kącik skoków

Nie umiałam znaleźc wyników  😵
Dziekuję  😉
Proszę bardzo 🙂 Ja kibicowałam Deb, więc wyszukałam żeby być na bieżąco 🙂
Gillian   four letter word
08 maja 2013 11:37
EL GRECO Robert Hestkowski JKS u Robsonów 59,78 0 0 0 eliminacha

eliminacha? seriously? 😀
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 maja 2013 12:56
Gillian, xD nowy standard gwary
Może popełnił takie kardynalne wykroczenie, że sama eliminacja była zbyt delikatna i dostał karną ELIMINACHĘ?
No włacha? Może eliminacha to taka solidna eliminacja? Eliminacja x2 na przykład.
Jak Ankers pisze, może ktoś dostał eliminacje i nie słyszał dzwonka, więc dostał eliminachę 🙂
Hahaha, umarłam ze śmiechu 😀 Jego przejazd był taką żenuą, że aż dostał eliminachę - co wy, nie nadążacie za nową mową 😀?
Hm, to może idąc tym tropem jeśli ktoś przy rezygnacji się ładnie ukłonił, to dostaje normalnie rezygnację, ale jeśli brzydko i niedbale, to ma rezygnachę 😁.
A jak zrzuci to ma zrzutę.pl 🙂
Gillian   four letter word
08 maja 2013 17:06
zrzuchę 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 maja 2013 21:34
To kogo będzie można spotkać w Jaszkowie? :>
z pewnych źródeł wiem, że będzie Ciekawska i Katka  😎
i ja oczywiście- jeździec z Zastodolnego Klubu Jeździeckiego co się wpakował w takie bagno. Zupełnie niepotrzebnie  😵 ale cóż. urozmaice ludziom trochę niedzielny poranek- niech mają się z czego pośmiać  😂
(mam nadzieję, że wszyscy będą grzecznie spać skacowani po bankiecie o tej 8.00  😀iabeł: )

JARA w który dzeń będziecie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 maja 2013 11:34
Nie wiem czy będziemy, myślimy (tzn K myśli) czy warto 😉
łee tam  😕
Klami ma nawet parę ładnych fot robionych przez Quendi. Są w necie, można obejrzeć, ale nie chciałam zdradzać zanim ona sama się nie pochwali, no ale Klami coś chyba ostatnio nie ma czasu na net...
kasbeg, a nie wiesz, czy przypadkiem ja z Siwą się nie załapałyśmy na zdjęcia? Możesz podać link do galerii/albumu na pw :kwiatek:
kasbeg, ja też bardzo bym chciała, bo jechałam z Klami te same konkursy, więc może załapałam się na jakieś zdjęcie 😉
Czy kogoś jeszcze spotkam w Warce? Bo nie chce mi sie caly czas robic zdjec, wiec jesli ktos jeszcze chetny to prosze o informacje 😀
wymodelowana a co jechałaś? Bo to co Quendi ma wrzucone w neta jest tylko z pierwszego dnia Ptki i to też nie całej, bo po przejeździe Klami się zmyłyśmy.
A to mnie nie ma, bo ja LL jechałam 😉 Kurczę, nie mam żadnych zdjęć 🙁
Spotkam może kogoś w Podkowie w tą niedzielę? 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 maja 2013 22:57
gabb. , Ja się wybieram 🙂
Brzask powodzenia  😅
gabb.,  hehe ja. 🙂
Jak to jest ze startami w zawodach regionalnych? Do czego uprawnia mnie brązowa odznaka, a co muszę mieć żeby jechać np L? Jest gdzieś na rv poruszony ten temat?
Z brązem możesz jechać do L1, dalej potrzebne jest srebro razem z III licencją.
Nirv, na pierwszej stronie tego  wątku są wszystkie informacje http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,9999.0.html
ankers, anai, dzięki, swoją drogą zapomniałam o tym wątku 😉
Dzisiaj sobie trochę z koniem poskakaliśmy, niestety strasznie duszno było i wychodziło różnie, ja już po 10 minutach padałam, a sam początek był jeszcze lekki, koń za to bardzo się starał <3

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się