Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Też tak macie, że jak za dobrze wam idzie to "koleżanki" próbują was utuczyć?  😁
JARAhehehe, na pewno.
Zen ja lubię też jak się dużo dzieje, motywuje mnie to do mocnego działania do przodu.
Tulipan gdzie te 5 kilo? Zdejmij buty, wystarczy  😁
70,5  😜
Zwariuję za chwilę. A i mam @, ale z tego co widzę, to u mnie jakiegoś szaleństwa zatrzymywania wody nie ma.
Dzisiaj robiłam długie poszukiwania cellulitu. No i nima. Nigdy nie miałam szalonego, nawet jak ważyłam 86. A teraz to ni grama! Ale sflaczały mi nogi, chyba poćwiczę trochę boki nóg.
Dzięki zen!  :kwiatek:

Na szybko zrobione Jillian Killer B&T level 1; spalone: 429 kcal.  🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2013 13:22
Jadłospis dotarł, jest fajny i ciekawy 😀 Dużo owoców, kiełków, warzyw, drobiu i ryb, czyli ogólnie to, co lubię 🙂
Jeszcze czekam na pulsometr... 🙁 Ciekawa jestem kiedy dotrze...
Z ćwiczeniami też kiepsko, bo mnie choroba rozłożyła :/ Ale mam nadzieję, że od poniedziałku ruszę pełną parą 🙇 O tyle fajnie, że już od tygodnia utrzymuje się 59,3-59,5 😀
jestem zyje. W rumunii. Bez netu. Jak przytyłam 4 kilo tak sie trzymam. Nie akceptuje siebie ale jakos wytrzymam. Aby do powrotu. Aczkolwiek jest fajnie
tunrida pewnie nie przeczytasz, ale... WYPOCZYWAJ I KORZYSTAJ Z ŻYCIA! 🙂 Kilogramy stracisz później znowu! 🙂
Jara, dziękuję! Zamówię jak wrócę :kwiatek:

pokemon, też lubię jak coś się dzieje, ale teraz dzieje się tak nagle 😜 jest dobrze, musi zresztą być 🙂

No, to obiecany pan na redukcji:



😁
pokemon jak na razie zdjęłam rzęsy, to z pół kilo będzie  😎

zen chyba grubo przed redukcją  😂
ash   Sukces jest koloru blond....
19 lipca 2013 15:46
Nirv, ja słodzę stevią. Nie ma kalorii.
Zen ale jesteś opalona. Wyglądasz na nastolatkę! Bosko!!!!  💘
Wybywam na weekend na działkę poleniuchować, ale aktywnie. Rower, spacery z psem itp.
Grill też będzie, ale będę jadła mądrze i zdrowo.
Trzymajcie się dziewczyny!!
zen Aleś się spiekła! 😀 Zaraz będziesz koloru Pana na redukcji! A co to to za link w Twoim profilu?  👀 Kiedy zaczynasz blogować?  👀

ash UDANEGO WYPOCZYNKU!!!!  🏇
tulipan, oj tam, był jeszcze po redukcji, ale już Wam oszczędzę 😁

ash, sandrita, nooo już mam maksymalny kolor spalenizny na sobie, jeszcze tylko dwa dni, więc korzystam na maksa ze słońca. Hmm, dzisiaj nie korzystałam 🙂 Strona jest nadal w budowie, powoli kompletuję materiały na bloga i pod koniec wakacji chcę z nim ruszyć. Teraz mi trochę głowę zajęła piłka nożna 😡 za kilka dni spotkanie z zawodnikiem, bardzo jestem ciekawa co z tego wyniknie.
A ja melduję, że po pierwszym tygodniu w pracy jest słabo. Jem za mało po prostu ale staram się trzymać odpowiednie przerwy między posiłkami. Organizm się broni przed zmianą albo już przy tej wadze w normie nie chce oddawać tak łatwo zapasów. Mimo wszystko jest lekko w dół. Bardzo lekko ale jest  🙂 Za tydzień wyjazd i to dopiero będzie wyzwanie ale wmawiam sobie, że dam radę. Buty do biegania jadą ze mną  😉

zen zajebista z ciebie laska i bardzo do ciebie pasuje taka fit figura  :kwiatek:
Kordelia, dziękuję bardzo :kwiatek: 😡 Na pewno dasz radę na wyjeździe, a jak już jadą buty na aeroby, to w ogóle nie będzie problemów 😅 Super, że waga w dół, powoli jest najlepiej 🙂
zen Kuuuurde! To ja już się nie mogę doczekać Twojego bloga!  😍 Masz pierwszą czytelniczkę jak w banku!!!
Muszę kupić Stevie,
Ja dziś po grillu, ale spox - nie grozi mi użycie 🙂 full control
Wczoraj zrobiłam sobie twarz i jakoś hmmm i dziwnie bo wolałam wychudnietą
sandrita, rany, teraz będę mieć tremę 😡

Dobra, pokaże jeszcze tego chudzielca, w końcu wątek o odchudzaniu 😁 wycięłam syna ze zdjęcia, więc stąd ta rączka nadprogramowa 😉

A ja w dzień tyram po górkach w Zakopcu a w nocy obżeram się korbaczami 😁  tabelkę wstawię w niedzielę (jężeli przeżyję jutrzejszy Zawrat :hihi🙂
anyann ależ ci zazdroszczę, jesteś w moich ukochanych górach. To się nazywa aktywny wypoczynek, super  🙂 Żarcia tylko nie zazdroszczę bo wiem, że ciężko się oprzeć  😉 Bardzo fajna fotka.
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lipca 2013 20:37
zen, wyglądasz jak nastolatka  😀

Ja jestem właśnie w trakcie ćwiczeń na nogi i plecy. Nie jadłam nic 1,5h przed ćwiczeniami, a jest mi tak niedobrze, że muszę co ćwiczenie robić przerwę. Inaczej bym zwymiotowała z wysiłku 😂 Pot się ze mnie leje okropnie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 lipca 2013 20:45
Mam pomiary:
Zawartość tkanki tłuszczowej: 26,5%- dolna granica wartości średniej wynosi 27%
Tkanka mięśniowa: 35,9%- przedział prawidłowy 27-43%
Woda: 53,6%- prawidłowy 50-55%

Czyli tłuszcz mieści się ledwo, ledwo, a cała reszta ok.
I dobrze mi się wydawało- mam 3 propozycje diety ułożone na mniej niż 1000kcal i cztery na 1100-1200 😵 Trochę mało moim zdaniem, choć objętościowo wychodzi ładnie. Jutro jeszcze dokładniej to ogarnę.
I pulsometr doszedł. Jest tak kosmiczny w ustawianiu i ma tyle funkcji, że ja nie ogarniam. Konrad mi go ustawił tak, że na zmianę wyświetla mi się BMI i spalone gramy(!) tłuszczu. Ale nie kcal... :/ I okazuje się, że moje tempo aerobowe jest meeega ślamazarne...
Ale pracujemy, nie ma przebacz. 😤
A mi się udało dorwać pulsometr z lidla  😅 Na razie wypróbowany tylko na siedząco  😁

Dzisiaj myslałam, że rzucę moim rowerem do rowu, najgłupszy pomysł świata, ze wracać nim z pracy po nastu godzinach stania i jeszcze zawalona zakupami  😵 Te 15 km jechałam baaardzo długo  😁 Za to dieta na 5, w końcu  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2013 20:52
zen, jak nastolatka wyglądasz. Super i bardzo zazdroszczę 🙂





[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/fe856021ceb2027631ead695443bd903_original.jpg?1374171991[/img]
Scottie, Jara, dziękuję! :kwiatek: kurczę, ależ fajnie się to czyta! 😡
Powiem Ci zen, że jestem od Ciebie 10 lat młodsza,a wyglądam jakby było na odwrót, super wyglądasz  😜
Jara Hahahaha! 😀 Ja mam tak codziennie! Hahaha!

Scottie jedzenie 1,5h przed ćwiczeniami to dla mnie minimum. 😀 Najlepiej jak jest 2 - 2,5h. Ćwiczyć! A nie forum zwiedzać! 😀

zonk Gratki!  🏇 I zgadzam się co do zen! Ja też tak wyglądam w porównaniu! 😀

Czarownica Trzeba było Ci kupić ten Lidlowy, ładny, nie rzuca się w oczy, i baaaardzo łatwy w obsłudze. 🙂

zen a tam tremę! 🙂 Kto ma fitnessowo inspirować w sieci jak nie Ty? Nasz śliczny motywator Numer 1? 🙂

K. poszedł po 20 na basen, to wjechał mi na ambicję i zamiast się obijać, zrobiłam pierwszy raz Jillian Killer B&T level 2. O matko... TO JEST KILLER! Dużo ma z plyo. Tak daje w dupę, że masakra. Normalnie dupa jak skała po tych ćwiczeniach. O udach nie wspomnę. W związku z tym, że dopiero się ćwiczeń uczyłam, to robiłam spokojnie (a burpees na jednej nodze...  😵 ) i dokładnie, a pot i tak się lał strumieniami i spaliłam niby: 478 kcal. Ciekawe ile się spala jak się wykonuje wszystko w tempie... Ufff...

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lipca 2013 21:29
sandrita, poćwiczysz, poćwiczysz i się nauczysz 😉

[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2013/07/a740fd5276becadebb228348600fbcfe_original.gif?1374053904[/img]
Z racji tego, że po porzuceniu pracy w stajni przybyło mi trochę tu i ówdzie muszę do Was dołączyć! Czytam wątek od paru stron i nie mogę się nadziwić... ile w was samozaparcia dziewczyny! pozazdrościć ;-)))

Postanowiłam sobie, że zrzucę 5kg. U mnie raczej to szybko idzie, gorzej z utrzymaniem wagi, bo albo się pilnuję aż za bardzo, albo puszczam wodze (;-) ) i potrafię zadziwić nie jednego tym, ile mogę zjeść.

Mam do Was pytanie - jak wyszczuplić ręce? Nie chodzi mi o zbudowanie mięśni, tylko pozbycie się samego tłuszczu.

tulipan, co to za fajne butki ze zdjęć ze strony wcześniej? :kwiatek:
zen zapracowałaś sobie (ciężko) na te wszystkie komplementy i myślę, że zdajesz sobie z tego sprawę  :kwiatek:

A ja jeszcze się pochwalę, że odkąd schudłam i ćwiczę bez najmniejszych problemów wręcz wskakuję na konia co przy moim 162 i nadwadze było niemożliwe wcześniej ( a jeżdżę na dużym ostatnio ). Pewnie nic takiego dla wszystkich jeżdżących dłużej ale ja puchnę z dumy bo nie sądziłam, że kiedyś dam radę  😅
Scottie   Cicha obserwatorka
19 lipca 2013 21:54
sandrita, oj tam, oj tam 🤣 Jeszcze mi ćwiczenia na brzuch zostały, ale coś nie mogę się zebrać ;P Ja zazwyczaj ćwiczyłam po godzinie- półtorej od lekkiego jedzenia (śniadania, 2 śniadania) i wszystko było ok. Chyba za dużo siły pakuję w podciąganie się na drążku, dlatego jest mi niedobrze 😉 Programy Jillian są dostępne na youtube czy ściągasz z chomika?

m0niSka nie da się odchudzić tylko jednej części ciała- zrzucisz tłuszcz ogólnie, to i z rąk zejdzie.

Dziewczyny rzeźbiące, ćwiczące klatkę piersiową- zaobserwowałyście u siebie... powiększenie biustu? Od kiedy skończyłam P90X mam wrażenie, że zaczęłam się wylewać ze stanika. Nie przytyłam i biust też mi raczej nie miał od czego urosnąć. Czy to możliwe, że mięśnie klatki go delikatnie wypchnęły?
Tak bo dzięki mięśniom zmienia się lekko kształt, są bardziej uniesione i jędrniejsze.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się