The Voice of Poland

Oglądacie?
Maje już jakieś swoje typy?
Kto wam się podoba z wykonawców?

Ja zwykle nie oglądam tego typu programów, ale ten musiałam. Oczywiście ze względu na Nergala.  😉
Swoją drogą nie znam osoby, która uśmiechałaby się całą twarzą tak jak on. Każdy kawałek jego twarzy wręcz promienieje, kiedy facet się uśmiecha.  Świetnie to wygląda.
No...ale Nergal Nergalem......

Z wykonawców powaliła mnie Ewelina Kordy wykonaniem New York- czy jak to się tam ten utwór nazywał. Słucham tego kilka razy dziennie i nie mogę przestać.
Którzy wykonawcy wam przypasowali?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2011 21:29
oo, wreszcie wątek 🙂
mnie strasznie ciekawiło jak Nergal wypadnie w takim programie 😉

Dominikę Skowron lubię, słuchałam nawet zespołu w którym śpiewała. reszta uczestników w sumie mi zwisa  😀
No nie mogłam i musiałam wątek założyć.  Musiałam. 😉
Ale żeby nie gadać o Nergalu to pokażę jaki utwór mnie rozłożył na łopatki.



Dominika Skowron też fajna, ale chyba zbyt już ukierunkowana. Z jednej strony ok, a z drugiej nielicznej publiczności będzie się podobała, nie?  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 września 2011 21:49
ona ma niesamowity głos 🙂 bardzo intrygujący, wyjątkowy.

o, ten jest jeszcze fajny:

nawet w piosence, którą uwielbiam  😉
Chyba najfajniejszy, jak na razie, muzyczny program 🙂

o, ten jest jeszcze fajny:



Koleś jest super! Szkoda, że jest tak mało rockowych kawałków...

- ten też niezły
Gillian   four letter word
30 września 2011 13:55
tunrida, przecież ona okropnie fałszuje  🤔
Ja tez ogladam! Najlepszy program wokalny, jaki do tej pory byl wyemitowany moim skromnym zdaniem. Jury jest rewelacyjne. Wreszcie nie ma Kuby W.- pseudoznawcy i wypychacza czasu. Jest muzyka, sa glosy. Mam wiele typow i z przyjemnoscia ogladam kolejne odcinki, bo zawsze jest ktos, kto zaskakuje.

Nergal jest rewelacyjny jako juror. W ogole nie rozumiem calego szumu wokol niego. Niektorzy wokalisci podpieraja swoja "sztuke"muzyczna golizna i seksem, on wykorzystuje inne chwyty z ta roznica, ze wchodzac w sklad jury programu taki jak ten potrafi oddzielic swoje poglady od pracy, jaka wykonuje.
Kocham Kayah jako jurorke 😀  😍
Gillian- ja jestem przekonana, że to tak specjalnie.  Dla mnie to nie fałsz, ale celowe zagranie.
A ponieważ ponoć śpiewa gdzieś tam, to nie może chyba fałszować.  😉 Się nie znam, ale tego wykonania muszę posłuchać codziennie, bo jak nie, to łazi za mną i mnie męczy.
Mateusz Krautwurst. Uwielbiam jego głos. Chociaż zdarzają się nieczystości czasem (bynajmniej w fabryce gwiazd jak brał udział to się zdarzały).
Kibicuje mu strasznie mocno  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
30 września 2011 15:15
Mi się bardzo podobały w ostatnim odcinku Marta Michalska-Uras i Kasia Klimczyk 🙂



Zwróćcie uwagę w tym filmiku, tak jak ktoś poradził w komentarzu, na fragment od 41 do 43 sekundy 🤣
liberian_girl, http://pl.memgenerator.pl/mem-image/bynajmniej-to-nie-przynajmniej-1

Dziękuję za poprawienie, zapamiętam, ale nie dotyczy to tematu. Można takie rzeczy przecież napisać na PW 🙂. Chyba, że miało to być złośliwe, to trzeba publicznie. Ale nie mi oceniać.

@topic:
Marta Michalska-Uras ma bardzo przyjemny głos 🙂
Jak na razie moimi ulubieńcami są Monika Urlik i Filip Sałapa 😉
Babcia mnie prawie krzyżem z domu wygnałajak się przyznałam,że oglądam,ba,że byłam kiedyś na koncercie "tego satanisty" Nergala😀
Dla mnie Behemoth jest nieco ciężkim black metalem. Hm... lubię kapele black metalowe, ale ciut jednak lżejsze w brzmieniu.
Aczkolwiek
Aczkolwiek
Po ostatnich wrzaskach na temat biednego Nergala, zaczęłam częściej słuchać jego kapeli i powiem, że są już kawałki które zaczynają mi się naprawdę podobać. Zwłaszcza z ostatniej płyty.

Ciekawe co tam w dzisiejszym odcinku będzie?  😉 I ciekawa jestem jak będą wyglądały kolejne odcinki, w których trenerzy mają pracować nad wokalistami.
😍 😍 😍 😍JESTEM TOTALNIE ZAKOCHANA W GŁOSIE MAĆKA KTÓRY ŚPIEWAŁ STEVIE'GO WONDER'A - YOU'RE THE SHUNSHINE OF MY LIFE  😍 😍 😍 😍
Dzisiaj ogładałam tylko kawałek, ale podobała mi się Edyta Strzycka, bo bardzo swobodnie zachowywała się na scenie. Michalina Malinowska z kolei zachwyciła mnie ciepłym i miłym głosem 🙂 Przeglądając archiwum programu znalazłam też kolejną ciekawą osobę - Kaję Domińską 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
02 października 2011 03:16
Czy gdzieś można obejrzeć wczorajszy odcinek w całości?
Przez ten wątek oglądnęłam wczorajszy odcinek 🙂 I powiem tyle, że Nergal jest tak ciepłym, miłym i sympatycznym satanistą, że niejeden katolik mógłby się od niego uczyć  😁
Fajne jest jury. W sumie gwiazdy, a nie uprawiają gwiazdorstwa.

Dla mnie Behemoth jest nieco ciężkim black metalem. Hm... lubię kapele black metalowe, ale ciut jednak lżejsze w brzmieniu.


To znaczy, że to już nie jest black metal...
Niektórzy twierdzą, że to death metal, inni że black. Czasami coś zaszufladkować jest trudno.
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Zu na oficjalnej stronie programu można obejrzeć wszystkie odcinki za darmo  🙂
A za chwilę na tvp2 powtórka 😀
ktos wie gdzie mozna ogladnąc online 6 odcinek w całosci bez limitu itd? :kwiatek:
bo szukam ale jest wszedzie pierwsza cześć tylko:/
Na stronie the voice of poland jest zakladka "wideo" i mozesz sobie ogladac cale odcinki- ja tak robie.
Wow...
Dzisiaj Kaja Domińska i Antek Smykiewicz położyli mnie na łopatki.
Reszta śpiewająca dzisiaj jakoś do mnie nie przemawia.

Ta Kaja faktycznie potrafi człowieka rozkleić. Ma taki przymulony wzrok i słowami wbija się gdzieś do serca. Jakby nieobecna, a boli.  😉 Super
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:26
uwielbiam Nergala za to Iron Maiden  👍

imion nie umiem zapamiętywać to powiem, że Fade into you było cudne.  💘 Ares mi się nie podobał, jak zawsze.
dobry odcinek, lepszy niż tydzień temu  😉
Monika Urlik rozwaliła dzisiaj system, jej wykonania Fear of the dark słuchałam z opadniętą szczęką.
Podobał mi się jeszcze Damian,Ola i ta blondynka od Nergala.
I pojechali z tym "Born to be wild", nie?
Szaleńcy  😀
Super. Super aranżacja. Taka ...wyrachowana...że tak powiem.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:49
wykonanie super  🙂

ta od Supergirl zjechała piosenkę, nie wiem co ona tam robi, w tym programie
Lepszy odcinek bo i Nergal i Asia są bardziej konkretni, wyraziści. I przez to wybrali podopiecznych też wyrazistych. Tak mi się wydaje.
Kaja pokazała się taka bardziej mydlana- co mnie zdziwiło  ( bo że Piasek taki jest to wiadomo) i ich podopieczni też byli tacy troszkę bardziej mydlani i mniej wyraziści.

Wiem, że są wyjątki.
Ale ogólnie tak to widzę jako całość.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 listopada 2011 20:57
ja Piaska w ogóle nie trawię.  😁 jego drużyny też.

Enjoy the Silance
w miarę mi się podobało, aż się zdziwiłam, bo dla mnie istotą tej piosenki jest jej "gładkość" i nie lubię takich wykonań.
ale temu facetowi dałabym coś z Pearl Jam, chyba najlepiej mu w takim repertuarze 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się