Końska Rewia Mody cz. X (2016)

palemka ja jestem zachwycona, że po praniu się nie ubił 😉 i spód jest bardzo fajny z siateczki- śmiem twierdzić, że dużo lepszej jakości njż jest w padach eskadrona 😉

jaskierkowa widziałam na zdjęciach... piękne :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2016 11:12
jaskierkowa, widziałam te parę zdjęć na facebooku i widać, że w tym roku są bardzo fajne kolory, a i krój łezek mnie ciekawi 😜 Czekam na dokładniejsze zdjęcia kolekcji 🙂
wątek zamknięty
Livia, Marlin1990 Mnie na kolana rzucily te z krysztalkami... Piękny materiał i pikowanie...  💘
wątek zamknięty
A ja zamówiłam Mustangowe groszki na mojego kucyka 174cm....  🤔wirek:
wątek zamknięty
jaskierkowa, no i kryształki  swarovskiego  🙂  widać  je z daleka  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 czerwca 2016 13:18
keirashara bardzo mi miło i czekam na zdjęcia w komplecie 💘
A ja chciałam coś na CSIO kupić, ale nic poza Veredusami 😜 i KASKami nie wpadło mi w oko.
Ochraniacze muszę dzisiaj wymierzyć i zamawiam. Nadal nikt poza schockemohle nie ma coffee latte 😵.

Nie natknął się ktoś na czarny kantar ze złotymi okuciami?
wątek zamknięty
budyń - z tym Jockey'em bym się wstrzymała. Jak chcesz złoty to nie wiem czy nie lepiej np. Caballa. Mój Jockey po 3 razach na koniu, w sumie lekkich jazdach i bez prania już zdążył się nieźle zjechać... Poza tym - w słońcu jest super, w cieniu - szału nie ma. Z ostatniej jazdy:

wątek zamknięty
lusia722, - Dzięki 🙂 Co do kantarów to mustang takie robi parciane 😉 Taniutkie (41zł) i bardzo porządne, ale złotko w jednym z moich padokowych jest po jakimś pół roku mało złote - klik. Ew. skórzany, daw-maga na przykład.
marlin1990, - dzięki! B. ładny kolor ma ten popcorn, a jak się układa pod siodłem? Miękki, czy raczej sztywny?
wątek zamknięty
Wie ktoś jakie owijki będą pasować do Caballa sparkle w odcieniu mosiądzu?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Czaprak Crystal granat atramentowy Jarpola  🙂 To mój pierwszy czaprak tej firmy i nieostatni  😍
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13423762_601421396694124_3783803145240315671_n.jpg?oh=afdb094d42ba70ef37483925cc184f27&oe=57CD9085[/img]
wątek zamknięty
Też widziałam nowe Jarpole na CSIO, te z kryształkami są naprawdę szałowe i aż dają po oczach 😀 Czaiłam się za to na jednego Oriona, ale zanim się namyśliłam i po niego wróciłam, to już go nie było:-P
Haffek, przepięknie!!!  😍
wątek zamknięty
Caball grafit, lamówka oberżyna 😍 foto Sierra

wątek zamknięty
Burza fajnie!
Masz może jakieś zdjęcie w całym fioletowym czapraku?
wątek zamknięty
Moona, pewnie, ze starych czasów

Z racji bardzo ciepłego odcienia maści ten kolor nie jest dla mnie absolutnie oczywistym 🙂
wątek zamknięty
Zeave, o, to zapał ostudzony, portfel ocalony :P Dzięki wielkie za opinię. Chyba faktycznie zerknę na caballa.
Burza, co to ma być, teraz nagle wszyscy jeżdżą w tym pięknym szaro-fioletowym, jak ja dopiero czekam na swój komplet? 😁 Rewelacyjnie to wygląda. Owijki to caballe?
wątek zamknięty
Apropos fioletów to ja polecam bardzo śliwkowego Caballa z białymi sznurkami i szarą lamkówką. Do tego szare owijki. Jeden z moich ulubionych kompletów 🙂

Burza, w obydwu kompletach nieźle, ale zdecydowanie ładniej w Caballu niż w Anky 😉
Haffek, kolor super, szkoda że Jarpol ma taki słaby krój czapraków... Chociaż u Ciebie wygląda ok.
wątek zamknięty
haffek piękny 😍
Burza super to połączenie grafitu z oberżyną :kwiatek:
keirashara miękki, bardzo ładnie się układa, mój jedyny zarzut to fakt, że profil DR jest dosyć krótki 🙄
Tak prezentuje się na modelce 💃





Pożądam owijek do tego zestawu 😀iabeł:

Edit: byk  😡
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 czerwca 2016 07:52
Burza, przeszał w tym Caballu, idealne połączenie!

marlin, Yorki są jak nowe Anki, bardzo króciutkie 🙂 PS. poŻądam 😉
wątek zamknięty
Livia w takim razie zastanawiam się jak leżą te pady pod większymi siodłami, bo moje jest raczej standardowe jeśli chodzi o długość, a jak ktoś ma dłuuugie nogi to tybinka musi już leżeć na boku konia 🤔 (dzięki za wychwycenie byka :kwiatek🙂
wątek zamknięty
Olson U mnie krój akurat na kucyka bardzo się sprawdził. Nie wygląda jak derka i ładnie leży pod skokówką 🙂
Burza Strasznie mi się podoba to połączenie kolorów!  💘
wątek zamknięty
budyń, hihi przypadek 🙂 nie, owijki pożyczone Harry's Horse akryle.
marlin1990, dziękuję 🙂
Livia, Haffek, a widzicie a ja się wacham bo maść ciepła, kolor ciepły ale całość chyba gra 😍
wątek zamknięty
Burza, - rewelka 😍 W życiu bym nie powiedziała, że gniady koń będzie tak dobrze wyglądał w tych kolorach 🙂
Haffek, - kolor jak dla mnie piękny, ale krój czapraka taki se 😉
marlin1990, - Pięknie na modelce 😀 Jak krótki i miękki to kiepsko dla mnie, a szkoda, bo mają takie piękne kolory...

Puściłam w świat swojego oriona granatowego, w związku z czym mam szmatkowy wakat. I teraz pytanie - kombinować z granatem i brązem w innych odcieniach, czy odpuścić temat i w zupełnie inną kolorystyke pójść? Potrzebuję czegoś do tyrania na lato, do mocno wypłowiałej wersji zwierza, szczególnie, że w tym roku bardzo szybko zżółkł (suple zamówione).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 czerwca 2016 11:24
Burza, gra znakomicie 😀
wątek zamknięty
Burza, rewelacyjnie wyglądacie 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Burza, tylko jedno słowo: CIACHOOO 😍
wątek zamknięty
Mam wielkie pytanie!
Wiecie może czy gdzieś dostane Kantar z Futrem CLASSIC SPORTS wiosna-lato 2016 - mango?
Tak sobie go bardzo wymarzyłam i nie wierze w to że nie mogę go nigdzie znaleźć  😵 I czy w ogóle jest Mango z futrem? Bo Skyblue i Freshberry widziałam  🙁
Z góry Dzięki wielkie za pomoc  :kwiatek:

Edit.
Właśnie widzę że jeśli chodzi czy jest, to w katalogu istnieje.  🙄
wątek zamknięty
wymodelowana, harja, dziękuję 🙂😉)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 czerwca 2016 12:24
Burza bardzo trafiony ten Caball 💘
keirashara o skórzanym nie pomyślałam 😜
Masz aktualne zdjęcie dobrze oddające maść?
wątek zamknięty
Vendettka, - zapytaj w Pegaz Poznań, oni często ściągają takie rzeczy, których gdzieś indziej nie ma 🙂
lusia722, - skórzany zawsze jest pełna elegancja 😀 Nie chciałam śmiecić już wstawianymi fotami, ale wygląda pi razy drzwi tak:

Czaprak z foty puściłam w świat, w sumie dość niedaleko, bo znajomej na jej jasnogniadego 😉 I właśnie nie wiem, czy iść w te kolory, ale inne odcienie, czyli np. ciemnobrązową lamówkę, czy coś zupełnie innego.
wątek zamknięty
keirashara, ja dla Twojego przy takim granacie widzę właśnie albo ciemnobrązową albo czarną lamówkę 🙂. A jak nie granat to może jakaś gorzka czekolada? A jakbyś chciała zaszaleć ognisty pomarańcz  😜
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.