Licealiści :)

Jutro moje być-nie być z chemii  😵 Nawet nie umiem dobrze zapisać reakcji, mylą mi się te współczynniki i w ogóle, lipa.  🤔wirek:

edit. trzymajcie kciuki, bo chyba jakiś cud by się musiał stać, żebym zaliczyła.  🤔wirek:
Trzymam.😉
Też będę trzymać. Z moją matmą nie poszło mi najgorzej, chociaż gdyby nie mój beznadziejny błąd mogłabym dostać 4 z tej poprawy  😵
Zaliczyłam durną chemię prawie bezbłędnie. Tym razem to ona była prostytutką, a ja alfonsem - wykorzystałam ją i jeszcze zabrałam forsę  😁
Wakacje!  🥂  🏇
Mogę zamówić re-voltowe kciuki na poniedziałek?  :kwiatek: Muszę napisać sprawdzian z fizyki na 3, żeby mieć 2 na koniec  😵 bo oczywiście ostatni spr zawaliłam i mam piękne oceny 2,1,1  🙁
feno, gratulacje!  😀
Arroch, trzymam kciuki, dasz radę  :kwiatek:
Jutro idę na spr z fizyki ... W ogóle to jakaś paranoja, nie było mnie dwa dni w szkole i z ocen 4,3 zrobiło mi się 4,3,1,1,1,1  🤔 Palant mi wpisał banie za niepisane kartkówki i dwie prace karne. Tak czy siak ambicji na coś więcej niż 2 nie mam. Załatwię tą fizykę i koniec. Z chemii może będzie 5 na koniec (ostatni sprawdzian na 5 zaliczyłam, a jeszcze skończyłam po 10 minutach i sprawdziła mi od razu  :cool🙂.
A ja dostałem ze sprawdzianu z chemii....1  🤔 A potrzebowałem 2, żeby mieć 3 na koniec  😵 Mam nadzieję, że nauczycielka się pomyliła  🤔 No 2 zad. z 5 myślę, że zrobiłem dobrze.
ja się machnełam na zadaniu z chemi bo pomazałam przykład i nie przepisałam całego.. byłoby 5- pewnie a jest 3, wiec na koniec pewnie 4..
oprócz tego dzisiaj zawaliłam angielski, gdybym dobrze napisałam angielski miałabym 4 będzie pewnie 3
gegra na półrocze 5 teraz juz pewnie nie poprawie na 5 będzie 4
normalnie zawaliłam wszystko co było do zawalenia w moim wypadku...
może napisze spr z woku na 5 to dostane 6 na koniec..
wszyscy nauczyciele jak zwykle obudzili się na koniec
jutro spr z polskiego z baroku połączony ze świętoszkiem, którego nie czytałam, wypadałoby przeczytać chociaż streszczen ie ale jestem padnięta..
Pisałam w poniedziałek poprawę z matemtyki, bo mam zagrożenie i co się da to muszę pozaliczać. Były 3 zadania z geometrii analitycznej. Za dwa pierwsze zrobione zadania można było dostać 4. Jestem taka zła na siebie, bo pierwsze zadanie zrobiłam dobrze, drugie też bym zrobiła dobrze gdyby mi wyszła ta przeklęta delta. Coś źle pomnożyłam i całość praktycznie jest źle chociaż sposób miałam dobry  😤 Jestem strasznie zła, bo miałam szansę na super ocenę a tu jak zwykle kicha  😵


Nasza matematyczka też się teraz obudziła i dzisiaj nam oznajmiła, że jak chcemy poprawić sprawdzian z trygonometrii to możemy w... piątek, bo później to ona nie będzie miała kiedy sprawdzić.  😵 Jutro nie idę do szkoły i będę się uczyć, bo jest szansa, że się wybronię z tego zagrożenia.

Arroch będę trzymać kciuki  😀
Nie znalazłam odpowiedniejszego wątku, ale w razie czego możecie mnie przekierować...
Macie może jakis pomysł na zorganizowanie programu artystycznego na zakończenie bodajże I i II klas liceum?
Jakieś przedstawienie/piosenka, coś, co nie sprawi, że uczniowie zasną... może w waszych szkołach były jakieś ciekawe występy? Najlepiej by było, gdyby spora liczba osób (cała klasa?)  mogła się w to zaangażować 🙂
:kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
10 czerwca 2010 21:19
tulipan tak jak Ty mam wyje... na fizykę. Ale muszę babie jutro odpowiedzieć, bo mam 2,2 i 1 oraz 4 na semestr, a ona dzisiaj do mnie z tekstem że mi zagrożenie wychodzi! Ja oczywiście mina 😲 a potem 😂 Bo chyba sobie babka kpi ze mnie.
Muszę też poprawić durną kartkówkę z pozytywizmu z której dostałam banię.
Angielski mam nadzieję z głowy już, 6 na koniec, jak zwykle 😎 Włoski 4 więc też spoko.
Chemia 2 na świadectwo maturalne... 😕 I jeszcze biję pianę o 3 z majcy, babka mi nie chce wystawić choć mam średnią 2,8 i poprawiłam dwie kartkówki z 1 na -4 i 3+ 😤
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 czerwca 2010 20:07
Czy ktoś z tu obecnych pisał lub ma zamiar pisać olimpiadę z historii ?

Jak to wkońcu z nią jest pisze się "całość" czy można tylko daną epokę ?
Jest tylko pisemna czy też ustna część ?
Udało mi się poprawić fizyke na 5!!! Nareszcie. W przyszłym roku olimpiada. Trzeba byłoby zacząć się uczyć w wakacje, zwłaszcza, że jeszcze biologię dobrze byłoby napisać...
Jeszcze została mi tylko historia na 4 w poniedziałek, co dla mnie będzie niestety baaardzo trudne i wreszcie upragniony koniec z jedynie jedną tróją, nie wiem, jak to zrobiłam 🙂

Ada nie wyobrażam sobie olimpiady z całej historii 😉 Zdaje mi się, że znajomi pisali tylko z danej epoki.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
12 czerwca 2010 20:19
Matma-były trzy spr mam zaliczone dwa na 2 został mi jeden do zaliczenia,idę w poniedziałek,miałam korki,ale się boje,bo zrobiliśmy tylko połowe,jak nie zalicze to mam 1 z mat.
Fizyka-poprawiłam oba spr,baba wpisała mi tylko jedną poprawę i wystawiła szmatę...a z tego co mi wiadomo to nie mam jej przynajmniej na początku tyg. a do końca tygodnia jest wystawienie ocen,więc nie wiem nawet kiedy mam do niej podejśc,żeby się zapytac co jest grane...
Historia-moje oceny na dzienniki elektornicznym to 1,1,2,3,4 i mam wystawione....1 🤔 W ogóle pomijając już to,że jedną z tych szmat mam poprawione na 3 co nie jest wpisane i chyba nie zostało wzięte pod uwagę,pogadam z babką w poniedziałek o co kaman...

Jak widac u mnie mała masakra...chociaż własciwie dwie te sprawy to jakieś niejasności....Bardzo proszę o trzymanie kciuków,przydadzą się jak nigdy 🤔
incognito, trzymamy!  :kwiatek:

a ja ze średniej 1.0 z łaciny (chora byłam i miałam zaległości-tam gdzie były niezaliczone sprawdziany wpisał mi jedynki  🤔 ) poprawiłam już tak, że wychodzi mi prawie 4.
więc jeszcze tylko to napisać i mam wakacje  😲 jakoś tak nie mogę w to uwierzyć 😀
Ada   harder. better. faster. stronger.
13 czerwca 2010 13:03
Mo B., ale matura rozszerzona jest z "całej" historii.
A olipmiada zwalnia z jej pisania jak się przejdzie, do któregoś tam etapu.
mi też zostala do poprawienia tylko historia. Dostałam 2 i muszę poprawić na 3/4 zeby dostać 4 na koniec. Jutro poprawiam, miałabym 5 lekcji bo mamy skrócone a tak muszę czekać do 8 lekcji na konsultacje :/

a geografi mam 5  💃 😲
z po 3/4 bo nauczyciel nie wpisał mi oceny z poprawy (2 na 5)
Mi została geografia (decydujący sprawdzian piszę jutro), WOK (na wtorek mam napisać referat) i polski. Wydaje mi się, że wyrobię się na pasek, ale dużo zależy od tych 3 przedmiotów 😉
Ja w piątek dowiedziałam się do końca jaką mam sytuację z matmy i fiz. Zawalczyłam o zaliczenie z anglika i udało się. Wyszło na to, że jak robię sprawdzian którego nie ułożyła nasza genialna nauczycielka, to potrafię nawet 3+ dostać. Tak więc mam spokój do końca i jak tylko wystawią się oceny z zachowania to nie chodzę do budy  😅
Ja chodzę tylko do wystawienia ocen, tzn. do czwartku. Oczekuję jutra, kiedy to już oficjalnie dostanę 2 z chemii  😁 Pozatym czeka mnie ogromny sprawdzian z Chłopów... chyba tylko moja szkoła jest tak posrana, że mamy sprawdziany praktycznie do ostatniego dnia wystawiania ocen  🤔wirek: Jutro Chłopi, pojutrze mata - funkcje kwadratowe(akurat to uwielbiam  :kocham🙂 + prezentacja ustna z angielskiego, w środę mega test z francuskiego...

incognito trzymam mocno kciuki, żeby się wszystko wyjaśniło! Trzymaj się, jak ja dałam radę to Ty też  :kwiatek:
Trzymajcie prosze kciuki o 2 z matmy. :kwiatek: :kwiatek:
Za mnie też możecie trzymać kciuki z matmy jutro.
xxflygirlxx, będę trzymać  😉
Właśnie się dowiedziałam, że mam 3 z Technologii Informacyjnej na świadectwo maturalne i jestem troche załamana,
ale cóż, jak mam być szczera top kompletnie mnie ten przedmiot nie interesuje..
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 czerwca 2010 12:02
feno dzięki :kwiatek: historia już wyjaśniona,babki w szkole nie było to do niej zadzwoniłam i wyjaśniłam,powiedziała,że jak wróci do domu to poprawi mi na 2 😁 zaraz sprawdzę czy to zrobiła.Matme piszę jednak jutro,bo dziś jędza nie miała czasu...Fizyka też jutro,a w czw po.
Zaliczyłaaaaaaaaam geeeeeeeeeografie na 5! 😅 😅
Jestem przeszczęśliwa, dawno nie było przedmiotu, z którego piątka tak bardzo mnie cieszyła.

Została mi:
informatyka (teraz mam, zaraz się okaże czy mam 5)
WOK (muszę napisać na jutro referat na 6)
PO (facet będzie sprawdzał ćwiczenia i zeszyty, może już nie zrobi sprawdzianu przed końcem roku...)
polski (za godzine piszę próbną maturę z polskiego i jej wynik zdecyduje czy będzie 4 czy 5)

zrobię to wszystko i... wakacje!

P.S. jeżeli poprawie te w.w przedmioty, to będzie mi brakowało 1 oceny do stypendium 🤔wirek:
fin stypendium?  😉 Ja to w ogóle nie słyszałam o czymś takim  😂 😡

Chemię mam oficjalnie zdaną, dwójka wpisana do dziennika, także - dziękuję, dobranoc  🥂 Ma ktoś jakiś pomysł na prezentację z angielskiego - COKOLWIEK dotyczącego kultury USA?
feno może zrób o niezdrowy trybie życia wielu Amerykanów? W sumie to ciekawy temat, wiesz, fast-foody itp.
jestem wściekła na historię  😤

najpierw czekałam 3h na konsultacje, a jak zobaczyłam spr. to wyglądałam mniej więcej tak  🤔zok:
więc z historii będzie 3  🙁 to już z matmy mam 4, a z historii 3...

do tego muszę się pouczyć z polskiego na 4

dzisiaj dostałam też 5- z kart, z angielskiego wiec utrzymuje się 4 na koniec

z matmy ostatni sprawdzian zaliczony na 4 więc na koniec też 4
No i mam nadzieję że z biologi wyrobię na 5

4 dni i koniec  😵
Aaaaaa napisałam fizykę na piękną 4+  💃 dzięki za kciuki!!!
Facetka powiedziała, że jak zrobię prezentacje o silnikach na poniedziałek to może mi 3 postawi  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się