PSY

fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
20 sierpnia 2010 14:56
hehe, przypomniało mi się jak Grucha był mały to tak kochał zwierzaczki, ciekawe jakby to teraz wyglądało jak 5 x większy jest :P

planeta10 meszyk, pyszne siemie z otrebami 🙂 oprocz tego to zlodziej wloszczyzny, ani marchewka ani pietruszka ani seler sie nie uchowa jezeli tylko spuscisz z niej oczy.
czarna96 - mój móglby siedzieć przed oknem cały boży dzień.. 🤣 a najgorsze jest to,że on się wogóle wysokości nie boi! jakby mógł to by siedział na parapecie z zewnętrznej strony. 😎


planeta10 tak,ze szpica ma chyba najwięcej.. 😉
Kayra   Kucusiowy wariat :P
20 sierpnia 2010 20:07
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Od dzisiaj dostaje leki, za miesiąc mamy kolejna konsultacje i badanie krwi. Później zobaczymy co dalej. Całe szczeście na spacerze wesoła jak zawsze 🙂
Kayra[b][/b] to cieszę się bardzo  😉
bo wiem przez to ty i twój biedny pies musiałaś przechodzić 🙁
ale widac,ze to dzielny piesek i da radę 🙂!
musi dać.. :przytul:
fixxxer12 - co to jest to czarne?

moje psisko  💘







Pozdrawiam 🙂
jejciuuu, polonez przeuroczy ten twój psiak!  😍
polonez[b][/b] jaki cudowny.  :kwiatek:
spaniel ;p?
polonez-Twój Bloom tak pięknie zawsze wygląda,ze napatrzyć się nie mogę.Mało cocker spanieli w moich okolicach widzę z tak zadbaną sierścią .
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
21 sierpnia 2010 11:07
polonez podrzuta moja 🙂 ktoś wywiózł i zostawil pod stajnią, w której wcześniej trzymałam konia, teraz wyrosło coś takiego :



tu z k_cianową Toską  😍



PS.twoje kędziorki są prze-pięk-ne  😜
fixxxer12 ale wyrósł na cudownego psiaka! 🙂
zazdroszczę ci go. ;D
a na drugim zdjęciu oba cudne  😍
Pegasuska, ona ma tak szelki? Nie blokuja jej lopatek?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
21 sierpnia 2010 19:36
http://www.dogomania.pl/threads/190543-HUSKY-I-KONIE-POTRZEBUJĄ-POMOCY-Bory-Tucholskie-stadnina-koni-QŃ "Psy przebywają w boksie bez dostępu do wody ( podczas naszych 3 wizyt w stadninie miski były puste ). Boks nie jest zadaszony. Mają jedną budę, która bynajmniej nie daje im schronienia. Jeden pies ma otwarte rany na uszach pełne much. Psom widać żebra."
Było, nie było? Ktoś słyszał?
sienka moze tak wyszlo na zdjeciu, ale nie nie blokuja, zreszta i tak sa na nie za duze a ogolnie to ma je zakladane raz na ruski rok, wtedy akurat w stajni ja golilam i zalozylam zeby moc przytrzymac  😀 generalnie zyje sobie luzno bo mieszka w stajni i potrzeba zakladania czego kolwiek jest bardzo rzadko.
dzięki miło że Bloom się podoba 🙂  :kwiatek:

fixxxer - słodziak

strasznie lubie kłapouchy, jakiś sentyment  😍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 sierpnia 2010 13:14
o matko.
czytałam to..
ludzie są gorsi od zwierząt!  🤬
aż się płakać chce  😕
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
23 sierpnia 2010 11:36
karinaforever dzięki  :kwiatek:

do czego on jest podobny według was ?? już tyle porównań słyszałam, szok 😉 a tosz to przecież pura rasa podlaska  😎
fixxxer12 czarny labrador x wyżeł 🙂
fixxxer12 dla mnie ona wygląda jakby miał coś z labradora  🤣
plus moze jakaś domieszka gończego polskiego  ❓

pzdr!
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
24 sierpnia 2010 07:15
no własnie mi najwięcej wydaje się, że ma z wyżła. już mi mówiono, że to:
- dog niemiecki
- wyżeł
- labrador
- doberman
- rhodesian
🙂 jest w czym wybierać
dla mnie to Gruszka 😉 , mimo ADHD wrodzonego i tak jest najukochańszy
fixxxer12, bo to jest Gruxus niepospolitus debeściakus. :P
IMO łyżwowaty jest.

polonez, śliczności bloomiaste!! Dawaj częściej!

btw. dziękujemy za komplementy 🙂
Mój jak był mały to do obłędu wyglądał jak labrador , aż miałam nadzieje że coś w podobie z niego wyrośnie  😁
A najlepsze było to że tata kupił go myśląc że to będzie spaniel  😂 Od razu jak mi powiedział że to spaniel to wyleciał komentarz ,, Widziałes ty kiedy spaniela ? '' . Miał Zero pofalowanej sierści, uszy co prawda sklapione ale krótkie - no ale na labradora wyglądał. A teraz wyrósł sobie na pięknego , szczęśliwego labradoro + spaniela ( z charakterku ) + rotwilera ( tez z charakterku  😁 ) + jamnika ( krótkie łapki , długi tułuw ) . No ale ten twój fixxer z tym wzrostem mógłby być labradorkiem  🏇
czarna96, fixxerowe skarbeńko jest za szczupłe i to zdecydowanie na labka, nie ta budowa totalnie. Łyżwa pełną gębą, za młodu z pysia bardziej wręcz na doga. Podstawowa sprawa to sylwetka i okrywa włosowa - Grux ma szpileczkę króciutką jak wyżły krótkowłose, dogi czy wspomniane dobermany - ale znim wspólnego nie ma nic także psychicznie. Więc tutaj jakakolwiek labkowatość odpada, nie ten kaliber pod każdym względem.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
24 sierpnia 2010 13:19
k_cian powinnaś robić za współczesnego Linneusza  😀 trza wpisać Gruchę do księgi gatunków  😉
a co do szpileczki.....też macie takie problemy z odkurzeniem sierści z tapicerki w aucie ?? i wiem wiem....mata to podstawa, ale pozbycie się lenia i zajechanie i kupienie jej to taaaaak daleko  🤬
fixxxer   😀iabeł:

Wiesz co.. powiem Ci szczerze, że zdecydowanie nie będziesz chciała wiedzieć, ile czasu w meblach, dywanach i firankach - mimo sprzątania regularnego! - siedziały wciąż szpileczki po naszym dobermanie, kiedy już go nie było. Mogłoby Cię to dobić 😉

ps. Polecam zakupić matę via net  😁
k_cian porównałam tylko co do wzrostu bo mój to raczej wzrostem labradora nie przypomina a ma prawie 3 lata więc już by był dosyć duży  😉 A tak wgl to sporządzam właśnie od 3 dni album żeby lepiej pokazać mojego psiaka tak jak był pokazany Korek  😅
Grux wyższy od labów 🙂
czarna96 jaki album? . xD
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się