Kącik Rekreanta

green-girl czemu nie? zapytać nie zaszkodzi, może akurat 😉 ja nie wiem ile za niego chce, jak pytam jaką cenę podawać, to mówi, żeby pisać że do uzgodnienia, że się jakoś dogada 😉.
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
06 czerwca 2009 23:11
a wiecie, że Kudłaty jest najfajniejszym sierściuchem na caaałym świecie?  😍 😍 😍 😍









wątek zamknięty
asior   -nothing but eventing-
06 czerwca 2009 23:18
Gil - juz niedlugo (po sesji) was nawiedze  🏇
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2009 23:19
Gillian
Jestem pod coraz większym wrażeniem, kiedy patrzę na Twojego zwierza  😜 😜 😜
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
06 czerwca 2009 23:21
no czekamy czekamy  🏇

Pauli dziękuję  😡
wątek zamknięty
kujka cudownie wygląda i Gil i Ty (zazdroszczę takich długich szczupłych nóg!). A zdjęcia, rewelacja!
wątek zamknięty
Rita piękny Ci się źrebak zrobił 🙂 ślicznie teraz wygląda 🙂

Kujka- masz absolutnie przefantastyczne zdjęcia od kilku dni, i co jedne to Gil piękniejszy a ty bardziej promienna 🙂 super 🙂
wątek zamknięty
Gillian - pieeeeeeeekny. 😍 gdzie stoicie? wpadne ktorejs nocy  😁
kujka - sliczne zdjecia 🙂  (ps. masz zle zapiety ten meksykanski nachrapnik 😉 )
wątek zamknięty
margaritka ale twój młodziak wypiękniał
w końcu zgubił te źrebięcą  sierść  😀
wątek zamknięty
Kujka zdjęcia rewelacyjne!  😀 
Ja wkońcu też coś mam.. ale jakość załamująca, był późny wieczór i aparat ledwo dawał radę.



I bunt na podkładzie:


Pogoda mnie dobija, wczoraj wieczorem było zimno jak w marcu ;/
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2009 11:25
MoniaaA, Burza, Quendi, Gillian, Pauli Dziekuje bardzo :kwiatek: zawsze chcialam miec takie zdjecia  😍 i pewnie jak dostane reszte to Was jeszcze zasypie  😀iabeł:
Angeel, dzieki 🙂 a czemu zle? generalnie to nie nasz, tylko zastepczy na czas zagojenia sie skaleczenia w miejscu zapiecia naszego szweda, ale warto wiedziec.
Quendi, Bartolinek fajny, szkoda ze zdjecia takie kiepske, planujecie jakies zawody?
wątek zamknięty
Polonez Fin Lov Raven Pauli
😡 dziękuję! nie pomyślałabym, że pójdzie aż tak dobrze! I chyba niewiele osób wierzyło, że w ogóle pójdzie

Losia
pewnie się spotkamy! powoli mi się rozmywa wizja mojego konia jako ujezdzeniowca, więc sobie jakieś LL i L będziemy pykali  😉

Klami
szkoda, że Cię nie było! Nie widziałaś naszego pierwszego razu! rozglądałam się i wydawało mi się, że Cię nie ma. Szczerze powiem, że było fajnie i kameralnie, choć były takie momenty, że miałam ochotę uciekać z powrotem na swoje podwórko. Złoty w ogóle nie chciał wejść na rozprężalnie, a jak już wlazł to miał minę srającego kota na pustyni.
o taką:


Dopiero na parkurze się otworzył.

xxagaxx
a co Ty jechałaś? nie widziałam Cię, choć podejrzewam, że wiem która to ty  😉

Kujka
ciiiiiiiii! tylko mu nie mów o tym! bo on żyje w błogiej nieświadomości! I myśli, że jest piękny i uroczy, a ja zawsze go w tym utwierdzam!
do zdjęć pozuje jak modelka i gwiazda światowego formatu  🤣

😉  szkoda tylko, że se ochraniacze obfajdał  🙄
Dzionka
twój chłop to jak smok już wygląda!
No, tak tylko na łąki. Skoro osoby, które oglądają go tylko na zdjęciach, stwierdzają, że się nie nadaje do amatorskich skoków, to nie pozostaje mi nic innego!  🙁 ŁĄKI!  🤔 nie wiem, tylko po co wtapiam tyle kasy  🙄
Szczerze powiem, że to ja chyba muszę się ogarnąć, jemu szło  dobrze. A mógł!!! Bóg mi światkiem, że mógł odmówić!!! Raz to ja już skakałam na foule przed przeszkodą  😉 łydki odstawione, a Złoty?

jak go nie kochać?

Gosic
dawaj Rambola! i nie znikaj tak więcej, bo  🤬 🤬 🤬

Margaritka
będzie L, ale jeszcze nie teraz. Najpierw chcę, żeby jego jezdziec się ogarnął kapkę i chcę, żeby Złoty zrozumiał, że wyjazd gdzieś nie oznacza, że pójdzie na rajd i wróci dopiero jak będzie ledwo dyszał ze zmęczenia.


Tak po przemyśleniu wszystkiego i omówieniu z trenerką, to stwierdziłyśmy, że naprawdę dobrze poszedł. Żadnych buntów, kwików, dębów. Na pierwszym przejeździe podchodził bardzo blisko do przeszkody i czaił się, trzeba było pilnować łydeczką, dojeżdzać. Na drugim już szedł pewnie, bo wiedział już co będzie, trochę zbyt pewnie bo rwał na te przeszkody-ja trzymałam i parę zrzutek wpadło. Z pewnością byliśmy dużo słabsi niż na treningach, ale ponoć nie od razu Rzym zbudowano.  😉
wątek zamknięty
kujka - bo go zapielas jak zwykly angielski 🙂 a powinien lezec tak :
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2009 11:31
Angeel, ale ten nachrapnik nie ma kolek a ten z Twojego linku ma. z tego co pamietam - z dyskusji na volcie z reszta - te 2 typy zapina sie inaczej...
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 czerwca 2009 11:34
Angeel, kujka ma racje, to sa DWA RÓZNE typy nachrapników, kujka zapięła swój poprawnie.
wątek zamknięty
hmm jak dla mnie meksykan inaczej powinien lezec bo sama kiedys na takim jezdzilam ale klocic sie nie bede 🙂

_kate - gratulacje  😅 (ps. a jak ci sie te kaloszki sprawuja?:P bo mam tez takie)
wątek zamknięty
kujka może za jakiś czas coś małego towarzysko... póki co jestem w fazie ogarniania się (jak zawsze zresztą :P )

_kate chciałam wpaść rano na zawody Was obejrzeć, ale nie dotarłam  😵 Gratulacje 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 czerwca 2009 11:40
hmm jak dla mnie meksykan inaczej powinien lezec bo sama kiedys na takim jezdzilam ale klocic sie nie bede 🙂

Angeel, to moze pora troche poszerzyć horyzonty i wyjsc poza "bo ja uzywałam" i poczytać, poszukac informacji??
bo jak widzę, UZYWAŁAŚ, ale nawet nie wiesz, ze istnieją DWA rodzaje tego nachrapnika... ale lecisz pierwsza do dawanie "dobrych" rad 🙄

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg176482.html#msg176482
wątek zamknięty
caro - ok, nie kloce sie przeciez ze mam racje. mozna to wszystko powiedziec milszym tonem i bez wrzutow ;] uzywalam, ale takiego z kolkami.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2009 11:47
Angeel, i o te kolka (lub ich brak) cala sprawa sie rozchodzi 🙂 bo w zaleznosci od tego czy sa czy ich nie ma, zapina sie go pod koscia - jak na moich zdjeciach, lub nad - jak na Twoim 🙂 i juz. koniec sprawy 😉
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za miłe słowa o Dzioneczku! Może za następnym podejściem ktokolwiek zauważy nowego Opala, a nie mojego grubasa  😁

Gillian on jest przepiękny! Jakim cudem nigdy wcześniej go jakoś szczególnie nie zapamiętałam? Śliczny!!

kujka powtórzę się, że naprawdę super ta sesja  😀 Szczególnie ta fotka jak widać tylko kawałek twojej twarzy i ręce zza Gilka - ja bym w ramkę włożyła chyba  🙂 Jakoś jak go widziałam na żywo to nie zarejestrowałam, że on jest tyle jaśniejszy niż mój  🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
07 czerwca 2009 12:19
Dzionka, dzieki 🙂 on ma smieszna masc - bo np szyjke ma ciemna dosyc, ale kloda jest strasznie jasna (zimowej siersci juz dawno nie ma - w lato on wyglada wlasnie tak). czasem wrecz sie zastanawiam czy to jest zwykly gniady, czy ta masc sie inaczej nie nazywa jakos (ta, chyba zlotognojny..) :P
_kate, swietnie! jeszcze raz gratuluje 🙂 widac jak kon sie zmienia!
Gillian, ale masz smoka! ale ja juz wielokrotnie pisalam ze wymiatacie 😉 pokaz jeszcze jakies ze skokow!
wątek zamknięty
Angeel
dziękuję. Na razie on je mial na nogach z 5 razy, więc trudno powiedzieć  😉 niedawno kupione.

Quendi
zapraszamy następnym razem!  😉

Kujka
po prostu trafił swój na swego. Nie mam prawa złego słowa powiedzieć.  :kwiatek:
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 czerwca 2009 12:21
Dzionka,  bo nie wstawiałam zdjęc, wstydliwa jestem :P  dawaj więcej Dzionesława!
Angeel, stoimy pod Koszalinem i zapraszamy... ale w dzień bo w nocy to Kudłaty śpi  😜
kujka nie mam nic nowego ze skoków, w ogóle rzadko kiedy mi ktoś coś pstryknie 🙁 ale jak będę miała to nie omieszkam się pochwalic 🙂

_kate uwielbiam patrzec na Twojego konia! ma takiego łobuza w oczku hehe  🏇
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 czerwca 2009 12:34
Gillian i kujka - piekne zdjecia, ale konie... jeszcze piekniejsze - az miło popatrzec 😍
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 czerwca 2009 12:36
caroline,  :kwiatek:

wszystko pięknie, ale jak patrzę na siebie to...  👿 muszę coś ze sobą postanowic, bo leżę na tym koniu w dramatycznym półzwisie, ręce żyją własnym życiem i kołowrotek  😵
wątek zamknięty
Gillian - to ja wlasnie przyjde jak on bedzie spal to nawet nie zauwazy ze go ktos uprowadzi  😁 obudzi sie w innej stajni i pomysli ze to byl tylko sen  🍴
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 czerwca 2009 12:54
o ile zrobisz mu w przyczepie miejsce leżące to pojedzie nawet do Krakowa 😉
wątek zamknięty
wystarczy do Gdyni  😎
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
07 czerwca 2009 13:08
no to nawet lepiej, tylko nie obudź go przy okazji wyładowywania bo będzie zły  😀iabeł:

żeby nie byc gołosłowną...

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.