Urodziny re-voltowiczów - Prezenty ;)

kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 października 2010 09:00
Zairka jak mogłaś się tak głupio zachować w stosunku do biednej pokrzywdzonej rewir?!  🤬
I pomawianej i oczernianej...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 października 2010 09:07
dobra koniec  🚫 bo mi sie cisnienie podnosi, chyba zabardzo wszystko do siebie biore

Co z reszta osob? Ktoś wysłał przypomnienia? 👀
upoządkujmy ta sprawe do końca aby można było zamknąc wątek
ode mnie kasa powinna być juz na Ciski koncie.
niech rewir nie bierze udzialu w nastpnej zabawie...
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 października 2010 12:29
Naciau to oczywiste ale na szczescie sie nie zglosila.. 😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 października 2010 13:01
Musiała by mieć niezły tupet żeby się zapisać  😵
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
15 października 2010 13:25
Chcialabym sie dopisac do listy 🙂 co musze zrobic i jakie warunki spelnic? czy nadal to funkcjonuje?
Ksero ostatniego świadectwa ze szkoły, badania okresowe i zgoda rodziców. I chłopaka. I moja.

Edit: zmieniam zdanie - kasiora wystarczy
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 października 2010 13:44
wawrek jesteś niesamowity  👍
ash   Sukces jest koloru blond....
15 października 2010 13:55
wawrek mistrz! 👍
Ksero ostatniego świadectwa ze szkoły, badania okresowe i zgoda rodziców. I chłopaka. I moja.

Edit: zmieniam zdanie - kasiora wystarczy


+ świadectwo szczepienia ospy i 16 zdjęć.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
15 października 2010 16:54
data pierwszej miesiączki, nr buta, warunek braku posiadania wady zgryzu, oraz aktualne potwierdzenie od ginekologa że nie jesteś w ciąży
ah.. voltopiry  😁 🤬
jasne, ze możesz się zgłosić, jeśli wiesz, że będziesz w stanie zapłacić w czasie wszystkie składki. Zgłoś się w wątku na górze strony (prezenty -część II)
a ja jeszcze poprosze jeden włos lub odcisk palca  😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2010 13:29
ciska jak wplaty zalegle?
No właśnie... windykator pyta 🤣
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2010 13:45
  😀iabeł: hi hi hi a w sumie do tego emotikona bardziej pasuje HA HA HA
juz informuje

wpłaty:
Pinesska 18 zł
Helcia 12 zł
Akkzi 20 zł
Wistra 12 zł

czyli są jeszcze 2 zaległosci i to są osoby z którymi problem jest juz od dawna
Bischa i Rewir
a miala wplacic  🙄
Po krótkiej dyskusji we własnym gronie doszliśmy do wniosku, że w przypadku braku wpłaty od rewir, która deklarowała, że przelew poszedł, zostanie Ona zbanowana do czasu uregulowania długu. Niestety pieniędzy nadal nie ma i to, że rewir nie bylo od wczoraj na forum w żaden sposób Jej nie tłumaczy. Została więc w tej chwili bezterminowo zbanowana, konto zostanie odblokowane po pojawieniu się pieniędzy na koncie ciski.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 października 2010 09:09
co za kola 🙄 🤬
O kurcze, ostro :O
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
19 października 2010 13:46
Jak coś to się zrzucamy?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
19 października 2010 16:36
Oczywiście, że tak. Nikt nie moze zostać bez prezentu, a ciska przecież też nie założy za nią.
Ok, to niech ktoś szybko policzy ile to wyjdzie na łebka i szybciutko przelewamy. Będzie sprawnie i bez zbędnych nerwów.
ja też jestem za tym żeby się zrzucić na pozostałe prezenty, bo nie wyobrażam sobie, że ktoś miałby nie dostać
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 października 2010 19:22
Nie żebym miała nic przeciwko wpłacie na pozostały prezent, ale... dlaczego płacić mamy za czyjąś głupotę? Czy nie można tej wpłaty wyegzekwować od rewir? w sumie na volcie nie jest już taka anonimowa jak niektórzy nowicjusze 2giej edycji...

To tak jakbyśmy przyzwalali na takie gówniarskie zachowanie...
Normalnie brak mi słów! 😵

Jak można być tak chamskim? zwinąć swój prezent i... pocałujcie mnie w d**e ? Nie spodziewałam się, że ze znanymi osobami na forum, będą najwieksze problemy  🙄 Widocznie Rewir tylko tyle potrafi być chamską, wiecznie niezadowoloną i w dodatku pępkiem, ale swojego świata!


Ciska czy ja to mam już całość zapłaconą? nie wiedziałam ile mam wpłacić i wpłaciłam "na oko".
Notarialna ja także jestem za wyegzekwowaniem od rewir tych pieniędzy. Ale szkoda mi też Zairki, która może nie dostać swojego prezentu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się