Westernowa Rewia Mody

Ja chce to ogłowie.  😍
.
a co to za sklep?

http://mwhorseshop.pl

ktoś zamawiał stamtąd coś?

edit- za długi link- poprawiłam
.
Muchozol te zdobienia dodają uroku, dlatego tak mi się to ogłowie podoba. Całokształt prezentuje się bardzo fajnie.
Złota o proszę, nie znałam tego sklepu. Aż wstawię je na forum FB i zapytam o opinię.

Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2015 17:09
maluda, mnie też się ogromnie spodobało! W ogóle uzależniam się od szukania fajnych westowych ogłowi 😵

Muchozol, kiedy wstawicie się tu z Muchą w pełnej okazałości? 🙂
.
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2015 09:25
Muchozol, to będę czekać, bo jestem bardzo ciekawa całościowego efektu 🙂 Kiedy macie zawody? 🙂
maluda, mnie też się ogromnie spodobało! W ogóle uzależniam się od szukania fajnych westowych ogłowi 😵



Ostatnimi czasy to mam taką manie na pady, ale obecnie mam w domu jeden i liczę na to, że zda próbę pod siodłem i już zostanie.
Zobaczymy.

Muchozol to jak skompletujesz już cały zestaw - pochwal się i to koniecznie.

Widziałyście jakie piękne wędzidła (grawerunek) wstawił sklep HP? Napatrzyć się wczoraj nie mogłam.
.
Czasami człowiek żałuje, że nie jeździ na wędzidle - kwestia estetyki, bo produkt prezentuje się świetnie.
.
Livia   ...z innego świata
14 czerwca 2015 06:57
maluda, też widziałam te wędzidła, przepiękne! Od niektórych czanek oczu nie mogłam oderwać, takie grawery 😜 Ale swojego hacka i bosala póki co bym nie wymieniła 🙂

Muchozol, ale wam fajnie, tyle czasu jeszcze macie 😀

Czanki masz rewelacyjne, również bym nie wymieniała.
.
co powiecie na taki pad?
ma byc cienki (robiony na zamówienie - boje sie zlecac normalnego) - wiec jako show na normalny. ew dodam sobie filc  owce juz poxniej sama.

taki ksztalt ok? jak sadzicie, zaokraglić brzegi? są take i takie i nie moge się zdecydowac....
no i czy góra profilowana dobrze? mysle ze jednak tyl powinien byc nizej niz przod? kon ma kłab, nie jest łekowaty...

do niego jeszcze owijki z tym wzorem :P i wstawki na koszule :P

Livia   ...z innego świata
16 czerwca 2015 10:03
Muchozol, no tak, w tą stronę nie pomyślałam 😁

rosek, ale fajny wzór! Uwielbiam takie folkowe kwiatki 💘 Kształt dla mnie ok, kocyki są kwadratowe, więc dziwnie dla mnie wyglądałby kocyk z zaokrąglonymi brzegami.
horse_art wzór kompletnie nie w moim guście, aczkolwiek na pewno jest oryginalny. Jeżeli mowa o kłębie to i owszem, niech będzie mocno profilowany.
.
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2015 14:37
Przypomnimy się z okazji wymiany ogłowia do hacka 🙂

.
ovca   Per aspera donikąd
21 czerwca 2015 19:56
[quote author=horse_art link=topic=96809.msg2376898#msg2376898 date=1434440342]
do niego jeszcze owijki z tym wzorem :P i wstawki na koszule :P
[/quote]

pamiętaj że na zawodach tylko kilka konkurencji dopuszcza owijki.
Chciałam zamówić sobie conchos do tego oglowia - ale szukam tez skórzanych rozetek zakładanych pod concho. Ktoś sie orientuje gdzie kupic w Polsce? Znalazłam je jedynie na niemieckim eBayu. Ktoś moze miał okazje kupować gdzieś concho z kryształkami? Sa w Polsce gdzieś dostępne, czy znowu trzeba sprowadzać z US?

P.S. Piękny pad, to od lukara?
.
Livia   ...z innego świata
22 czerwca 2015 11:07
Muchozol, dziękuję 🙂 Ten wiśniowy kolor jest cudowny 🙂

.
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2015 09:36
Muchozol, kurcze, piękny ten łańcuszek, aż by mi się do ogłowia nadał 😜 Mam takie z dwoma srebrnymi uchami, więc jak znalazł 😀

Dzisiaj w końcu dojdą moje kocyki na zawody 😀
.

Kapelusz roku.
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się