Licealiści :)

smart, masz PW 😉

Gratuluje wszystkim przetrwania pierwszej klasy! 🏇
fin dzieki za gratulacje. 😁 Aż sie boje drugiej klasy, bo w tej miałam spore luzy przez to indywidualne.
Gratuluje wszystkim przetrwania pierwszej klasy! 🏇


😅 dzięki dzięki a Tobie gratulacje za stypendium  👍

Zaczęłam nieoficjalnie wakacje, jak to fajnie mieć młodszą - chorą na grypę - siostrę  😁
Cichutko napomknę, że wrzuciłam do ogłoszeń kilka książek do I i II klasy LO  👀
Odkopuję
Melduję się! Długo mnie na forum nie było i dopiero ogarnęłam, że jest taki wątek. 1sza kl wymarzonego LO - z samej szkoły bardzo zadowolona, za to klasa trafiła mi się beznadziejna. :/
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
14 maja 2012 14:03
I ja również się dopisuję do licealistów - I klasa a właściwie już koniec na profilu biol-chem 🙂
ja dokładnie tak, jak asik  😉
dwujęzyczna, poliglotka ze mnie 😀iabeł:
Odkopuje.  🏇
Jako, ze w watku "niedlugo do LO" to bardziej powinny byc dyskusje na temat wyboru szkol i procesu rekrutacji.
Dostalyscie sie tam gdzie chcialyscie? Jak klasa? Szkola?
tak jakos wyskoczylo w wyszukiwarce
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 września 2012 15:07
uf uf, a ja ostatnia prosta. mam wrażenie że trzecia klasa zleci zdecydowanie za szybko
No no, dopiero tydzien za nami. To chyba za szybko na takie stwierdzenia.
Ja jestem zafascynowana moim humanem.  💃 Dzisiaj mialam zajecia z podstaw prawa i byl szal.  😜
Polonistka swietna, wosistka i historyk niby tez, ale co do nich to slyszalam ploty, ze na dluzsza mete to juz niezbyt.  🙄 Coz, zobaczymy. Nie ma co sie na poczatku negatywnie nastawiac.
A teraz sobie trzaskam na historie periodyzacje dziejow Polski. Nic wielkiego, ale madrze brzmi.  😁

edit. literowka
A mi się druga meeega dłużyć będzie. Dużo godzin, człowiek już szkołą znudzony, mnóstwo materiału. Nauczyciele zawsze też narzekają, że najbardziej nie lubią uczyć w 2 klasach, bo tam przeważnie tylko od 18stki do następnej imprezy, a po 1 klasie uczniowie już we wrześniu zmęczeni są samym faktem, że znajdują się w 2  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 września 2012 15:36
ja drugą klasę mogę opisać jednym słowem: ZMĘCZENIE. 😉
Diagnostyczny z chemii - zrobiłam jedno zadanie... Ale mi wstyd, byłam dobra z chemii. Na dodatek kiepsko napisałam test przydziału do grupy z angielskiego, no i poziom jest niski :/ dziś poleciały pierwsze pały... Co to będzie, co to będzie
ja drugą klasę mogę opisać jednym słowem: ZMĘCZENIE. 😉

czyli jednak rok mordęgi... ja już mam dosyć.
A ja szkołę opiszę jednym słowem - SPAĆ! Strasznie nie chce mi się tam chodzić. Oby do listopada, wyjeżdżam wtedy na wakacje 🙂.
Graba.   je ne sais pas
12 września 2012 16:44
madmaddie, a ja wręcz przeciwnie, w drugiej klasie nikt nie robi nic, bo to jeszcze nie matura, a juz opinie wszyscy mają wyrobione(złe czy dobre to inna sprawa ;D). Moja klasa dopiero teraz się powoli ogarnia, ale nad każdym już wisi widmo matury(a słowo powtarzane jest 300 razy na dzień). No i teraz się już zaczął sajgon z nauką, a to dopiero wrzesień.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 września 2012 17:31
Graba, takie rzeczy to nie u nas, nad nami od pierwszej klasy wisi widmo matury. wszystko się pod nią robi i ciągle o niej słyszymy 😉 także ja się cieszę z trzeciej klasy, bo teraz się sprężę, popracuję do maja, zdam (mam nadzieję). a w planie nie mam już przedmiotów innych niż maturalne i kierunkowe, oprócz woku i PP. także luz, nie jestem zmęczona wychodząc ze szkoły i w domu mam siłę się uczyć, a nie tylko spać 😉
U mnie na 3 klasę oprócz polskiego, matmy, chemii, biologii, języków i wf'u zostaje jeszcze historia i WOS... Świetnie po prostu, nie ma to, jak zakuwać bezsensowne przedmioty w 3 klasie...
Jak dobrze, że mam jeszcze rok na duchowe przygotowanie się do tego ;D.
Licealiści ze stolicy, wybiera się ktoś na integracje w piątek pod Poniata? A potem na otrzęsiny do Booze, Lucid i Mocci ?
A ja szkołę opiszę jednym słowem - SPAĆ! Strasznie nie chce mi się tam chodzić. Oby do listopada, wyjeżdżam wtedy na wakacje 🙂.


zgadzam się  🙇

Miranda a to w piątek już coś jest? A ja tu nic nie słyszałam!
pod mostem Poniatowskiego na FB jest wydarzenie, ogólnie międzyszkolny integral 😉 w tamten piątek też był, ale było tylko z 200 osób :P
nie no to rzeczywiście mało  😁 pod poniatowskim to tam na plaży przy wiśle, od strony pragi?  🙂
tak od strony stadionu, teraz ma być z 600-700 osób  😜
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
14 września 2012 18:32
ja drugą klasę mogę opisać jednym słowem: ZMĘCZENIE. 😉


W 100% się zgadzam i jednocześnie dopisuję się do grona maturzystów 2013. Byle do końca maja i WOLNOŚĆ!  😀  😅
Anderia   Całe życie gniade
16 września 2012 14:52
A chodzi ktoś z re-voltowiczów do Jose Marti (Bielany)? Miło by było się poznać 🙂
Jest i pierwsza ocena! 5 z kartkowki z lektury.  😂 A tak sie balam, bo myslalam, ze mam dwa zadania zle. I za tydzien zaczynamy nauke laciny.  💃
Wy macie juz jakies oceny?
[czuje sie jak wodzirej w tym watku  😁]
Krupnik., łacina... IMHO jest trudna, trochę podobna do hiszpańskiego, którego nie polubiłam. Wolę rosyjski  😍.
Rosyjskiego tez sie ucze. Jest absolutnie swietny.  💃 Te literki!  🏇
Dziś pierwsze kartkówki na oceny do dziennika, coś nie poszły. Ale nie ważne...żeby przejść 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się