PSY

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 kwietnia 2013 09:33
pytałam ogólnie bo niby moje zamówienie było wysłane w czwartek, dali mi numer przesyłki, a na stronie ona się w ogóle "nie rusza"  a że to mój pierwszy raz z zooplusem to wolę popytać :P
wysyłka jest z Niemiec, więc "ruch" zobaczysz jak paczka wiedzie na teren PL
bajaderka-zorro, abre, dzięki - też mi się bardzo podoba 🙂 Puyol właśnie leży na stole operacyjnym. Ja wiem, że to tylko kastracja, ale dla psa 16-letniego biorącego górę leków codziennie to i tak chyba trochę ryzyko... Nienawidzę tego momentu kiedy wychodzę z kliniki zostawiając psa, brrr :/

Btw zna ktoś dr Lipińskiego z kliniki na Bemowie? Młody strasznie, nie wiem czy u ufam 🙂 Ale gada sensownie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 10:38
My dzisiaj idziemy przymierzać ManMaty  💃
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 kwietnia 2013 10:49
do mnie z zooplusa idą juliusy k9 i już nie mogę się doczekać  💃

edit. aaa przesyłka dziś w doręczeniu  😅
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 11:17
bajaderka-zorro, taniej Cię wychodziły w zooplusie niż od dystrybutora?
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 kwietnia 2013 12:17
Jest promocja kupiłam je za 99,80 plus przesyłka gratis więc od razu się zdecydowałam 🙂 nawet nie wpadłam na to żeby u dystrybutora zobaczyć 😉
Mój piesiut ma za sobą już pierwszą przymiarkę do biegania przy rowerze, oraz 2x jogging - oba na pasie ze smyczą amortyzowaną. Od razu zaczaił o co chodzi-  na rower po prostu wsiadłam i zaczęłam dość żwawo jechać, tak, żeby po prostu musiał za mną potruchtać - i tak już zostało. Przejechałam co prawda maksymalnie 150m ale to na pewno dobrze wróży na przyszłość 🙂
Zaś w ramach joggingu zrobiliśmy raz 5km marszobiegu po terenie miejsko-podmiejskim (częściowo chodniki, częściowo ścieżki), raz ja wzięłam ją na krótką przebieżkę po pracy. Jak nigdy nie cierpiałam biegania (tylko rower!), tak teraz z psem to dla mnie atrakcja. No i jak powiedziała jakaś babcia, którą wczoraj minęłam - i pies będzie wybiegany, i pani zgrabna 😉 ciężko o lepszą motywację 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 13:31
Hiacynta, nie za młoda na rower i w ogóle na wymuszony ruch?

edit: Doczytałam, że 150m.
Tak, króciutko było- tylko na próbę! A ile mniej więcej można łazić z 7 miesięcznym psem wg Ciebie? Bo w sumie marszobieg to też wymuszony ruch...
marszobieg to trochę co innego.. pies ma więcej ruchowego "urozmaicenia" bieg przy rowerze to stały monotonny bieg, który u młodego psa może zmasakrować stawy szczególnie u dużych ras więc po prostu uważaj, ale nie rezygnuj
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 17:08
Hiacynta, nikt Ci nie zabrania łazić z psem, po prostu rower bardzo obciąża stawy, dlatego najlepiej zabierać się za to po 15 miesiącu 😉


do mnie z zooplusa idą juliusy k9 i
Marzyły mi się Juliusy zwłaszcza z napisem Hooligan  😁 ale zobaczyłam je na wystawie i zrezygnowałam, za sztywne jak dla mnie. Za to mam fantastyczną smycz Juliusa. 3m, gumowaną, bez rączki, lekką. Katija mówi, że z wodzy zrobiłam smycz 😉

Dumny posiadacz ManMatów, to była miłość od pierwszego wejrzenia  😍 (moja miłość, Buła mówi szelkom zdecydowane nie!) 😉




Kkk kupiłam je na Ołtaszynie tam gdzie mi poleciłaś  :kwiatek:
Ja mam podobny problem co Endurka. Dziś pierwszy raz po założeniu foresto (sobota wieczór) poszłam z psami na normalny, półtoragodzinny spacer. Efekt: 4 żywe kleszcze na suce i 1 martwy na psie. Wszystkie wbite. Martwi mnie to. Zostawiłam sobie tamte kiltixy ale trochę się boję, że przy takich spacerach wytrzymają kilka tygodni a nie miesięcy. Dodatkowo zakroplić?
Ja zakropliła frontlinem - skuteczne to? Matko, zdjęłam mu ten kołnierz i pilnuję żeby nie lizał szwów. Bite 5 godzin chodził po domu i piszczał, zdjęłam - i jak ręką odjął, śpi. Lekarz kazał go w tym trzymać 10 dni :/ Na pewno na noc założę żeby nie rozbabrał rany, ale w dzień chyba się poddam.
Dzionka, w dzień, jeśli masz go na oku, zdejmuj. Możesz mu też założyć majtki. Utrudnią szybki dostęp i zanim się zacznie porządnie lizać zdążysz go odwieść od pomysłu.
JARA cieszę się, że mogłam pomóc 🙂 Mam nadzieję że będą się dobrze nosiły  :kwiatek:
abre, dokładnie tak zrobiłam, siedzi w majtkach. Jeść nie chce, pić nie chce, biedak 🙁 Mam nadzieję, że jutro mu się poprawi.
Dzionka, boli go więc nic dziwnego. Jutro powinien być już w lepszej formie 🙂
Ja mam awaryjne nowego domownika , cudowna suczynke ale niestety Demon jej sie strasznie nie podoba i próbuje go zeżreć  🙁
Jutro ma jeszcze szanse a jak nie to niestety pojedzie do hotelu w czwartek  eh...
Akcja na szybko bo fundacja nie miała co z nią zrobić , myślałam nawet ze zostanie na stałe ale niestety.
A jest taka miła , spokojna i grzeczna ze szok. Tylko ją komuś na kanape dac i nic nie niszczy.Na dworze na psy w ogóle nie reaguje. Zupełne przeciwieństwo mojego gada.
Może któraś z Was zna kogoś kto nie ma psiaka a wziął by ją na DT chociaż ?

tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
30 kwietnia 2013 20:36
no niestety nie pomogę. Ale może przemysl oddanie Demona a zostawienie suki  😀iabeł:
tet, nie kuś bo ja mam złe myśli 😉
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 kwietnia 2013 20:48
do mnie z zooplusa idą juliusy k9 i
Marzyły mi się Juliusy zwłaszcza z napisem Hooligan  😁 ale zobaczyłam je na wystawie i zrezygnowałam, za sztywne jak dla mnie. Za to mam fantastyczną smycz


ja mam w planach dokupić napis bodyguard 😀 (myślę że do cavaliera w sam raz 😉) a to że są sztywne to fakt, na szczęście po dopasowaniu pasków ładnie się układają, mam nadzieje że Roniemu nie wytrą sierści 🙂
PumCass   zachowaj zimną krew!
30 kwietnia 2013 20:57
Ja po przetestowaniu różnych szelek, nie wyobrażam sobie teraz innych, niż Juliusy  😀
Swego czasu moja wilczakówna, jako szczeniak biegała z napisami "bodyguard"  🤣 Teraz bujamy się z dwoma różnymi "Fast-n-furious" i  "Master of Disaster"  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 kwietnia 2013 21:42
😎

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
30 kwietnia 2013 21:50
JARA zestaw idealny  😍
Tet też o tym pomyślałam  🤣 no ale to mój syn nie oddam go nikomu  😁 zakała rodziny ale jednak heh
Suka chyba zostanie u mnie na troche , trudno będa na zmianę latac po mieszkaniu a zreszta ona ciagle śpi z przerwami na spacer i jedzenie wiec nawet siedzenie w tej kennelówce jej nie przeszkadza , sama tam włazi a lepsze to niż hotel czy schron.
Jutro przyjedzie do mnie koleżanka i zrobimy akcje kąpanie bo gdzieś tam powinien kryć sie biało brązowy pies a nie szaro-szary  😉
W czwartek ma już zaplanowaną sterylke więc tym bardziej jak narazie przesiadywanie w klatce jej nie zaszkodzi.
Jak by sie przyzwyczaiła do czarnego to zostanie z nami na stałe 
Jak tylko sklepy beda czynne lece i kupie jej kaganiec to i rozmowa będzie inna  😉
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
01 maja 2013 19:54
😂



Hiacynta przyjeżdżasz ze swoją panną na wystawę do Łodzi? Będzie dużo innnych hodziaków
bajaderka-zorro, przecudny!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 maja 2013 08:07
Bajaderka, ale on ma wielki ogon!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się