Wpływ treningu na wygląd. ZDJĘCIA.

Zgadza się, to bardzo filigranowy folblucik  (  smokiem raczej się nie stanie, a szkoda  😉 ) Dziękuję Ci  bardzo za komentarz  :kwiatek:. Może jeszcze kogoś uda mi się uprosić ?
dzięki ami_071  😀
chłopak ma z jakieś 162 cm, tak przynajmniej mi się wydaje, bo nigdy go nie mierzyłam
kara  😍 👍 a zresztą sama wiesz, ciekawa jestem jak z bierzącym wyjdzie te zestawienie.. ale myślę że pioronująco, trzeba będzie coś pstryknąć
Kara107 - już to kiedyś pisałam, ale fantastycznie się Twój Siwy rozwija, i boski jest ogólnie rzecz biorąc  😜
Kara107 aaaa to gdzies taki jak moj  😀 Czyli coraz bardziej wierze,ze bedzie tak wygladał  😀 Pokażemy sie jak juz bedzie cos widac
Jeszcze raz dzięki za miłe słowa  :kwiatek:
ami_071 bardzo proszę o fotki  😀
Gosic, dawno nie widziałam Twojego ciacha, a chcę czegoś słodkiego  🍴
dziewczyny, koń jest odstawiony od treningu przez duże T (7 dni w tygodniu, 1.5h itp), ale lekko pracuje ok 2 razy w tygodniu (pracował, teraz pogoda nie pozwala za bardzo).
Czy jeśli napiszę, że fotki są po 10 miesiącach w treningu i 2 miesiącach odpasania i delikatnego ruszania 2 razy w tygodniu to zmieni to diametralnie sytuację? Jeśli tak - tak właśnie jest/było. Po prostu te zdjęcia fajnie pokazywały zmianę całokształtu na przestrzeni roku. I tylko dlatego napisałam, że nie do końca jest to prowokacja. Jeśli uważacie, że się nie nadają do wątku, bo w momencie robienia fotek w październiku koń nie był w treningu a tylko chodził (rzadko) pod osobą doświadczoną i umiejącą o wiele więcej niż ja - mogę je wykasować 🙂 Może faktycznie powinnam była wstawić foty z zawodów 3 miesiące wcześniej. Nie byłoby takiego problemu, konfliktu i kłótni 😉
A utył faktycznie i cały czas podkreślam, że mnie to cieszy.
Caroline dostała PW, Sierka też. Myślę, że nie ma co dalej się kłócić, przecież nie o to tu chodzi.
:kwiatek:
k_Cian - cytat zrozumiałam, don't worry.

z mojej strony chyba OT w tym temacie.




taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 grudnia 2008 19:13
aurelia - re we la cja 👍 👍 z reszta Ty wiesz...🙂😉
_kate - z Złotego tez swietne konisko sie zrobilo i cos mi mowi ze bedzie jeszcze lepiej. mial szczescie ze trafiliscie na siebie.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 grudnia 2008 20:27
No to w końcu i ja moge coś wstawić. Osobiście uważam, że koń wygląda lepiej ale ja ją często widzę i nie mogę do końca obiektywnie ocenić. Zresztą sami popatrzcie i oceńcie - konia nie mnie

26 sierpnia 2007

około 20 sierpnia 2008

[/quote]


Acha, nie komentujcie moich min na koniu, wykrzywiam się jak durna i to nie świadomie
taggi, dzięki. 😀
Swoją drogą, mam też ładne porównanie tego jak trening wpływa na mentalność jeźdźca. A być może najpierw to powinnam wstawić, bo bez przemiany w głowie cała reszta byłaby po prostu niemożliwa. Tak więc jeszcze raz nasza zmiana 🙂

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 grudnia 2008 21:25
hehe... trening czyni mistrza, co aurelia...?
a u Ciebie bylo tak, ze najpierw zmiany zaszly w Tobie a potem w młodej czy u Was obu szly w miare rownolegle?
dargonnia wiesz co... w sumie to ja nie za bardzo widze zmiany...🙁 zad moze rzeczywiscie przybral troche miesni, ale szyjka i grzbiecik srednio... jak z nia pracujesz?
Aurelia -  👍 Nie ten koń, świetnie wygląda.

Dragonnia - kiepskie zdjęcia do porównania, zupełnie różne. Ja tam za dużo nie widzę, też mi się wydaje że zad odrobinę. 
aurelia Ty wiesz ale raz jeszcze  👍

taggi podejrzewam że pierwsza zmiana musiała tak czy siak zajść w aurelii - to zawsze zaczyna się od jeźdźca, dopiero wtedy za nami idzie koń i zmiany idą lawinowo - i w koniu i w jeźdźcu

aurelia a jak ładnie uruchomiliście i zadek i grzbiet - naprawdę super!
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 grudnia 2008 21:45
tak tak tylko chodzi mi o to, ze aurelia pisala o tym, ze zmiany w koniu zaszly po zmianie trenera i zastanawiam sie czy zmiany w niej sa dzieki temu samemu czy tez juz z poprzednim trenerem zaczela "pękać"
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 grudnia 2008 21:46
u mojego zmiana spowodowana wszystkim - i treningiem (zmiana sposobu jeżdżenia, zmiana trenera, zmiana ilości jazd, inne wymagania podczas jazd - w sumie: wszystko się zmieniło 🙂😉 i odżywianiem (z samego owsa na owies+musli+sieczka+suplementy) i ogólnie - zmianą opieki. ale do obu wątków fotek wrzucać nie będę 😉
koń na zdjęciach ma ponad 10 lat, żaden młodziak 😉

lipiec 2007


grudzień 2008




lipiec 2007 - październik 2008
 

lipiec 2007 - październik 2008
 

dla zainteresowanych - jeszcze kilka fotek jest [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,3.msg118816.html#msg118816]tutaj[/url]


P.S. tych, którzy pamiętają, ze kiedyś już wrzucałam fotki dot. zmiany wyglądu tego konia (chyba na starej volcie jeszcze) z góry przepraszam za powtarzanie się  :kwiatek:


KONICZKA wrzuć tutaj fotki z przemiany Groma! Plis  :kwiatek:


edycja: poprawiłam literówki 🙂
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
14 grudnia 2008 21:49
Generalnie praca odbywa się i ze mną i  z koniem. Ja mam ćwiczyć dosiad i wytępiać złe nawyki. Koń z kolei pracuje nad przywróceniem dawnej kondycji - tak ogólnie. Narazie żadnych patentów, tylko regularny ruch i pilnowanie podstawienia (a z tym różnie bywa). Postepy jak narazie to takie, że siedze znów dobrze, zdjęcia są z etapu pracy nad nogami, a dokładnie stopami. Foty są z okresu gdzie praca odbywała się pod okiem trenera. Teraz nie dziwcie się, że dopiero wstawiam zdjęcia. Strach pomysleć jakbyście mnie zobaczyli przed kilku laty. 🙇
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 grudnia 2008 21:50
Caro były już na samym początku tego wątku, ale proszę: 😉


Jak mamy nowe forum to przypomnimy się z Kucykiem

Niedługo po kupnie (lipiec 2003)



Po przejściach kontuzyjno - kastracyjnych czyt. ponad pół roku stania (maj 2004)
[[a]]http://i4.photobucket.com/albums/y136/Koniczka/Jazda%202004/TRENING_016.[[a]]


listopad 2005



wrzesień 2006



wrzesień 2007



listopad 2008

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
14 grudnia 2008 22:09
caroline - no kon sie super zmienil - widac na pierwszy rzut oka i nikt Ci tego chyba nie odmowi🙂 i grzbiecior i zadzior i szyjsko... trening nabudowal miesnie a zywienie zaokraglilo to wszystko i wyszedl z tego pączek w masle.
dargonnia - praca nad soba to poczatek calej reszty. jak bedziesz likwidowala swoje nawyki to i kon zacznie pracowac. cierpliwosci i powodzenia
darolga

tamize pamiętam jako zaczepnego źrebaka pełnego energii (mam zdjęcia z tego okresu) nie mogę uwierzyć że mogli ją doprowadzić ją do takiego stanu!  😵  👿

co do twojej pracy z nią to jestem pod ogromnym wrażeniem - nie tylko udało ci się ją doprowadzić do normalnego stanu ale i zaczyna pięknieć i myślę że w przyszłości pokażesz IM jak fajnego konia olali i ile można osiągnąć jeśli sie poświęci troche uwagi i pracy...

życzę powodzenia, trzymam kciuki! 😅
kpik   kpik bo kpi?
16 grudnia 2008 17:44
aurelia: brawo
świetnie pokazuje rozwój już dorosłego konia (7-9lat)
nie pod wpływem podtuczenia a wszelkich innych zmian. elementów o ktorych często się zapomina - podłoże, przemyślana praca połączona z relaksem
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 grudnia 2008 22:45
Tagi dzięki. Właśnie taki mam zamiar. To jeden z punktów postanowień na Nowy Rok  🏇
darolga   L'amore è cieco
23 grudnia 2008 22:55
Wer, dziękuję!
kiedyś...



teraz...

Endurka, przede wszytskim to te fotki nic nie pokazuja. Kon jest zupelnie inaczej ujety.
No trudno, porównywalnych brak, po awarii kompa straciłam wszystkie foty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
26 grudnia 2008 22:53
Na tych zdjęciach widać jedno - że kobyła się strasznie upasła.
Niestety zgadzam sie z Koniczka, Edurka te zdjęcia nic nie obrazują.

Koniczka,ale za to u Ciebie zmiana straszna i wielkie gratulacje  😀
Koniczka, to akurat też wrażenie, w tym ujęciu tak wygląda, na innych fotach z tego treningu nie ma tego sadła...

mały offf : Endurka trener to skoczek?? to ułozenie rąk go zdradza.... 🙂 mój trzyma poodbnie:P:P:P
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
27 grudnia 2008 11:44
caroline Twój konio to mój drugi ulubiony koń na re-volcie(od razu po siwym darolqi)Bardzo fajnie się zaokrąglił!I tak jak pisano wyżej -wygląda jak pączek w maśle  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się