NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
02 września 2014 20:01
protoniasta,
ale nie ma takiej użytkowniczki, jest albo Vissenna albo Visenna.
Sprawdź i wpisz, która to.
O rany nie zauważyłam. Dziękuję  :kwiatek: Już poprawione.  😉
vissenna   Turecki niewolnik
04 września 2014 16:06
Użytkowniczka się nie logowała. Moja wina, najpierw wciągnęły mnie żniwa i zasypiałam jeszcze zanim moja głowa dotknęła poduszki, potem miałam wypadek. Koń mnie stratował i tak na dobrą sprawę dopiero od dwóch dni chodzę w miarę bez bólu. Wczoraj wieczorem dotarłam ze stajni do mojego mieszkania w mieście, spakowałam paczkę a dziś moja współlokatorka ją wyśle.
Wiem, że nic mnie nie usprawiedliwia z tak długą zwłoką w wysyłce, ale chciałabym tyle wyjaśnić.  🙇 😡
Niestety wpisuję "konieiwolność". Kupiłam od niej nachrapnik, miał byc w rozmiarze full.
Koniowi o głowie full kończy się za oczami, na głowie cob na środku nosa. Stan nachrapnika pomijam, jeden pasek przy kółku rozpruty, podorabiane dziurki, brudny i śmierdzący pleśnią jakby przeleżał 10 lat w pace i świata nie widział.
Oczywiście problem ze zwrotem jest. Niestety nie chce zwrócić pieniędzy bo twierdzi , że jest ok.
Ja nie rozumiem kultury sprzedaży niektórych... Jak można sprzedawać takiego śmierdziela i nie napisać , że to jakis staroc co leżał w pace. Bo rozmiar o ktory się rozchodzi to jakis żart. Widać uzytkowniczka nie wie gdzie powinien leżeć nachrapnik. Ręce mi opadają.
Wkurza mnie to!!!
Dopóki nie dostanę mojej kasy przestrzegam przed zakupami bo są duże problemy ze zwrotem. Będę zwracać nachrapnik w ciemno, a mojej kasy pewnie nie dostanę.
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
05 września 2014 20:07
Wstaw zdjęcia, tak z ciekawości co ludzie potrafią wysłać 😉
Mam zdjęcie kantara Cob mojego konia i obok ten niby full nachrapnik. Jak będę miała chwilę to wstawię.
Ja rozumiem, że mogłby to byc mały full itd bo przeciez te konie łby maja różne no ale błagam...
W sumie to dostaniesz śmieć i nie mozesz nic z tym zrobic bo druga strona sie wypiera, że nachrapniczek cycuś glancuś.
Wystarczyło napisać , że leżał w pace ostatnie lata i jest poodzierany , to bym wiedziała czego moge sie spodziewać i nie traciła czasu (rozmiar pomijam).
Dostałam nauczkę , że oszczędny dwa razy traci.
armaquesse, daj spokój - wyczyść, wypastuj, namocz w oleju i sprzedaj zgodnie z prawdziwymi wymiarami z dużym zyskiem na Allegro😉 I poinformuj oszustkę, ile zarobiłaś hyhy
Wiesz co? Myślałam o tym, że go zwyczajnie sprzedam bo zazwyczaj nieudany zakup tak się kończył, ale mam serio dosyć tego całego chamstwa i naciagąctwa, szukania frajerów.
Zawsze piszę , że coś jest uszkodzone, wysyłam dokładne zdjęcia, pisze ze coś leżało ileś lat nieużywane, jak nie ma metki z rozmiarem to opisuje wymiary itd.
Zwyczajnie wkurza mnie buractwo, brak uczciwości.
Nie byłoby sprawy jakby zwyczajnie przyjęła zwrot a nie zaczęła kręcić.
Prowadzę osobistą krucjatę przeciwko naciąganiu ludzi, świadomym oszustwom pomimo , że wiem iż świata nie zbawię. Brakuje mi zwyczajnej ludzkiej uczciwosci, empatii, teraz tylko ludzie patrzą wyłącznie na siebie i jak wykorzystac innego człowieka . Grrr 😉

Musiałabym ten nachrapnik moczyc chyba 2 miesiace w tym oleju bo to z tych co pewnie w latach 80-tych przy ogłowiu był i przeszedł tą stęchlizna stajenną na amen.
To Monika Bednarz jeszcze może sprzedawać u nas? Nie była zbanowana?
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/85315?q=koenigs&kategoria=18&rodzaj=0&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0


edit: Czy może to zbieżność nazwisk?
A to nie jest ta 'dobra' Monika Bednarz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 września 2014 19:51
Tak, były dwie Moniki Bednarz, jedna zbanowana, a ta druga to właśnie Moniaaa 😉
Dziękować! Lekko się zdziwiłam 😉
Czy ktoś zna taką osobę jak David Doman Sadowski? Jest to mlody chłopak z ppoznania, z tego co wiem to fryzjer. Jeśli ktoś go zna to proszę o kontakt. Sprawa o nieuczciwość.
Facebook tego człowieka:
https://www.facebook.com/doman.sadowski
Zamówił brązowe ochraniacze dla tego konia:

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10634378_753663438024391_1896146014_n.jpg?oh=606f37b90e1cad765a820da7769d99c7&oe=54107967&__gda__=1410356087_865775809a48ab60c5b0cc01e956b59d[/img]

Brak kontaktu od 24 sierpnia, wiem, że to raczej nie revoltowicz, ale może ktoś go zna i poinformuje ze jak tak sprawy nie zostawię.
Ale zamówił i ci? Piszesz, że nieuczciwy, ale dlaczego?
Podejrzewam, ze zamówil i nie zaplacil.
ja do listy nieuczciwych z przykrością muszę dopisać horse_art.
zamówiłam od wyżej wymienionej Pani naczółek poprzez jej profil na facebooku. Przelew wyszedł dnia 12 sierpnia - czas realizacji 7 dni. Za 3 dni mija miesiąc - naczółka jak nie było tak nie ma, niestety użytkowniczka zapadła się pod ziemie (twierdziła co prawda, że wyjeżdża, ale IMO to nie uprawnia jej do takiego zachowania).
Olson, horse_art z tego, co wiem jest na rajdzie a dostawca skóry spóźnił się (?) z materiałem na naczółki. Wiem stąd, że też chciałam zamówić, ale wiedząc o trudnościach i planach - na razie się wstrzymałam... Naczółek na pewno dostaniesz, chociaż poślizg fakt faktem spory 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2014 10:41
Olson, dzisiaj po 11 była zalogowana na forum, więc kontakt ze światem ma. Ale to chyba nie pierwszy jej taki poślizg z zamówieniem z tego co kojarzę.


edit:

Poślizg poślizgiem, ale wydaje mi się, że jakby byla w porządku to by poinformowała osobę kupującą o tym, że nie wyrobi się z zamówieniem na czas.
Dworcika napisałam że sprawa o nieuczciwośc a nie że on jest nieuczciwy. Najpierw próbuje znaleźć jakieś namiary. Jeśli mimo moich staran nie zapłaci za towar to podejmę dalsze kroki i opisze wszystko nie tylko tutaj.
escada, wysłałaś towar bez wpłaty?
Nie gaga, nie jestem idiotką 😉
To gdzie tu nieuczciwość?
Na moje ogłoszenia niejednokrotnie odpowiadają "zainteresowani" i potrafią ucichnąć po negocjacji ceny i podaniu danych do przelewu  🤔wirek: Nierzetelność, niepoważność (dziwne słowo mi wyszło) tak , ale nieuczciwość raczej nie...
_Gaga, podejrzewam, że w przypadku escada, to te ochraniacze są na zamówienie wykonywane. Stąd poniosła ona koszty.
A to przepraszam...  😡 fakt nie pomyślałam o tej opcji...
Tak jak pisze epka, ale nie chce się rozpisywac dam jeszcze facetowi szansę.
Mój znajomy ma go w znajomych, może go zna 'lepiej'. Zapytam.
escada, uderzaj do forumowej xxmalinaxx, chyba go zna 😉
Dzięki  :kwiatek:
[quote author=_Gaga link=topic=5367.msg2177493#msg2177493 date=1410255573]
Olson, horse_art z tego, co wiem jest na rajdzie a dostawca skóry spóźnił się (?) z materiałem na naczółki. Wiem stąd, że też chciałam zamówić, ale wiedząc o trudnościach i planach - na razie się wstrzymałam... Naczółek na pewno dostaniesz, chociaż poślizg fakt faktem spory 🙁
[/quote]

tak, ale moje zamówienie miało zostać wysłane najpóźniej do 27.08, bo na mój naczółek skóry podobnież miało starczyć.

Olson, dzisiaj po 11 była zalogowana na forum, więc kontakt ze światem ma. Ale to chyba nie pierwszy jej taki poślizg z zamówieniem z tego co kojarzę.


edit:

Poślizg poślizgiem, ale wydaje mi się, że jakby byla w porządku to by poinformowała osobę kupującą o tym, że nie wyrobi się z zamówieniem na czas.


no właśnie, i tego oczekuję. 1 września napisałam do niej wiadomość na fb, jednak bez odzewu.
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
09 września 2014 16:05
Olson, na fb horse_art napisała 2.09 taki post :
"Przypominam, ze jestem na rajdzie. Bez komputera. Tylko przez komp.mogę odczytywać i odpisywać pw. Pod komentarzami też jeszcze nie umiem z teł.,a i zasięg mam rzadko. Wracam za 2 tyg. Osoby które zapłaciły, a nie dostaly paczek-proszę o pw na moje prywatne konto-nazwisko znacie. Nie podaliście adresów! Pozdrawiam z siodla🙂 "
Więc może warto poczekać do jej powrotu aż odpisze?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się