MODERACJA - NOWY NABÓR - ZGŁOSZENIA.

Gillian   four letter word
02 listopada 2010 10:35
[quote author=duunia link=topic=36493.msg755201#msg755201 date=1288690387]
oooo ja tu widzę że koleżanka Zairka nie śledzi sytuacji i nie żyje tematem  🤬


kolezanka zairka ostatni tydzien spedzila z dzieckiem w szpitalu 🙄
juz doczytałam... wybaczcie
[/quote]

więc jakim chcesz być modem, skoro może być tak, że nie masz czasu przez tydzień na forum? 🙂

ale ja uważam że mod powinien być bezstronny, neutralny, niewidoczny, nie powinien być nadaktywny i chcący na siłę się wykazać, nie chcąca się nikomu przypodobać, wywazelinować ani też komuś na złość robić bo go nielubi, nie powinien być łaśy ani na puste komplementy ani też szczególnie wrażliwy na jakieś nieuzasadnione szpile.

Nie ma tutaj takiej osoby.
Wiem,  że robię gigantyczny  🚫 ale mam pytanie; w którym "miejscu" widać, że ma sie ignory bo ja bardzo nie komputerowa jestem 😡
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 listopada 2010 10:37
Caro bedzie potrafiła zejsc z tonu troszke



nic nie mam do Caro, ale skoro już zaczynacie się kłócić 🤔...

Nie ma tutaj takiej osoby i dlatego najlepiej żeby mod był spoza forum 😉

TA-KI kliknij w swój profil i tam wszystko widać 🙂
dempsey   fiat voluntas Tua
02 listopada 2010 10:41
za każdym razem gdy wraca temat moda, zastanawiam się nad fenomenem deidre
bo to był fenomen
(niezależnie od faktu, że idealizujemy wszystko co było kiedyś 😉)
może następny mod będzie bliżej ideału heh
Gillian   four letter word
02 listopada 2010 10:42
duunia, gdyby mod był spoza forum, to myślę, że nie zrozumiałby specyfiki wypowiedzi, kącików, kółek, koleżeńskich docinków itp. To tak jak przychodzi szczypior i zaczyna się rządzić, burzyć i próbuje ustawiać a na koniec stwierdza, że wszyscy tu są porąbani i zamilka na wieki 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 10:45
ela, ale ja wcale nie musze byc modem, zebym ciebie do bialej goraczki mogla doprowadzic  ...jak widac  

Jeśli spokojne wyłożenie swojego zdania bierzesz za "białą gorączkę" to niestety ale jest to kolejny dowód na to jak twoje oceny bardzo rozmijają się z rzeczywistością i jak bardzo nabuzowana złymi emocjami jesteś.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
02 listopada 2010 10:46
Gillian nie musi być szczypior, ale masz rację z drugiej strony trzeba czuć ten klimat 😁 ech i tak źle i tak niedobrze  🙄
duunia dzięki  :kwiatek:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 10:48
duunia sory kto sie kłóci? 🤔
jesteśmy obie juz łądnych pare lat na forum, zdążyłam już wirtualnie poznać jej osobe i poporstu uważam że jeżeli chce sie podjąć moderowania to będą takie sytuacje że wymuszą na niej aby odpuściła.
Nic nie mam do jej osoby a juz napewno sie z nia nie kłuce..

Gillian
wiesz jestesmy tylko ludźmi i nikt nie przewidzi jakie sytuacje go spotkają, chyba przegięciem będzie odrzucanie kogos bo przeciez może zachorowac albo złamać obie ręce.... 🙄

edit: ale siara 😡 xxagaxx :kwiatek:
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
02 listopada 2010 10:51
a ja się boję, że jak Caro zostanie modem, to forum straci wartościowego, aktywnego użytkownika. osobę piszącą z sensem i z dużą wiedzą, którą dzieli się z innymi.
poza tym kto będzie dosadnie uświadamiać innym, że mają niedopasowane siodło i krzywdzą swojego zwierzaka? modowi coś takiego nie przystoi, a to samo tylko z kilogramem cukru i ładnie zapakowanego nie da pożądanego samego efektu stawiania do pionu  🙁 ale czuje w kościach, że jeżeli Caro zostanie modem, to będzie obiektywna 😉

Zairka kłócę!  😁 😁

Dziewczyny ale w tym temacie chyba powinny być same zgłoszenia, później należy stworzyć ankietę i demokratyczne wybierze się nową moderację 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 10:55
Dziewczyny ale w tym temacie chyba powinny być same zgłoszenia, później należy stworzyć ankietę i demokratyczne wybierze się nową moderację

fakt
a czy Wawrek pozostaje na swojej funkcji? Bo nine pisala że tak, ale mamy głosować na 3 modów - to znaczy że będzie 4 czy jednak wawrek nie zostaje??

bo ja bym chciała żeby wawrek został!
Livia   ...z innego świata
02 listopada 2010 10:58
Z tego co zrozumiałam, wawrek po prostu będzie kandydował do nowego składu. Może być wybrany albo nie 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 10:59
To, czy obecni modzi powinni odejść zostało poddane pod głosowanie którego obecny wynik ponad 60% jest za ich odejściem.

Ale każde z nich, w tym i Wawrek, może się zgłosić jako kandydat.
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2010 11:01
Breva - jest dokładnie tak jak ElaPe pisze.

Edit:
Dodatkowo przypominam, by nie zaginęło w natłoku postów zgłosiły się na razie 4 osoby:
Caroline
Medziiik
Wiedźma
Zairka

Może ktoś jeszcze ma ochotę ? 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
02 listopada 2010 11:28
ninevet a Ty nie dasz sie namówić?
Gillian   four letter word
02 listopada 2010 14:59
Zairka, ja nikogo nie odrzucam! staram się myśleć "na przyszłość" i nie wybierać kogoś, kto potencjalnie może nie mieć czasu. Bo to doprowadza do takich absurdalnych sytuacji, że nie ma moda bo każdy zajęty a na forum robi się burdel.
Temat o sprzedaniu konia NADAL wisi otwarty, chociaż Ninevet jest na forum i nadal ma uprawnienia. Ale nie, musimy czekać aż KIEDYŚ pojawi się wawrek i może zamknie może nie.
Podstawą moda jest dyspozycyjność i nadmiar wolnego czasu 🙁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 15:10
No i cóż z tego że jeszcze nie zamknięty. Zaraz i tak spadnie w czeluście niebytu z powodu braku dyskusji.

Naprawdę nie wyolbrzymiajmy problemu ktorego tak naprawdę nie ma bo się zam za chwile zlikwiduje.

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 listopada 2010 15:19
to ja dla równowagi chciałabym,zeby ElaP zgłosiła się na moderatora 🙂 Elu?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 listopada 2010 15:25
Dzięki Ktoś, ale raczej nie 🙂

A może ty? Masz na pewno większość z cech które uważam Mod winien posiadać

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 listopada 2010 15:57
dzięki ,za kurtuazyjne odbicie piłeczki 😉 ale po pierwsze nie mam czasu,po drugie nie nadaję się,po trzecie zbanowałabym na dzień dobry co niektórych i znów musielibyście robić nowe wybory....
ElaPe myśle że Caro bedzie potrafiła zejsc z tonu troszke bo sytuacja raczej bedzie tego wymagac


A ja liczę, że nie będzie chciała tego robić 😎
Kastorkowa   Szałas na hałas
02 listopada 2010 18:06
Breva - jest dokładnie tak jak ElaPe pisze.

Edit:
Dodatkowo przypominam, by nie zaginęło w natłoku postów zgłosiły się na razie 4 osoby:
Caroline
Medziiik
Wiedźma
Zairka

Może ktoś jeszcze ma ochotę ? 🙂

a ciekawska??
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2010 18:49
Z tego co zrozumiałam to nie startuje i "oddała swoich wyborców Caroline" 😉
Ale jeśli się mylę to przepraszam najmocniej  :kwiatek:
Uważam że skoro poważnie traktujemy to forum, demokratycznie odwołujemy modów, i demokratycznie ich wybieramy powinny obowiązywać pewne zasady dla osób zgłaszających się na tą funkcję. Moderator to osoba bezkonfliktowa, w moim rozumieniu i z całym szacunkiem caroline ale uważam że osoby mające powyżej 2 ignorów nie powinny startować. Ignory są dla mnie jak jakieś złe akta, duża ilość oznacza że użytkownik wzbudza kontrowersje, nie ważne czy pisząc rzeczowo czy mniej rzeczowo - po prostu może to oznaczać narastające konflikty , nie koniecznie z winy moderatora. Grupa osób nie akceptująca go może regularnie robić zadymy. W mniemaniu nie których Dwo, popełniła spory błąd dlatego uważacie że odwołanie jej, było jedyną słuszną decyzją - ok, co jeżeli ludzie którzy nie przepadają za modem za kilka tygodni wniosą protest o usunięcie nowego moderatora, znowu wybory? Po prostu funkcja moderatora to wyróżnienie za całokształt, mądre i rzeczowe pisanie + bycie miłym i pomocnym a dodatkowo stronniczym od konfliktów.

Bardzo bym widziała w tej roli znów nine, Bogdan, opolankę, Ponię, makrejsze, teodorę - są to ludzie którzy są istnieją na forum, czyta się ich dobrze, wypowiadają się konkretnie, są ogólnie lubiane.
Dla mnie to trochę słabo z tymi ignorami, bo wystarczy, że no chociażby caroline, napisze w wątku o siodłach komuś że ma niedopasowane siodło i go zlinczuje, a szczypior da jej ignora. I już wzrastają.

W każdym bądź razie też jestem za caroline.
trzynastka   In love with the ordinary
02 listopada 2010 21:45
Mnie Caroline żal jako użytkownika, bo moderacja to przede wszystkim trzymanie *języka za zębami. Niestety taka prawda. Ileż ja postów już napisanych nie wysłałam, bo czułam, że mnie nie wypada. Kilka wysłałam i zaraz byłam z nich rozliczana. Niby jest rozróżnienie moderator - użytkownik ale i tak dla większości jest to po prostu jeden człowiek niezależnie od tego jakim kolorem pisze.

Uważam, że Caroline skoro podjęła się zadania będzie starała się je spełnić 😉

Zairka - Co do mojej kandydatury to napiszę - myślę.
Nie droczę się, nie licytuje i nie trzeba mnie zachęcać, wiem jak to jest i w co się pakuje jakby co. Po prostu chwilowo czekam na rozwiązanie jednej sprawy 😉

*edit: zmieniłam by było przyjaźnie i poprawnie.
Z "obecnych" modow został jedynie wawrek. Ja zrezygnowalam (tylko quanta się ze mną droczy i nie zabiera mi uprawnień) 😉


Ano droczę droczę i chyba jeszcze nin podźwigasz tego moda, bo cały czas działasz, ogarniasz i porządkujesz. Więc uznajmy, że ja mam baaaardzo słaby refleks 😉

No i również napiszę, że czekam na zgłoszoną kandydaturę ninevet - bo głos ode mnie zdecydowanie będzie mieć.
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 listopada 2010 07:56
Quanta a co z Tobą??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się