Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 stycznia 2012 15:21
Ruda77 niestety musi.
wątek zamknięty
juliadna, no to owocnego wdrażania do pracy życzę 🙂
wątek zamknięty
juliadna, mam nadzieję, że nie odebrałaś tego jako atak, bo też mojego wdrażam do pracy i bez czarnej sobie tego nie wyobrażam 😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 stycznia 2012 15:57
Karsonik wkracza w kolejny etap rehabilitacji pod tytułem '10 minut kłusa'. Jeszcze 3 tygodnie i koń będzie w pełni zdrowy 💃!
wątek zamknięty
Averis, no to super! wracacie może do Kalisk, czy jest jesteście w domu?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 stycznia 2012 16:22
Cobrinha, jesteśmy w domu (tj. u Fazy) już miesiąc 🙂 Na Służewcu stał 3 tygodnie (miał stać 2, ale dostał gorączki i chciałam mu zrobić kwarantannę, bo nie było wiadomo, czy to nie wirus)
wątek zamknięty
Averis, no to super... może za jakiś czas osobiście w końcu odgłaskam Karsona 🙂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 stycznia 2012 16:25
Cobrinha, wypadałoby w końcu! Przecież masz jego prawie brata bliźniaka :kwiatek:
wątek zamknięty
Przecież masz jego prawie brata bliźniaka :kwiatek:
heheh obawiam się, że jakby stanęli obok siebie to jednak różnice będą spore... mój to teraz normalna kulka... przypomina dokładnie powiększonego szetlanda hehe  😂
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 stycznia 2012 16:47
Cobrinha, co Ty wiesz o przerośniętych szetlandach...



wątek zamknięty
Averis, za to twoj Giga-Shetty jest jedynej slusznej masci  😁
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 stycznia 2012 16:56
faith, wiadomka 😁 Spójrz na jego odmianę na pysku. Zrozumiesz wszystko 😎 Prawda, Strzyguniu?
wątek zamknięty
a ja dzis mialam ...ej miałam wyjechac w teren i do cholery nie dałam rady. Posprzątałam 12 boksów, wyprowadziałm dzieciaki na padok dołozylam do pasników siana, ugotowałam mesz i poszłam z Hultajem zgodnie z zaleceniami wetów w terenik. No kurcze bonanza jakich mało. Po 20 minutach dzieciakowi zsuneła się derka ,nadepnal no i w nogii. Poloch, galop, juz myslałam ,że niedorwe dzieciaka. Wrócilismy mega spoceni i zmeczeni. Musze z nim wychodzic częsciej bo byle krzaczek, byle dzwiek jest straaaszny.
Na pociesznie znalazłam swoej zdjecie na mojej Kasience.



Cobrina wszystko wyjasni sie na dniach ale..napewno przyjedziesz do nas. Averis Twój kluseczek jest bardzo ,bardzo grzeczny, prowadzenie jego a prowadzenie Hultaja to...nieba a zimia.
wątek zamknięty
Faza, mam taką WIELKĄ nadzieję, że się poukłada to wszystko jak najszybciej, bo ledwo ciągnę...  🙇
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 stycznia 2012 17:19
Averis - oczywiście, że tak 😀 jakżeby inaczej mogło wyglądać nasze dziecko 😀
wątek zamknięty
Atea, maleństwo, dziękuję Wam, jest ciężko ..
sei, chociaż tyle nam zostało, fajnie spędzone ostatnie chwile. Najwidoczniej tak musiało być, ale teraz się po tym pozbierać ... Mogę jeszcze tylko dodać, że jestem bardzo dumna, bo wszedł za mną bez problemu do przyczepy, co w jakiś sposób przypieczętowało poziom naszych relacji.
wątek zamknięty
sei
no i chcialam snieg, i mam 🙂  😍
dzieki  :kwiatek:
Dzionka
no mam nadzeje ze bedzie dobrze) Dzionek widze glowa ma dobra tyle nie chodzic i od razy w teren, fajnie miec grzecznego konia, ja to dopiero teraz doceniam jak mam mlode gluptasy  😉
Milusia
a ja nie wiedzialam  😲 no tak to jest jak sie odwiedza konia raz w tygodniu, a to i rzadzej , ta szkola brrrr
ale pewnie sie jeszcze zobaczymy? ;0)))  byleby sniegu za duzo nie napadalo i mogliscie dotrzec 🙂
Averis
super wiesci, jak dobrze ze sie tak szybko i sprawnie goi!  😉
wątek zamknięty
Padokowy Siwek:



Spacer z chorowitkiem:


i jeszcze psiak:

wątek zamknięty
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
15 stycznia 2012 17:50
My też mamy w końcu zimę 🙂









Pozdrawiamy 🙂

D+A czemu Rudy chorowitek ? coś konkretnego się dzieje ? Chłopaki mają w nowym domu chyba dobrze co ? 🙂
wątek zamknięty
Śliczne foty.

Dolarowi niestety odezwało się zwyrodnienie i ma kilka tygodni przerwy. Całe szczęście już jest lepiej.

Chłopaki zadowolone. Dolar ma dobrze, bo musi siedzieć w boksie, ale mieszka w stajni angielskiej z widokiem na całe podwórko i cały czas ma full sianka. Najlepszy jest siwy. Jeszcze nie miałam okazji widzieć, żeby latał po boksie, bo albo jest na padoku albo stoi z głową w paśniku i non stop je;p
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
15 stycznia 2012 17:56
A my dzisiaj wybraliśmy się na pierwszy dłuższy rekonesans terenu, dojechaliśmy do lasów Magdalenki i spotkaliśmy dwójkę jeźdźców  😀
wątek zamknięty
My dzisiaj byliśy na spacerze w lesie wraz z Ewciaą, Nutką i z Nutki mężem.
Było wspaniale. Zimowe tereny są najlepsze, szczególnie w takim towarzystwie 🙂 (więcej w wątku terenowym)
Był to pierwszy zimowy teren w tym roku i być może ostatni wspólnie z Alkazarem- ale wszystko powiem jak wszystkie formalności będą załatwione 😉




(Na zdjęciach z Ewciaą_ i z jej Tulipanem)
Pozdrawiamy  :kwiatek:
wątek zamknięty
Arimona, tak, Dzionek jest pod tym względem naprawdę w porządku - czy ma dzień przerwy czy miesiąc - wsiadasz i jedziesz, bez różnicy w zasadzie 🙂 Trochę się ekscytował na początku i lekko podbrykiwał, ale potem było zupełnie spokojnie 🙂 Niech się przyzwyczaja, będzie teraz koniem terenowym!

D+A, fajnie, że z Dolarem już lepiej - oby szybko wrócił do formy. A z siwym wybierasz się na jakieś zawody? Jakieś halówki zaliczacie? Psiak świetny, zaderkowany tak jak i mój 🙂

Gru, śliczne zdjęcia! Bardzo mu w tym komplecie do twarzy 🙂
wątek zamknięty
Tristia, ale Alkazar ma świetną sierść zimą !
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 stycznia 2012 19:17
Arimona jak Dzieciaki? Trenujecie się z Marysią? Siwek lepiej widziałam?🙂 I jeszcze bo jestem nie w temacie- z Rudym się udało wszystko?
Dzionka ale super teren! Chociaż swoim też nie powinnam gardzić  😁
huzarova bardzo mi przykro. Sprzedaż?
D + A widziałam już na fb zdjęcia, pięknie chłopcy wyglądają 🙂 szybkiej poprawy Dolarkowi 🙂
A tak w ogóle to było mi strasznie miło że mnie zaprosiłaś  :kwiatek:
Tristia oj szkoda że tak szybko... Ale gratuluję dojrzałej decyzji  :kwiatek:
Aversis szybko poszło!🙂 to życzę powodzenia we wdrażaniu!
Juliadna ależ Ty masz zawsze piękne zdjęcia! To nie jest sprawiedliwe😀
A ja dzisiaj się wyszalałam za wszystkie czasy w stajni  😜 po studniówce musiałam😉
Robiliśmy zdjęcia kobyłce więc obrzucałam ją śniegiem ( przy okazji też instruktorkę-zupełnie bezkarnie!  😁 ), wybawiłam się z psami, pojeździłam 2 konie🙂 do tej pory mam wypieki😉 uwielbiam zimę  😅 a jutro przeciągnę Księcia po okolicznych lasach bez obaw o robactwo!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 stycznia 2012 19:21
Syneczek mój 🙂

wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 stycznia 2012 19:24
efka zbyt skromnie!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 stycznia 2012 19:26
Zu, jak to skromnie? że za mało zdjęć? 🙂
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
15 stycznia 2012 20:02
Taak🙂
a żadnej fotorelacji spod siodła nie masz?
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
15 stycznia 2012 20:04
Zu, aaale to nie ten koń 😀 to moje 'maleństwo' jeszcze niezajeżdżone! Spod siodła to był "mój" drugi, prawie 4latek świeżo zajeżdżony, ten karuś którego wstawiałam - w 'młodych koniach' jest film pod siodłem.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.