Samokrytyka :)

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
06 stycznia 2009 18:19
Mniam 😍

My też czasami próbujemy "prawie jak pasażu", ale nie wychodzi nam tak fajnie 😕
Koniczka jakie uszy zawaliste u Groma! 😉
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 stycznia 2009 18:59
Koniczka jakie uszy zawaliste u Groma! 😉

na zywo są wrecz hipnotyzujace  😁 ja je absolutnie uwielbiam i jestem nimi zafascynowana  🤣
lubie Groma, ale jego uszy - kocham  😍
też umiemy pasaż  😉
😁

Grunt to głęboko siedzieć 😎

A taki piaf widzieliście? 🤔wirek:

Co Wy wiecie o dosiadzie fotelowym 😀iabeł:

Mój ulubiony filmik  😜

Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
06 stycznia 2009 19:23
i moje stare ale jare:



świetny skok  😉

a propos wyginania...

analop jaka mina 😂 

"widzicie?! to proooosteee...."
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
06 stycznia 2009 23:11
twoja mina mnie rozwaliła 🤣
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 12:23
[img][[a]]http://c7.wrzuta.pl/wm18623/6b1a5fae000602c8462e15cf/straaaaszne%20skoki%20hehe%20kiedy%20to%20bylo...[[a]][/img]
wlaczcie glosniki rok 2006 pierwsze wspolne skoki (  a kon jest baaaaaardzo inny 😁 )
wasia   Goniąc marzenia!
07 stycznia 2009 13:01
To jeszcze tak w kwestii niekontrolowanych ruchów końskich nóg... 🤔wirek:

margaritka - zawsze jak oglądam ten filmik to padam  🙇

Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
07 stycznia 2009 13:05
margaritka interesujące 👍
"łomatko, łojezu!" 
genialne 👍 👍 👍
Ja mam tzw pracę zadu 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 stycznia 2009 13:38
w ogole nie moglam jej wtedy rozgryzc  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 stycznia 2009 14:55
Burza  👍 

analop, a takiemu jeźdźcowi to kask założyć nie łaska? Niektórzy chyba za mało wypadków widzieli 🙄

Chyba że to znalezione w sieci, sorki.
margaritka hahahaha jakie odgłosy !  ''o matko! o jezu !''  😅 😁
Lotnaa - przecież to temat o samokrytyce, więc myślałam, że moje foty się nadają...  😉
zarówno pozycja jeźdźca jak i konia są zupełnie przypadkowe/ niezamierzone/ niewiadomego pochodzenia... jak w całym wątku... 🙄
ten jeździec już dawno 18 lat skończył, na codzień zajmuje się pracą z młodymi lub trudnymi końmi, więc jeździć raczej potrafi (choć nad technika zawsze mozna sporo popracować)... poza tym nie lubi kasków i ma do tego prawo, tym bardziej, że od dawien dawna nie zaliczył porządnej gleby (wiem, statystycznie rzecz biorąc niebawem zaliczy - ale może własnie tego mu potrzeba, bo inaczej zdania nie zmieni)
Analop ale Lotnej raczej chodziło o brak kasku u ucznia z filmiku.

Co do Twojej, to każdy sam decyduje ile zawartość czaszki jest warta  😉
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
07 stycznia 2009 21:41
analop, zapewne chodzilo o filmik- tam jak widac gleba  byla...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 stycznia 2009 21:42
Oczywiście, że na filmiku, bo trudno powiedzieć, żeby ten pan dobrze jeździł. A ta wywrotka jest najlepszym dowodem na to, że o wypadek nie łatwo.

ten jeździec już dawno 18 lat skończył, na codzień zajmuje się pracą z młodymi lub trudnymi końmi, więc jeździć raczej potrafi



eee...  🤔 Wyglada jakby pierwszy raz na koniu siedzial. No ok, moze drugi. Nie chce wiedziec, jak on te mlode/trudne konie robi...
tu Analop mówiła o sobie, a nie o tym panu. Patrz zdjęcie dziewczyny z rozwianym włosem
Chyba ze tak, nie wzielam tego pod uwage, gdyz pisala w trzeciej osobie.
Szczerze mowiac, spadl mi kamien z serca, ze to nie ten pan te mlode konie robi 🙂
Hej, nie psujmy atmosfery wątku- toż to samokrytyka, analop zapewne nie jest dumna z gleby pana i konia, tak jak żadna z osób nie jest z seibie dumna bardzo wstawiając tu fotkę  🙂 Uśmiałam się do łez, obejrzałam ostatnie 4 strony i pękam ze śmiechu  😀

Żeby nie robić OT to trochę samokrytyki i krytyki mojego pokracznego konia  😂

Lecimyyyy!


Lądujemy


Zaplątałem się...
analop, filmik mnie powalił 😉

I tekst "łomatko,łojezu!" 😉
Wiem, że to nie ten temat, ale napisze parę słów wyjaśnienia...
Fakt, Pan z filmiku za dobrze nie jeździ, ale jeżdżącym jest (na filmiku, który ma już pare lat) od 2 lat. W siodle niby trzymał się dobrze, jeździł jakieś rajdy, hubertusy itp - nigdy nie spadł. Na filmie faktycznie lata jak by pierwszy raz siedział na koniu, ale może to przez to, że miał przerwę, a teraz jest mocno usztywniony, choćby moim komentarzem, który mnie samą powala "nie anglezuj! to znaczy w kłusie możesz, w galopie nie!" - ale pokazuje on już moje zniechęcenie i brak sił na ten dosiad...
co do kasku - Pan również jest dawno pełnoletni i siedzi na własnym koniu. Ja nie prowadzę nauki jazdy, poprostu stanęłam na środku z kamerą by mógł widzieć swoje błedy podczas pracy nad galopem. Dlatego też są ustawione drągi - by równo i rytmicznie galopować... A że zagalopować sie nie udaje, tylko koń wyciaga kłusa wywalając jeźdźca z równowagi to juz inna bajka... Stąd komentarz o puszczeniu wodzy - szkoda pyszczka
no, ale koniec oftopa 😉

No jedziesz, jedziesz nisko pięta, niski półsiad, fajny komplet, ładna bluzka



Aż tu nagle Ojej spier****ło się radyjko





Na co czekasz? Jeszcze raz! I do przodu DO PRZODU!

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się