Bryczesy

kasska, młodzieżowe nie mają poszerzonych bioder za to często są szersze w pasie. Ja jestem z tych chudych bezbiodrowych i zdecydowanie lepiej mi w opcji młodzieżowej 😅
kasska, - do tego co Evka napisała dodam, że młodzieżowe czasem mają niższy stan jeśli chodzi o legginsy. Nosząc 36 miałam sporo ich młodzieżowych 176, czasem nawet 170. Tylko przy niższych miałam czasem problem, bo mam tyłek i niektóre robiły się za niskie przez to, ale ryzykować przymiarkę warto 😉
malinowaa, - zajebiście dzięki za to porównanie 🌷
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 listopada 2023 09:23
kasska, ja tam zawsze zamawiam młodzieżowe pikeura😅 właśnie 176 jest idealne, ale ja jestem kurdupel
Ja ma 2 pary 176 i mega je lubię (kurduplem nie jestem), dobrze lezą. Mam też 38 (softshelle i zwykle) i 36 Ivana (one wychodzą większe).
Hermes, a ile masz wzrostu ?🙂
Gaga_ chciałam zamówić te bryczesy ps z alie, ale po wrzuceniu do koszyka mam wyższą cenę niż na stronie produktu, to normalne czy masz już jakiś sprytny sposób na to?

Edit. Pierdoła jestem i nie zauważyłam zmiany ceny przy zmianie rozmiaru 😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
26 listopada 2023 13:45
kasska, szalone 159😅
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 listopada 2023 19:34
Szukam leginsów/bryczesów na zimę bez hali ❄
- mam True Ridery - bardzo fajne, na długie nogi, ale dla mnie za cienkie na mrozy jednak 😉
- Schockle - mega ciepłe, ale krótkie i niski stan mi przeszkadza, rozmiarówka też chyba trochę mała
Co oprócz tego polecacie?
Myślę o wzięciu kolejnych Schockle, ale rozmiar większych... albo Eskadronowych leginsów, jak one wypadają rozmiarowo i termicznie?
Ja nie pomogę bo mam same Pikeur'y softshelowe.
Pati2012, mam ten sam problem z schockami w tym roku, bo maja za niski stan dla mnie w tym roku czyli się chyba skurczyły lekko.
Więc dołączam do pytania .
Perlica, to samo, też uważam ze mają za niski stan. Czekam teraz na jedne Horze i jedne Equiliny zimowe, kupione na blackfriday, także jak przyjdą to dam znać jak wypadają.
Ja mam ten najnowszy model Equiline zimowych - wypadają duże rozmiarowo, więc trzeba brać rozmiar mniejsze, a i tak moje są dosyć luźne w pasie, ale mają szlufki na pasek.
Są dosyć długie (mam 180 cm wzrostu, sięgają mi parę cm nad kostkę).
Niestety mam porównanie tylko z true riderami i fairplayami - wypadają może ciut grubsze, ale i tak największą zimą trzeba będzie pod nie wciągnąć dodatkowe legginsy czy rajstopy. Mają za to ten materiał wierzchni taki jakby pseudo sosfthsellowy?
Wrzucam zdjęcia Equiline, na jednym ta bardziej styrana nogawka to fair play dla porównania:
IMG_9762.jpeg IMG_9762.jpeg
IMG_9763.jpeg IMG_9763.jpeg
IMG_9764.jpeg IMG_9764.jpeg
Przyszły moje Ali Express. Wzięłam te zimowe i te z klasycznym zapięciem z guzikami i rozporkiem.
Wstępnie kocham obie pary. Letnie chyba bardziej, jutro będę sprawdzać zimowe.
Zimowe są... Dziwne? Jak taka cienka, miękka pianka do nurkowania. 😂 No jak neopren. Ciekawa jestem, czy nie zapocę sobie zada jak głupia.
Dobrze leżą, są wygodne. Posiedziałam w obu parach i pograłam, nic się nie wżyna ani nie gniecie.
A wyglądają? Jezus, jak one wyglądają... Te letnie centralnie jak Maya, identyczny materiał, identyczne udawane kieszenie, identycznie śliskie.
Stan też mają fajny, nie za niskie, nie za wysokie. No cudowne są. Jak się nie rozpadną na wiosnę, to od razu biorę następne.
Gaga, fenk ju wery macz.
Sivrite, ja też czekam na swoje, te co w PSoS nazywają się Juliette. W ile czasu dotarły do Ciebie?
Post został usunięty przez moderatora
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: Spam
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
28 listopada 2023 07:26
Sivrite, podaj linki proszę 😁
No błagam co chwilę te linki są podawane…
Fokusowa, ja też kupiłam te legginsy z Ali PSoS. Przyszły w niecałe dwa tygodnie, jakościowo faktycznie są super. To mój pierwszy silikonowy lej w życiu i mam chwilowo mieszane odczucia czy budzi mój zachwyt :P
A zamawiał ktoś może rozmiar XL, jak one wypadają? jak 42 czy 44 raczej, ewentualnie gdyby ktoś mogł zmierzyć i podać wymiary na płasko będę wdzięczna bo kuszą mnie te bordowe....
Pati, zimowe, letnie.

Fokusowa, równo dwa tygodnie.
MATRIX-69-II, ja noszę 42/44 i mam Lki. Są bardzo rozciągliwe
Zuzu., dziękuję za odpowiedź 💐
Po cichu liczyłam, że ktoś napisze, ze rozmiarówka mała i moje tłuste dupsko się w nie nie zmieści 😉 Stety niestety XL będzie dobra.
MATRIX-69-II, mam zimowe XL. Czekam na L, bo na mnie za duże. Jak przyjdą (w tym tygodniu), raczej XL sprzedam - jeśli chcesz poczekać...
Przymierzone tylko.
A jakie macie kolory? Te zimówki, które są podpisane jako "grey" na zdjęciu wyglądają mi bardziej jak cappuccino
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 listopada 2023 20:00
Buffalo, Są szare, takie normalnie szare, bez beżowej nuty.
Do mnie też doszły te "zimowe".
Ja nie wiem skąd w ogóle pomysł, żeby je nazywać zimowymi..jak dla mnie to typowy materiał jak legginsy, w dotyku trochę jak MD właśnie
Tak to ładne i wygodne.
A cieplyclch gaci dalej w takim razie nadal nie mam...🙄
Kasska, no trochę grubsze niż najgrubsze MD. Ale według mnie te Function to już były za grube fch... na lato. 😆
Jeździłam dziś w nich. Na hali namiotowej, więc tylko odrobinę lepsze warunki niż dwór, ale spokojnie sobie wyczyściłam, ogarnęłam i pojeździłam bez zmarzniętego tyłka. Na dwór mogłyby być trochę za chłodne, jakby piździło jak ostatnio, ale to jeszcze muszę sprawdzić. Nie umarłam. Fajne, daję okejkę.
A, i ani razu nie musiałam ich poprawić dzisiaj. A to jest naprawdę rzadkość u mnie bez paska.

PS. Mamy zimną stajnię, więc to, że nie zmarzłam stępując po jeździe, rozsiodłowując i robiąc koniowi żarcie dużo dla mnie znaczy. Było -3 i bardzo często wsiadając do samochodu po stajni to już szczękam zębami nawet jak jest cieplej.
Chciałam się podzielić wrażeniami
Naciągnęłam dziś na dupsko zimowe legginsy Horze Active
Było koło minus 10
W doopkę ciepło
W siodle wygodnie
Silikon niespecjalnie klejący, wyższy stan, na udzie spora kieszeń na techelon , fajnie elastyczne.
Mogę polecić, zwłaszcza jak w promce na Horze są po 199 zeta
Tylko to muszą być te z kieszenią.
Te bez kieszeni są mało elastyczne-tak słyszałam/czytałam
Dziewierz, a jaki to materiał? Ja wyciągnęłam z szafy stare zimowe grand prixy i w tym roku osobliwie je uwielbiam. Myślę nad drugą parą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się