką ATC i mam wrażenie że jest minimalnie mniejszy od cottonów eskadrona.
Ulalala, tak, anky vs niestety są malutkie 🤔
Czy jakiś szczęśliwy posiadacz Anky ujeżdżeniowej i skokowej mógłby dla mnie zrobić zdjęcie porównujące ich rozmiary i kształt ?  :kwiatek:
Dziękuję!
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 marca 2014 18:07
Ja mam 🙂




Stara Anka, nowa Anka i ATC  🏇
arivle dzięki dobra duszo 🙂 liczyłam na to, że jest znacznie krótsza 🙁 dopadłąm ujeżdżeniówkę z super krótką tybinką jak chciałam i moja ukochana  Twilight Blue jest jakies 8 cm za długa... Myślałam że się przerzucę na skokówki a tu klops.

Nie wiem teraz czy brać do krawca i skracać po grzbiecie by była krótsza czy co... Czy ktoś z Was tak robił? nie zdefasonowały się?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 marca 2014 22:35
Mandarin Red w lepszej odsłonie niż ostatnio.
Czy ktoś by mógł. mi pomóc?.
nie wiem jaki to.kolor anky (zdjęcie), może ktoś. rozpozna. Będę bardzo. wdzieczna

Gru   nic nie dzieje się bez powodu
03 marca 2014 07:35
Emptyline przepięknie  😍
angelika04 może Emerald
emptyline   Big Milk Straciatella
03 marca 2014 07:40
angelika04, stawiam na petrol, aquarius albo brilliant blue.
Gru, model taki ładny, że wszystko na nim super wygląda.
Livia   ...z innego świata
03 marca 2014 11:57
emptyline, a to nie Tangerine? Mandarin red to chyba w ESach był 🙂 Ale wygląda pięknie!

angelika, ja bym obstawiała Petrol albo Emerald - chyba że wiesz, kiedy mniej więcej ten pad był kupowany 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
03 marca 2014 13:23
Livia, aa racja! Tangerine jak w mordę strzelił.  🙂
A wiadomo coś kiedy wiosenna kolekcja wejdzie do sklepów?  👀
Livia   ...z innego świata
04 marca 2014 13:06
dairoxroxi, zwykle Anki były przed Eskadronami, a teraz nie wiem, też czekam, aż się pojawią...
Jana, może Amarotsa albo ciska, albo (standardowo 🙂😉 juliadna? Ja mam sam pad tylko niestety.


Jona - Mam niestety sam pad i do dnia dzisiejszego nie dobrałam do niego bandaży. Biedak nowego domu coś znaleźć nie może, ale to taki słodziusi róż, że nie dziwię się... Może za X lat dorobię się córki, kupię jej wtedy siwego kucyka i alt rosa będzie jak znalazł hihi.

Granit z nowej kolekcji do mnie przemawia, może to tęsknoty za posłanym świat stone gray'em. Na chwilę obecną jednak popłynęłam z Eskadronem i ES'em.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
04 marca 2014 13:49
Ktoś potrafi "rozszyfrować" te kolory? 😀

ten w środku piekny!  👀
emptyline   Big Milk Straciatella
04 marca 2014 14:12
Pierwszy coral, potem oxblood na końcu cognac. Kolekcja 2008 (jesień/zima?), chyba nic nie pomyliłam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się