Westernowa Rewia Mody


Stylizacja roku. O!  😉
.
Livia   ...z innego świata
23 czerwca 2015 11:32
Tania, stylizacja i papieros roku 😀iabeł: Dobrze że przynajmniej ręcznego nie ma zaciągniętego. Szkoda tylko, że to jego główny sposób na trzeźwienie...
Tania, stylizacja i papieros roku 😀iabeł: Dobrze że przynajmniej ręcznego nie ma zaciągniętego. Szkoda tylko, że to jego główny sposób na trzeźwienie...

Ręczny to na fotkach w wątku o celebrytach w siodle. Tu za to ma ciekawą długość wodzy.  😉

Tu za to ma ciekawą długość wodzy.  😉


Może koń dobrze chodzi od dosiadu? :P Hehe ^^
Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2015 16:36
Muchozol, kocyki na koniu pokażę pewnie dopiero przy okazji zdjęć z zawodów (rany, to już w tą sobotę!), ale zamawiałam te:
http://www.gnl.pl/kocyk-show-wildhorn-stars.html - turkusowy
http://www.gnl.pl/pad-westernowy-busse-flower.html - różowy 😎
.
Muchozol, kocyki na koniu pokażę pewnie dopiero przy okazji zdjęć z zawodów (rany, to już w tą sobotę!), ale zamawiałam te:
http://www.gnl.pl/kocyk-show-wildhorn-stars.html - turkusowy
http://www.gnl.pl/pad-westernowy-busse-flower.html - różowy 😎


To ja pragę zobaczyć :P Szczególnie ten różowy ^^ Co dajesz pod spód? Zwyczajny neopren?
Livia   ...z innego świata
24 czerwca 2015 16:43
Muchozol, dzięki, przynajmniej "dowyglądamy" 😁 Zleciało za szybko, jutro jedziemy do stajni gdzie będą zawody i poćwiczymy jeszcze na miejscu 🙂

Nique, mam nadzieję, że koleżanki będą mi robiły dużo zdjęć i coś z tego się będzie nadawało do publikacji 🙂 Pod spód dam albo Hafa, albo mam taki padzik Busse bodajże, też jakiś oddychający.
Muchozol, dzięki, przynajmniej "dowyglądamy" 😁 Zleciało za szybko, jutro jedziemy do stajni gdzie będą zawody i poćwiczymy jeszcze na miejscu 🙂

Nique, mam nadzieję, że koleżanki będą mi robiły dużo zdjęć i coś z tego się będzie nadawało do publikacji 🙂 Pod spód dam albo Hafa, albo mam taki padzik Busse bodajże, też jakiś oddychający.


Trzymam kciuki za zdjęcia :P (gdzie te zawody)? Ja muszę w końcu kupić jakiegoś (nie neoprenowego) - marzy mi się mattes z kieszeniami, żeby móc zmieniać tylko wierzchnie kocyki. Póki co posiadam jeden padzik i to zdecydowanie za mało. Mojej wewnętrznej sroce brakuje blingu i kolorów :P
Muchozol, kocyki na koniu pokażę pewnie dopiero przy okazji zdjęć z zawodów (rany, to już w tą sobotę!), ale zamawiałam te:
http://www.gnl.pl/kocyk-show-wildhorn-stars.html - turkusowy
http://www.gnl.pl/pad-westernowy-busse-flower.html - różowy 😎

A co Cię na róż podkusiło? 🤣
Livia   ...z innego świata
25 czerwca 2015 08:19
Nique, to bardzo-zastodolno-podwórkowe zawody w Poniszowicach 🙂 Haha, rozumiem bardzo twoją wewnętrzną srokę 😎 😁 Ale ja mam mieszane odczucia co do futra od spodu w padzie, bo ciężko się je czyści. Wolę pady, które się zleje wodą i już, jakieś to takie... bardziej higieniczne 🙂

maluda, róż na freestyle 😁
W sumie teza będzie odpowiednia: "patrząc przez pryzmat różowych okularów".
No, będzie dobrze.

Nique, to bardzo-zastodolno-podwórkowe zawody w Poniszowicach 🙂 Haha, rozumiem bardzo twoją wewnętrzną srokę 😎 😁 Ale ja mam mieszane odczucia co do futra od spodu w padzie, bo ciężko się je czyści. Wolę pady, które się zleje wodą i już, jakieś to takie... bardziej higieniczne 🙂



Co do prania to się zgadzam... W stajni gdzie swego czasu jeździłam wrzucaliśmy jeden pad neoprenowy na mnóstwo różnych koni. Ja osobiście przed swoją jazdą zawsze go wcześniej przepłukiwałam żeby wyschnął. Mam jakąś osobistą obsesję na punkcie czystości i NIE pożyczania sprzętu ani (co gorsza) szczotek. Zawsze też się wściekam jak ktoś postanowi sobie wyczyścić konia u mnie w boksie (mamy akurat pierwszy boks - na wylocie). Boks mam obwieszony likitami i innymi zabijaczami nudy (kobył nerwowy - musi mieć co przez noc robić, poza tym te wszystkie zabaweczki są takie cudne ^^ - nie wiem czy bardziej nie cieszą mnie). Ale! Odeszłam od tematu. Zakupiłam używanego prof choice i porwałam się żeby wyprać do w domu. Możesz sobie wyobrazić jak bardzo przeklinałam siebie kiedy pad nasiąknął wodą i nie byłam w stanie go wyciągnąć z wanny (przysięgam był cięższy niż siodło). Tak więc rozumiem Twoją skłonność do padów nie futrzanych 🙂 Chociaż taki mattes... :P
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2015 07:30
Nique, mnie neopren też nie do końca pasuje (rany, ale jestem wybredna :hihi🙂, bo koń się pod nim straszliwie poci. Idę w półśrodek i mam oddychającego Hafa, mega łatwego w czyszczeniu i niezapacającego mi konia 🙂 Szkoda tylko, że akurat nie ma w hurtowniach kolorów, które mi się najbardziej podobają 🙂 Futrzaste pady są fajne na zimę 🙂
Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2015 17:39
Mogę się już ujawnić po zawodach 🙂

Zestaw turkusowy:


I różowy 😀
Nie wiem co piękniejsze! Turkus... Róż... No dobra, oczywiście ze róż xD cudnie!
Livia Turkus piękny. A moge zapytać co to za zawody były?
Mam pytanie trochę z innej beczki - czy ktoś może dysponuje butami Ariat z serii Fatbaby i byłby w stanie mi zmierzyć obwód łydki (rozmiary od 37 do 39 - szerokość łydki, aż tak nie powinna się różnić). Byłabym wyjątkowo wdzięczna 🙂
.
Livia   ...z innego świata
29 czerwca 2015 09:43
Nique, dziękuję 🙂

anil, dziękuję, jak zobaczyłam Sandera z daleka w tym turkusie, to sobie pomyślałam, że to najładniejszy koń na tych zawodach 😍 To były towarzyskie zawody west w Poniszowicach 🙂

Muchozol, dziękuję! 🙂 Poluję jeszcze na taki gwiazdkowy kocyk, tyle że fioletowy 🙂
Muchozol, ja chcę Twoje siodło.
.
Muchozol, super, ze pasują 🙂
czyli nie masz naturalnego koloru skóry tylko j.brąz z antykowaniem 😉
zdaje się nawet, że używam tej samej farby co producent siodla 😉

Livia, jednym słowem: bomba 🙂😉))


Nique, tak, pad od lukara. ma miec poprawione profilowanie jeszcze. tzn juz ma bo gotowy, ale nie dostalam obrazka jak wyglada, choc mialam dostac. w ogole czas od zamówienia (na koncu w koncu ze zmianą koloru bo juz mi sie pierwotnego odechciało, nie bylo juz na niego potrzeby) to chyba w miesiącach....
prędzej mi siodlo na zamówienie zrobią 😉

a co do concho to nie widziałam nigdzie kryształkowych (poza w ogłowiach w cenach w setkach ojro). ja importuje kryształkowe rozetki i je adoptuje do roli concho

ovca, no wiem, ze nie mozna w owijkach, czy tylko w części. ale jak nie brać jak sa takie pod kolor? :P będą do zabawy w domu 😉 
zawody przez te ponad półroczną przerwę, urlop -rejs, teraz wakacje (praca jak na 2 etaty - prowadze treningi itd - nie ma kiedy siebie trenować) no i rajd na jesień (wiec i przygotowania do niego)...to pewnie wiosna dopiero ...
.
naturalna jest różowa 😉
jak się ją zamoczy - właśnie taka. jak się zamoczoną wysuszy na słońcu - taka zostanie, tak samo jak się ją natłuści.
ale ... taka sciemnieje aż do b.ciemnego. no i po czasie.
jeśli chce się od razu taki kolor i efekt - trzeba pofarbować, antykować (przetrzeć innym kolorem/większą ilością po zabezpieczeniu) i zabezpieczyć, żeby dalej nie ciemniało/dużo wolniej.
Livia Wam fiolet bardzo pasuje. Będzie szał 😀.
maluda dzieki 😀. Najpierw myślałam, że może kiedyś je sprzedam, ale teraz coraz bardziej się z nim zżywam 😁. Koń też je uwielbia.

Łe. Przecież to oznacza, że mi go nie dasz...
.
Gdybym była bogatą to tyle rzeczy bym kupiła. Bezsensownych, ale cieszyły by oko.  🤣
.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się